Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Нарочно не си купувам нещо с което да мога да снимам. Изкушенията пред мен са толкова много, че няма да имам време да карам.
    Нямам снимка, ама всеки който иска може да я направи - отивате вечер след 21 часа(примерно) на Левски и Графа и виждате приказната картинка – стоянката за такситата се е преместила след светофара посока Университета и всички са спрели където е забранено. Но това е обичайна гледка и въобще не е интересно(на Орлов мост е същото пред камерите които уж следят). Интересното е, че във втората лента, почти срещу спирката, спрян(всъщност дори паркиран) полицейски джип или патрулка, успоредно на другите нарушители, без аварийни, без специален режим...понякога и без светлини, а служителите на реда си хапват дюнер в близката закусвалня и си лафят с таксиджиите. Веднага ми изниква вечния въпрос "И к'во пра'им ся?" Освен да ги щракна и да ида да ги изнудвам аз
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #32
      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Ми една барака за ник'ви пари и фрас у тях,да ги питам после кой ще е виновен.Много ми е интересно какво ли ще направят ако ги отнесе някой,пак ли на беседа ще го викат или ще му устроят вечеринка?

      То един така / не беше полицай,за негов кьсмет /беше спрял на средата на паркинга през Зоологическата градина и взех,че го преместих,за негов кьсмет в средата на вратата,за мой........броня на Бенци,с 2 шута се изправи.Ако е "колега" от форума........пак така спри,пак ще те бутам.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 30-10-12, 22:08.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        уфф, на паркинга на Кауфланд е същото, спират както и да е, само и само да са 20 метра по-близо до входа

        по темата: аз съм силно "за" да събираме и качваме снимки и филмчета чрез медията, току виж се самосезирал някой, да подгони такива нарушители............ ясно е, че трябва обществен натиск и нетърпимост да се показва постоянно, иначе файда йок.

        решил съм да си сложа и аз камерка, но загубих темата, дето се дискусираше каква точно, нека който е наясно, да каже каква камерка до 200лв. става, че да се оборудвам
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #34
          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          .....Човешко било да се пикае в храстите......
          Босе, ша ма извиняваш, ама са ти промили мозъка оттатък голямата вода. Няма нищо по-човешко да се изпикаеш в храстите. Да пикаеш в кенеф на бензиностанция е по-неестествено от пикането в храстите.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Наборе, понякога се изразяваш като Вазов, Йовков и Радичков във едно - честно!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #36
              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Босе, ша ма извиняваш, ама са ти промили мозъка оттатък голямата вода. Няма нищо по-човешко да се изпикаеш в храстите. Да пикаеш в кенеф на бензиностанция е по-неестествено от пикането в храстите.
              И в Колумбия мислят така! От огромната крепост в Картахена, една от световноизвестните крепости, аз ще запомня вонята на пикня по ъглите. Тропичвски климат и пикаещи по "човешки".

              Адаш, нещо не схванах- според теб е нормално да се пикае по храстите а не в тоалетна?

              Между другото, ако имате снимки на спящи красавици в униформи или каквито и да е други издънки и се притеснявата вие да ги публикувате тук, пратете ми ги на мен, аз ще ги изпляскам пък да видим за къде ще ме хванат...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
                Аха! Ясно. не го видях на клипа. Аз такива най ги обичам . Наистина си е ситуация!
                Ами заради мокрото време си оставям дистанция до предната кола - 7-8 метра - спирачен път. Индивидът ми се набута най-нахално на 20 метра преди светофара - както си е по протокол: с мигач. Реално няма нарушение. За да не го пусна, трябва да поддържам 4 метра дистанция, а ми е малко. Логиката ми беше: След като е нагъл да ми се набута пред колата, значи ще мине със сигурност и на светофара. И факт -той нямаше как да спре преди линията в момента в който светна жълтото - дали вече я беше настъпил или не - друг въпрос. А по правилник щом не можеш да спреш преди линията си длъжен да преминеш. Е на това разчитах и тръгнах да минавам след него на жълто към оранжево.

