Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Днес след разговор със двама катаджии,казаха че според клипа и наличие на ПТП ,пишат акт на момата.

    Мотива е че тя навлиза в моята лента.Това че съм щял да ходя направо или излитам вертикално не се е осъществило.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Снимка от днес,теглича е от водопроводна тръба

      Че и е наддавана със челна заварка.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Днес след разговор със двама катаджии,казаха че според клипа и наличие на ПТП ,пишат акт на момата.

        Мотива е че тя навлиза в моята лента.Това че съм щял да ходя направо или излитам вертикално не се е осъществило.
        Абсурд! Вашата лента се "върти" по кръга, нейната се пада съседната. Именно Вие искате да влезете в съседната лента.
        Ако липсваше знака за кръгово кръстовище - тогава лентите са "прави" и тя наистина щеше да е навлязла във Вашата.
        Човек се учи докато е прост!

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Днес след разговор със двама катаджии,казаха че според клипа и наличие на ПТП ,пишат акт на момата.

          Мотива е че тя навлиза в моята лента.Това че съм щял да ходя направо или излитам вертикално не се е осъществило.
          А, ми аз ти казах, жокер "обади се на позната кука" променя коренно нещата. Баща ми го удари отдясно някакъв полковник излизащ от улица без предимство , неговите катаджии обаче малко"преместиха" произшествието извън кръстовището и писаха баща ми виновен, неспазване на предимството на десностоящия. Ти ми кажи как те удрят под прав ъгъл извън кръстовище на улица с една лента за движение в тази посока, ама така писаха катаджиите
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Гледаме шкодата от първия светофар до колелото.На колелото аз ускорявам за направо,не съм сигурен при влизане в колелото дали и аз не съм в нарушение,но вътре в колелото мога да карам в която лента ми е удобно.

            https://youtu.be/W3HKqbnvVT0

            ..
            А бе личи си, че си изкарал "С" на 15 г. А това за 3-те години никога не е късно да се поправи.
            Все пак е добре, че няма инцидент. Трафикът и регулирането тук наистина са изнервящи.

            пп: На клипа добре се вижда, че момата дори не се престроява в лява лента. А, че не си прав е ясно.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Ама трябва да знаеш накъде си тръгнал и да се престроиш правилно, че ако се омотаеш ще излезеш там, където те изкара трафика
              Ха-ха, сещам се за онзи виц, в който мацката попитала цигането, дето мие джамове, как така успява да я надбяга до всяко следващо кръстовище.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Днес след разговор със двама катаджии,казаха че според клипа и наличие на ПТП ,пишат акт на момата.

                Мотива е че тя навлиза в моята лента.Това че съм щял да ходя направо или излитам вертикално не се е осъществило.
                Удари я ти от ляво при тая маркировка и чакай това да мине в съда. Освен ако и съдията не ти е познат, де .... И двамата сте за акт по чл. 6, т. 1 ако беше минал направо и я беше ударил ..... При определянето на вина за настъпването на ПТП-то обаче мисля, че ти щеше да го отнесеш, защото тя ти се явява дясностоящ в дадения момент, а и съвсем спокойно може да заяви, че е имала намерение да продължи направо. Съда я взел под внимание видеозаписа, я не ...
                Последно редактирано от kuzdov; 12-10-18, 09:15.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  То и двамата нарушават, но жената поне знае, че го прави. Освен това, нейното нарушение е по-безопасно, и го прави внимателно с мигач. До някъде и е простено, защото явно го прави от непознаване на града, може също да слуша напътствия от спътниците си, накъде точно трябва да отидат в крайна сметка.
                  А нашия съфорумец, освен агресивното си поведение по време на случката и след нея(абсолютно излишно и недопустимо), все още не казва дали е разбрал вината си. Дори ни убеждава в противното, с цитати за евентуално тълкуване в негова полза от познати полицаи.
                  И това при положение, че минава от там достатъчно често, не е като да му е непознато,,или да не знае за къде е тръгнал, ама пак си нарушава и то от явно незнание на правилата в случая.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Като бивш КАТ-аджия като знам колко много неграмотници има и там и актовете ги пишат по едни шаблони без да са чели ЗДвП от кора до кора, не бих се доверил 100% на преценката им.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                      При определянето на вина за настъпването на ПТП-то обаче мисля, че ти щеше да го отнесеш, защото тя ти се явява дясностоящ в дадения момент, а и съвсем спокойно може да заяви, че е имала намерение да продължи направо. Съда я взел под внимание видеозаписа, я не ...
                      Дясностоящ може да ти е някой който е на едно ниво с тебе. Я на кръстовище от съседен път, я на същия път в съседна лента, но пак когато колите са изравнени. В случая той е зад нея и се движи отляво. Тя при престрояването си в лявата лента за да продължи движението си в кръговото следва да го пропусне. Съвсем друг е впроса той може ли да кара направо или не. А тва, че и двамата са в нарушение вече го изяснихме още в началото.

                      П.С Всъщност гледайки внимателно отново клипа, тази кокошка прекоси всички ленти, от най-крайно вдясно след светофара до влизането в кръговото - като на парад!

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Ако трябва да сме съвсем честни, единствената грешка на жената беше, че караше според правилата в най-дясната свободна лента и закъсня с престрояването. Беше си дала мигач, но никой не я пусна. А нашият колега съвсем целенасочено и умишлено си я натисна и тя ще-не ще зави от лентата за направо ..... На никой нищо нямаше да му стане, ако беше намалил и да я пусне да мине в лявата лента, като вижда че се шашка и не знае как да премине. Както и да е, за да шофираш в България трябва да си нагъл и безцеремонен, правилата са за другите
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Ако трябва да сме съвсем честни, единствената грешка на жената беше, че караше според правилата в най-дясната свободна лента и закъсня с престрояването. Беше си дала мигач, но никой не я пусна..
                          Първото е съвсем точно - закъсня с престрояването, поради и което възникна конфликтната ситуация. А никой няма задължение да я пуска. Длъжна е да изчака и да направи маневрата, когато е свободен пътя. В случая, след като изчака Анатоли да си довърши нарушението.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Принципно е така, но малко човещина и толерантност на никого не е навредила. Нейното си е нормално поведение на неопитен и неориентиран водач. Всеки е минал по тоя път, но някои бързо го забравят. Аз в нейното положение бих продължил направо и да се върна по друг път, не бих рискувал някой джигит да ме изтресе отляво.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              ... че караше според правилата в най-дясната свободна лента ...
                              Правилата не забраняват в населено място да се движиш и в не толкова дясна лента, по спомен. Освен ако няма някоя промяна, дето съм пропуснал.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Не, не го забраняват, но само толкова. Правилата също задължават и да се съобразяваш с останалите участници в движението, а не само със собственото си виждане за удобство и целесъобразност на действията, нали . А и никъде не е казано, че щом нещо имаш право на нещо, задължително трябва да се възползваш. Ама ние си обичаме правата, а задълженията лекинко ги подминаваме ...
                                Последно редактирано от kuzdov; 12-10-18, 14:17.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X