Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Вярно прилича на стоп, приема се и се извинявам.
    И да нямаше стоп, все тая. Достатъчен е само един от двата знака (всъщност от трите - тия двата + осигури предимство). Те затова са с различна форма от останалите.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Е трудно се вижда, даже този от бенца ще потвърди
      Вярно, еле пък ако не искаш да го видиш.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Я, то спор се заформил
        Малко пояснения - има съвсем ясен знак, че се движа по път с предимство, а мерцедеса има също толкова ясен знак стоп...
        Излиза от малко 'глухо' паркингче ...
        Става въпрос за следното място - който иска - да се 'огледа' и да се увери
        https://www.google.bg/maps/@43.20935...2!8i6656?hl=bg
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Може да се окажеш късметлия за това, че мерца е минал пред теб. Секса започва с навлизането в тунела и нахалния сигурно ти е проправял път. Ако може да пуснеш продължението на клипа, че там е по-интересната част.
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
            Може да се окажеш късметлия за това, че мерца е минал пред теб. Секса започва с навлизането в тунела и нахалния сигурно ти е проправял път. Ако може да пуснеш продължението на клипа, че там е по-интересната част.
            Там няма нищо интересно - пътя си го проправям много добре и самостоятелно (жената все ми прави забележка, че съм много нахален )...
            А в случая мерца просто започна да маневрира за да спре в тунела (явно не е намерил място за спиране на паркингчето)...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Последствие от катастрофа по пътя София -Варна близо до разклона за Ловеч и Троян.След първата минута.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Поредния *професионален* нарушител...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6616.jpg
Прегледи:1
Размер:170.2 КБ
ID:5685340
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                  Последствие от катастрофа по пътя София -Варна близо до разклона за Ловеч и Троян.След първата минута.
                  Очакваме превенция или преизпълнение на плана? Ако стане бела, ще се окаже, че по произшествията има друг екип колеги, те само констатират.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Всеки да си прави изводите,кой както може...

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Един унтерменш от вчера:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151010_104621.jpg
Прегледи:1
Размер:47.9 КБ
ID:5686194

                      За протокола - часът беше 10:30 сутринта (това в събота) и паркинга беше празен като главата ми, та свободни места не е като да нямаше.

                      П.С. Чак като загледах снимката забелязах че има и лепенка за газова уредба на задното стъкло. А паркинга е подземен, както се вижда и от снимката.
                      Последно редактирано от windwarrior; 11-10-15, 21:37.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Той да не е бременен,че на две места?
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Тоя не знам дали е бременен, но тоя който е разграфявал местата определено е обременен, или напротив - не се е обременявал с правилници...

                          На номер 30 обикновен шофьор не може да си отвори вратата и да се измъкне, какво остава за човек с ограничена подвижност, да не говорим за прекарване на инвалидна количка между стената и паркирана кола на номер 30, или между две паркирани на 30 и 29 коли.

                          "Унтерменша" фактически е паркирал точно както би паркирал нормално инвалид, понеже нормалното инвалидно паркомясто е по размери точно колкото тия двете взети заедно.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Тоя не знам дали е бременен, но тоя който е разграфявал местата определено е обременен, или напротив - не се е обременявал с правилници...

                            На номер 30 обикновен шофьор не може да си отвори вратата и да се измъкне, какво остава за човек с ограничена подвижност, да не говорим за прекарване на инвалидна количка между стената и паркирана кола на номер 30, или между две паркирани на 30 и 29 коли.

                            "Унтерменша" фактически е паркирал точно както би паркирал нормално инвалид, понеже нормалното инвалидно паркомясто е по размери точно колкото тия двете взети заедно.
                            Да, тук по норматив ширината на едно инвалидно място е 3.60 м при перпендикулярно или под друг ъгъл начин на паркиране(не успоредно), а ако са две или повече едно до друго са по 3.00 м всяко.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                              "Унтерменша" фактически е паркирал точно както би паркирал нормално инвалид, понеже нормалното инвалидно паркомясто е по размери точно колкото тия двете взети заедно.
                              Така е, в който случай и аз не бих бил прав.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Малко дъждец да валне у ПерниСофия и се започва.


                                И двама оптимизатори:



                                Вторият:

                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X