Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    А хилядата камери за чий са?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      А хилядата камери за чий са?
      1. Каска - не се вижда лицето
      2. Подчертана липса на регистрационен номер

      Камерите са безполезни.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Да, случаят бе точно такъв, какъвто го описа Ясен... Не го ли спреш на място - е безнаказан..
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          1. Каска - не се вижда лицето
          2. Подчертана липса на регистрационен номер

          Камерите са безполезни.
          Под варианти на т. 2. Номер има, но..

          - е прегънат на 90 градуса по средата
          - е закачен от вътрешната страна на задния калник, от към страната на гумата

          П. С. И да - браво на естонските полицаи. Така трябва да се прави. Аз ако съм им шеф на тия момчета - немедлено по една нашивка отгоре, досрочно. А на шофьора на буса - и парична премия.

          Тъпата шунда скимтеше че им застрашили живота, ама явно не и пукаше че мъжленцето и многократно направи опасни маневри, вкл. и шофиране по тротоара. Ебем ти и шегичките. Като направиха две кълбета напред в кръговото май вече не им беше толкоз смешно...
          Последно редактирано от windwarrior; 16-10-18, 21:01.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            В случая мисля бягащият бе с тотално превъзходство в липса на акъл и наличие наглост... Да преминеш с над 100км/ч покрай задръстен трафик с множество пресечки и пешеходни пътеки се иска да си се отписал...
            Не би ме учудило ако бе продължил през пешеходната зона с пълна газ (просто не се виждаше натам)..
            И напълно разбирам полицая ако е проявил малко разум и е намалил при такива условия вместо да рискува да пребие някого или себе си...
            Ти би ли настигнал такъв, който видимо е или надрусан или главата му не го слуша?!
            Жалко,че не се е намерил друг идиот, да си отвори вратата,за да си изхвърли пепелника...Но рано или късно това все пак ще се случи...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Полицаите може да не си дават много зор, но решат ли със сигурност ще го намерят !

              Това действие на естонските полицаи направят ли го нашите ще бъдат изядени с парцалите !

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                1. Каска - не се вижда лицето
                2. Подчертана липса на регистрационен номер

                Камерите са безполезни.
                Безполезни са парите дето всички даваме за тях. Я да ги дадем на ЧСИ примерно. Или на частна фирма на общината, ония от градската мобилност( но да има по- частни клаузи).
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                  Това действие на естонските полицаи направят ли го нашите ще бъдат изядени с парцалите !
                  И правилно!
                  Щот ако са поощрени да го правят, ще вземат да дебнат на гюме, да блъскат на жените си любовниците (кат тия граничари, дет сега пак са актуални). И всичко това, понеже тук така и не се заимахме с полицаи - още си я караме на милиционери.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Ми аз гледам, че 30 години основно плюем полицаи, барабар с още някои. След толкоз храчене и най- тъпия милиционер щеше да е станал полицай. Виж номенклатурата как се поприплакна и вече е на 6,.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Впрочем и естонските полицаи дълго ще се занимават с този случай - то ще е писане, проверки, пак писане, преглед на записите, сверяване и така. Добре, че са камерите.

                      Тука, Ушев по темата за камерите дава мощен и организиран отпор. Като се отдаде случай, и мотористи събаря ама записи няма.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        ...След толкоз... ...и най- тъпия милиционер щеше да е станал полицай ...
                        Ми той един, по-тъп и от най-тъпия (щот и "милцюнер" не могъл да стане, ми пожарникар) - стана министър-председател...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Ми той един, по-тъп и от най-тъпия (щот и "милцюнер" не могъл да стане, ми пожарникар) - стана министър-председател...
                          Той не стана сам такъв, ние си го избрахме. Пък после “по тъп и от най-тъпия”. Баницатааааа.....
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Той не стана сам такъв .....
                            О-о, разбира се.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Той не стана сам такъв, ние си го избрахме. Пък после “по тъп и от най-тъпия”. Баницатааааа.....
                              Точно!
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Той не стана сам такъв, ние си го избрахме. Пък после “по тъп и от най-тъпия”. Баницатааааа.....
                                След като знам че живеете на другия край на света , след като знам как и с какво се занимавате , не вярвам да сте участвали в избора . И аз не съм участвал в избора му и след като видях какво се случи след първият му избор , след като видях че мнозинството отново му гласуваха доверия , разбрах че това място не е за мен . За момента положението е такова и то се харесва на мнозинството ........
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X