Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Баси идиота. Тоя не можа ли да излизе вляво и назад?
    Ти пък сега - откъде толкова акъл у индивида ... Разбира се, че можеше...
    Ама нямаше да е мъжко пред жената да дава назад
    Междувременно - едно девойче преди няколко месеца удари друг паркиран автомобил. Спря, зачуди се, огледа се, драсна си номера на една бележка, и я сложи под чистачките на ударения автомобил (май има и от него случай видео). Чак се бях зачудил дали аз да не взема да и се обадя
    Та затова и възникна въпроса- този индивид се опитваше да сложи бележка под чистачката или какво?
    И кой е по-мъж - крехкото девойче, или индивида на това клипче ...
    А за колата отпред - да, там мястото е кофти, и затова понякога се прави маневра както подсказа Scorpion... Просто под него дърво няма как да се спре по-назад (блокираш пък задния ред).
    Но това отново не обяснява странния завършек на клипа - какво пък му бе виновен автомобила, в който сам се е блъснал?!!!

    П.С. утре май ще взема да сложа мегапикселовата компактна камерка, че нещо зачестиха инцидентите...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      И кой е по-мъж - крехкото девойче, или индивида на това клипче ...
      Ти пък сега задаваш отговори. Въпроса е какво ще си помисли детето на този идиот? Че те така се прави? Абе немам думи!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Колчета или ,,таралелжчета", но след като му зачимите ( чимове върху голото) темето. А ще е така, няма да подмине мераклиите за граждани.
        пп разчертайте паркирането за всяко место със стрелки напред/назад.
        Последно редактирано от veskov; 10-07-19, 23:03.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
          Ей малко нагледен мат'рял... Добре, че не утепа жената (явно по едно време я ползваше за буфер на безценната БМВ боя ), или пък детето докато даваше назад...
          Хубаво, случва се да закачиш някого на паркинг, ама какво ти е виновен автомобила, в който ти сам си се блъснал поради собствената си некадърност?!!!
          Правеше се на мъж пред жена си ли? Така и не разбрах причината за реакцията му..
          Между другото - собственика на удареният автомобил се е прибрал минутка (реално) преди тези да се появят зад ъгъла...

          Тоя е тежък случай на деменция. Едно на ръка че имаше предостатъчно място да маневрира в ляво и да излезе на заден. Второ, че реалния проблем му беше сивата малолитражка горе в дясно на кадър, а не колата до него.

          На такива когато и да им вземат книжката - все ще е късно.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            пп разчертайте паркирането за всяко место със стрелки напред/назад.
            Ъхъ, като летище... И Follow me кола ще трябва да назначим Ама и това не е гаранция
            Щото....
            https://www.youtube.com/watch?v=rMzOOt_hxrM
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Тоя е тежък случай на деменция. Едно на ръка че имаше предостатъчно място да маневрира в ляво и да излезе на заден. Второ, че реалния проблем му беше сивата малолитражка горе в дясно на кадър, а не колата до него.

              На такива когато и да им вземат книжката - все ще е късно.
              На крив х.й космите му пречат. Даже и така с още една маневра назад можеше да излезе без да се одраска. Още първата маневра му беше грешна и от там се оака тотално. Ама Ганьо може да кара само напред и е мно'о гоуем на магистралата, всички му пречат ....
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                С опция да не ме харесвате, най-големият проблем е на детето - то ще страда в годините много... А този индивид, не си е преживял детските комплекси, които се виждат и без мегаипкселова камера, но няма сърце да се разправя... или време ;-) За шофирането - не мога да коментирам.
                ;-)
                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Ей малко нагледен мат'рял... Добре, че не утепа жената (явно по едно време я ползваше за буфер на безценната БМВ боя ), или пък детето докато даваше назад...
                  Хубаво, случва се да закачиш някого на паркинг, ама какво ти е виновен автомобила, в който ти сам си се блъснал поради собствената си некадърност?!!!
                  Правеше се на мъж пред жена си ли? Така и не разбрах причината за реакцията му..
                  Между другото - собственика на удареният автомобил се е прибрал минутка (реално) преди тези да се появят зад ъгъла...