                Първоначално публикуван от viplamen Преглед на мнение
                Да попитам автора на темата, че не схванах: Ти имаш постоянно работеща камера на предното стъкло ли?
                Имам смартфон с GPS - взех му стойка, за да ми е удобен за гледане. А на една офф-роуд разходка установих, че може да преви нелоши клипчета.
                Започнах да го пускам (почти) винаги да снима като карам. Ако няма нищо интересно трия записа. Обикновено като забравя да го включа, се случва нещо куриозно-интересно (мърфология).
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #38
                  От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Босе, ша ма извиняваш, ама са ти промили мозъка оттатък голямата вода. Няма нищо по-човешко да се изпикаеш в храстите. Да пикаеш в кенеф на бензиностанция е по-неестествено от пикането в храстите.

                  Кольо има разлика и то голяма и ще ти обясня или поне опитам,много е и трябва да се обяснява на маса.

                  Пикаене на публично място ВЕЧЕ се води престьпление и те сьдят като СЕКС ОФЕНДЬР или по нашенски мммммм сексуален маняк или престьпник,под сьщата категория минават и изнасилвачи на деца.

                  http://www.familywatchdog.us

                  Калифорния,на ЗИП КОД пиши 92107,това е като пощенския код в БГто и кликай на който те кефи,излизат сьс снимки.С такава присьда не си намираш никьде работа,а отделно нито лицензи подновяваш нито взимаш нови.
                  Това го научих сьвсем скоро - един от собствениците на лодка решава да наеме мадама за една от клиниките си,проверяват я и излиза с това петно в досието.Мацето 40 и няколко кила,каква изнасилвачка,кви 5 лева,питат я и си казва.Проверяват нашите и какво излиза - пийнала на еди купон,клекнала да пикае на уж скрито място,минава куката и айде адиос.
                  Теглил им една майна моя човек и я наел на бачкане.Това обаче ако трьгна да вадя сертификат за какво да е трудно някой ще си затвори окото,има ДА или НЕ,зачеркваш да и ако искаш пиши обяснения НАПЬНА МЕ БИРАТА БЕ ТЬПУНГЕРИ и я хване я не.

                  Тия верно имат да промиват мозьци и то доста - Китайци,Араби,Афганци,Чили,Срьби и тук таме някой нашенски тЕрикат.

                  Да пикаеш в кенеф си го считат за нормално,за естествено някак си,виж да го разма"аш как си с униформата в храстите някак си неестествено стои.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Виж сега, нямам нищо против кенефите. Те са си направени именно за това. На публично място много по-нормално е да влезеш в "заведението" и да се облекчиш.
                    Но да караш по пътя, или да си из полето, и да се оглеждаш за кенеф за да се изпикаеш-не е нормално. Спираш си някъде на по-скрито място(а напоследък даже не се и крият) и си свършваш работата. Това с кенефите е възникнало когато хората са спрели да бъдат чергари и са се установили да живеят на едно място. Не може да се сере навсякъде все пак. И малко по малко сме се извратили до степен да се наказваме ако не пикаем задължително в кенеф.

                    Ай сиктир...

