Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Наистина ли питаш?

    Покрай тях да минеш едва ли ше те спрьт,виж да се заяждат половината поне могат.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ми не знам, Чавдар може да е подал сигнал
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        И да е подал какво ли е станало.......шанса да го е отнесъл тоя каращия не е даже и 50/50 ако ме питаш мен.

        Да не подкарваме пак темата за кучето и тоягата,нищо общо няма манталитета тук,размера на тоягата играе обаче,щом чак аз не карам там смятай колко сме го закъсали,виж за газене на велосипедна легна си признавам,редовно газя една пред нас,глобата е половината ми кола ма поне сьм беден и смел и ммммммм да.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Тук в една съседна тема някой се интересуваше как ги срещам ката ден оптимизаторите на завои. Епа те така:
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ми не знам, Чавдар може да е подал сигнал
            Бих, ама камерата на таблета е кофти и никак не се оправя с по-лоши или по-сложни светлинни условия.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от MFr Преглед на мнение
              Триъгълника на 100 м ше хване крака за секунди...
              Как така само в БГ си позволяват всякакви олигофрени да карат в аварийното се чудя??? И не са само пернишки тарикати, а и много тежкотоварни и автобуси го правят. Всеки ден почти има репортажи за такива произшествия и глобите увеличиха драстично, и пак не се спират...
              Позволяват си защото в БГ се чака с камера и палка на хранилки. Винаги контрола е бил само така, наблюдават се някакви наченки сега на активен контрол в движение, но е слаб.
              Личното ми мнение е, че в България жертвите ще намалеят само и единствено когато премахнат стоп палката на полицаите!

              П.П.
              В САЩ триъгълника трябва да се поставя.
              Спирам отварям капака и докато оглеждам двигателя полицая застанал до мен и ме пита какво става. Обяснявам му, а той ми казва: Ако ще стоиш повече от 5 мин сложи триъгълника.
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Аз намам и по закон никой не ми иска да имам та не знам какво ще им сложа,не съм и виждал да слагат освен ако не е ТИРче или някое ремарке.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аз намам и по закон никой не ми иска да имам та не знам какво ще им сложа,не съм и виждал да слагат освен ако не е ТИРче или някое ремарке.
                  Като се замисля бях с камиона
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                    Като се замисля бях с камиона
                    С камиона може, в лека кола не се изисква никакво оборудване. И като казвам никакво, точно това имам в предвид- никакво. Регистрация, застраховка /и двете са лист бяла хартия без холограми и заигравки/ и шофьорска книжка. Толкова. Ааа, и май искат и поне бермуди или долни гащи да имаш, не можело съвсем гол да караш. Ако не носиш никакви документи /да речем си нарушил правилото за бермудите или долните гащи/, те проверява на компютъра, пише ти една символична $25.00 глоба, и те оставя да се шматкаш с колата. Няма как да ме накарат да се мотам по магистралата с разни джунджурии в ръцете.
                    Това за Калифорнистан, за другите чишити не знам.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Това за Калифорнистан, за другите чишити не знам.
                      Във Върмонт съм убеден че искат и монтирана пушка
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Във Върмонт съм убеден че искат и монтирана пушка
                        Е сега ме накара да имигрирам във Вермонт!
                        Между другото, и тук е разрешено /с малки изключения около училищата/ да си цопна пушка на задния джам ала Тексаски каубой. Само дето сме толкова деликатни души, половината махала ще ревне на 911, че някакъв се шматка с пушка в колата. И за това се шматкаме с пушки под седалките, да спят спокойно меките души... Демокраси...
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Там и аз бих, но кофти климат.
                          Даже имат програма за релокация на семейства.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                            Като се замисля бях с камиона

                            С камиона и баба знае за другите нормални НИЩО не се иска,препоръчително е да имаш телефон и одеало,не като мен брадви,лопати,въжета,крикове,щанги,компресори,мигалки,кабели.........тати къде отиваме........до бакалията тати.

                            За камиони е друго,хората смятат,че знаете какво правите,а не китаец в мьглата с триъгълник на магистралата
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Който си мисли че като го ударят отзад не е виновен не е познал https://btvnovinite.bg/bulgaria/patr...a-skorost.html
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Крайно време беше да ги почнат. Като тия с макс рарешената в лявата лента по аутобаните. То го има и в правилника, или поне го имаше.
                                пп за полицейската държава е друга темата.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X