                  Пусни си по дълго време опцията post record ,след засичане на движение ,че накъсва в момента.

                  Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk


                  4 мегапиксела на 100 метра от паркинга,пречи ми едно дърво ,иначе чета номерата на колите
                  Последно редактирано от Roninn; 11-07-19, 07:12.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Пусни си по дълго време опцията post record ,след засичане на движение ,че накъсва в момента.
                    Хм... Какво накъсва? Може малко да съм объркал при 'слепването' на клипчетата - не ги експортирах на DVR, а през мрежовия интерфейс (имат голяма разлика) и след това ги слепвах - може от там да е грешката. Иначе при мен нищо не накъсва... Част от клипчетата дори не са активирани от движение - DVR пише всичко..
                    Просто си е доста старичък - май вече стана на 8г, и с доста ограничени възможности...
                    С хубава камера всеки може Я пробвай с калпава. Тези 4бр с подсветка заедно с DVR /500GB диск, с мрежов достъп преди 8г струваха около 250-300лв
                    Ама имам една IP 2Мпх дето смятам да я сложа точно за такива цели - с нея 100% щеше да се види номера, но пък е с по тесноъгълен обектив... Ще го прицеля към изхода на паркинга
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Нямам думи за случката.
                      Питах жената-показах началото на клипа, и получих абсолютно твърд отговор:
                      "Наляво и назад."
                      Щом нормална женка рече и отсече какво се прави в случая - плешото да си връща книжката...
                      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                      0887/осемпет 66 4осем

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Имам на гости приятели, които от 10 години живеят и работят в Англия. Пуснах им този клип и единственият коментар беше - "Що не го направи това в Англия? Единственото, което се иска от нас в този случай,
                        е да изпратим видеото в застрахователната компания..."

                        Шофьорските умения изобщо няма за какво да се обсъждат...
                        Последно редактирано от Emilppp; 11-07-19, 22:28. Причина: правописна грешка
                        В миналото ще остане, каквито сме били...

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          ...На такива когато и да им вземат книжката - все ще е късно.
                          Ама и на двамата.Паркирали са вкупом точно пред стълбището

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (13).jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5817543
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                            С опция да не ме харесвате, най-големият проблем е на детето - то ще страда в годините много... А този индивид, не си е преживял детските комплекси, които се виждат и без мегаипкселова камера, но няма сърце да се разправя... или време ;-) За шофирането - не мога да коментирам.
                            Да съветваш родителя пред детето не е добре за теб, на ,,родителя'' му е все тая. Съвет за него му е майката, детето в холандия и ние да си окаме.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Какво или кой пречи движението по 40км ,,магистрала" Пловдив- Ст Загора (да не се забравя- строена в миналото), да се регулира с различни макс. разрешени скорости в двете ленти? Или да се направи еднолентова, или средната да е аварийна, или да не е магистрала? Или поне да тръгнем с европейските скорости навсякъде, нищо, че са по- ниски, а джиповете ни са нови и бързи. Останалият автопарк е втора ръка.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                <a href="https://www.youtube.com/watch?list=PLkM2gXIeTlQuMVJwBv_1UtiLI51yDizNh&v=lQuVnH3_u2k" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?list=PLkM2gXIeTlQuMVJwBv_1UtiLI51yDizNh&v=lQuVnH3_u2k
                                Бялата кола е ударила буса и джипа, паркирани. Щетите не са ли големички?
                                Преди колите ударът е поет от два пилона за лампи/знамена, пряко попадение в ниска стена и още една-две дреболии.

                                И към последния въпрос от предното мнение - при мен се получава, че из Европа скоростта е най-ниска. 100 или 110. Като се има предвид как се кара "с европейски скорости" у нас, май предпочитам и в България това да са ограниченията.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X