Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
    Дясностоящ може да ти е някой който е на едно ниво с тебе. Я на кръстовище от съседен път, я на същия път в съседна лента, но пак когато колите са изравнени...
    Хм, че кога са сменили закона? Че последно като четох пишеше "който се намира или приближава от дясната страна", май.
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
      Първото е съвсем точно - закъсня с престрояването, поради и което възникна конфликтната ситуация. А никой няма задължение да я пуска. Длъжна е да изчака и да направи маневрата, когато е свободен пътя. В случая, след като изчака Анатоли да си довърши нарушението.
      А ако си беше продължила направо, в лявата лента на изхода за направо, тя не би имала също задължение да прави място на излизащ в същия изход от най-лявата лента в колелото.
      Принципната разлика е, че до конфликтна ситуация би се стигнало дори жената да си караше по правилата и в лентата за направо. А ако Анатолий, не правеше нарушение, и си въртеше в най-лявата лента наляво, нарушението на жената нямаше да му пречи на нищо.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
        ...Тя при престрояването си в лявата лента за да продължи движението си в кръговото следва да го пропусне...
        Че тя не продължава ли да се движи по дясната лента в кръговото, но без да го напуска... А реално нашият колега от лява лента иска да пресече дясна лента в кръговото и да го напусне впоследствие?
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
          Съвсем друг е впроса той може ли да кара направо или не.
          И без да разискваме този въпрос (т. е. дали има право) неговото движение направо, фактически представлява престрояване надясно. Значи имаме едновременно престрояване.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            За съжаление днес нямах камера (на колелото ), но останах отвратен от това, което направи наш 'двуколесен' колега с голям кросак с избушен ауспух...
            Без номера разбира се...
            Време - час пик 17:00ч.. Място - едно от много силно натоварените кръстовища във Варна - на Икономическия университет...
            В момента, в който го забелязах бе първи в редицата от Спортна зала в посока център, и до него спря полицай на мотор. Кросака тръгна рязко като зави върху и удари мотора на полицая, след което премина през кръстовището на червено с мръсна газ (за малко да удари нарещния трафик, правещ си ляв завой на зелено). Полицая почти падна, но успя някакси да задържи мотора. Стартира секунди след него (докато изправи мотора и успее да тръгне и той на червено, но внимателно), но ме съмнява да е успял да настигне кросака в посока центъра (Севастопол) - кросака бе ускорил над 100км/ч (полицая също ускори юнашката и изреди 3 предавки, но кросака вече бе дръпнал с над 100м)...
            И после - 'пази моториста'?!! След 4-5 минути чух подобен кросак да премине през Червеният площад от центъра - предполагам е бил същият идиот...
            Последно редактирано от slowtraveler; 15-10-18, 21:48.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Зависи полицая с кой модел мотор е,ако е с ф650 на асфалта ще го настигне и още как
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Мисля бе с такъв (нещата станаха много бързо), но едва ли ще го настигне, защото трафикът бе голям (колони практически спрели автомобили), участъкът е в самият център с много пресечки (да, еднопосочни), а и след първите 100м съм убеден, че полицаят ще намали - пешеходци, майки с деца и т.н... Докато идиота доказа, че не му пука как и откъде ще мине (скриха се в трафика и чупката на пътя)...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  А полицаят, като го настигне, какво ще му направи? Ако са 2-3 може и да се случи нещо ама в града съвсем нямат шанс да го настигнат.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Така е - сигурно се е измъкнал идиота... Не стане ли като в Бразилия - онея с пищовите, няма оправия
                    Май трябва акция 'пазете полицията' - ей го позавчера жандармерията я пази... Вчера - нямаше кой да я пази и пострада
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Желание и организация трябва, не пищови.

                      Има страни, където мотористите са по-ниски от тревата - и това не е постигнато с пищови.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Антропология. Къде с пищови къде без.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Мани ти антропологията, без желание и организация.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ами то каква организация, като се твърди, че 'мотористите не трябвало да се преследват, защото можело да пострадат'?!!!
                            Имам приятели, които са спирани за проверка (както и аз) - благодаря - лек път и толкова... За да тръгнеш да бягаш, значи нещо си сгазил лука... А да застрашаваш околните в такъв момент (докато се опитваш да избягаш) си е престъпление... И не ми е жал ако такъв идиот пострада...
                            https://fakti.bg/avto/234104-taka-se...s-motori-video
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              За да проима организация трябва някой да иска подобно нещо.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Е добре де, защо не се иска такова нещо? На полицията и е кеф да ги правят на луди?
                                Или пък идиотите са голяма част от избирателите? (тук май сгреших с въпроса )...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X