                    @ набора-ами идва ми музата понякога, какво да направя...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      решил съм да си сложа и аз камерка, но загубих темата, дето се дискусираше каква точно, нека който е наясно, да каже каква камерка до 200лв. става, че да се оборудвам
                      гледам и в другата тема замря избора на камерка, та днес поръчах една евтина за проба /38паунда/
                      Доколкото разбрах от ровенето GPS-а оскъпява най-много, затова го пропускам засега. като дойде и пробвам, ще кача клипчета и ако става, ще кажа и модела.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #41
                        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Пикаене на публично място ВЕЧЕ се води престьпление и те сьдят като СЕКС ОФЕНДЬР или по нашенски мммммм сексуален маняк или престьпник,под сьщата категория минават и изнасилвачи на деца.
                        Оппа.
                        Изнасилването не е "офенс" по никой начин, има си друга дума за това.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Виж сега, нямам нищо против кенефите. Те са си направени именно за това. На публично място много по-нормално е да влезеш в "заведението" и да се облекчиш.
                        Но да караш по пътя, или да си из полето, и да се оглеждаш за кенеф за да се изпикаеш-не е нормално. Спираш си някъде на по-скрито място(а напоследък даже не се и крият) и си свършваш работата. Това с кенефите е възникнало когато хората са спрели да бъдат чергари и са се установили да живеят на едно място. Не може да се сере навсякъде все пак. И малко по малко сме се извратили до степен да се наказваме ако не пикаем задължително в кенеф.
                        Кольо, тва не е от хубаво. Пак опира до гъстотата на населението.
                        Ако си в гората или на нивата, кенеф не ти трябва, щото освен тебе и мечките така правят, и зайците, и свраките, и е някак естествено.
                        Сега ела на 50 метра от Народния Театър и на 30м от министерството на правосъдието в София да ти покажа една ниша между две бараки. Аз ще ти я покажа отдалече, а па ти иди наблизо, ако си мъж. Нямам нищо против, на хората, които са я организирали тая смрад, да им се намалят доходите наполовина за следващите 10 години. Ако ти минаваш всеки ден оттам - и ти няма да си против, даже ще настояваш. А ако работиш в една от бараките (такъв казус има на другия край на градинката) не знам какво ще ти дойде на акъла.

                        И понеже правилата се пишат за простите хора, не може да му напишеш тук може, там не може. Не може и толкова.

                        п.п. ние покрай турците сме се научили да поддържаме горе-долу чисто около себе си, ама т. нар. западен свят е отнесъл няколко чуми, преди да започне да осира само определените за това места в градовете.
                        Последно редактирано от Ясен; 31-10-12, 14:55.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Кой се наема да преброи неправилно паркиралите коли на този паркинг? Може и правилно паркиралите за по-лесно Това е фитнес зала, явно за инвалиди, по-инвалиди и най-инвалиди....на някои места....
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5420636
                          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            ...Сега ела на 50 метра от Народния Театър...
                            Като дойде Кольо, ще дойда и аз - на мен, ако обичаш да ми покажеш в същата тази градинка една обществена тоалетна, та ако ще пикането там да струва пет лева. И да не е формално курдисана, още по-миризлива и перманентно заключена "химическа" тоалетна (въпреки, че силно се съмнявам и такава да има). И ако на нивата, или в гората, заедно с мен пикаят мечките и свраките, то в нашите населени места навсякъде пикаят кучета и пр. - много по-многобройни от мечките категорично.
                            А от турците чак пък толкова да сме научили не съм сигурен. Всъщност, и те, и ние директно и независимо сме го възприели - заедно със изградената за целта инфраструктура - от Рим (през източната му издънка). Западна Европа има едни мътни хиляда години, през които се е върнала някъде при строителите на Стоунхендж.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              да ми покажеш в същата тази градинка една обществена тоалетна
                              Няма, разбира се. Срещу скромно заплащане и преодоляване на мусенето на сервитьорките можеш да ползваш в околните заведения.

                              Ама аз дадох градинката за пример как НЕ ТРЯБВА, а как трябва се състои от много неща -
                              0. Да има обществена тоалетна - или приемливо достъпни тоалетни в заведенията за обществено хранене и пиене (така е решено в много страни)
                              1. Да има обществена нагласа да се ползва тоалетната, а не храстите
                              2. Да има обществена нагласа като си влязъл в тоалетната, че и други ще влизат след тебе*

                              *И такая вот зараза гадит мимо унитаза, жопу пальцем вытирает, за собою не смывает.

                              Та така. Някъде, където са си решили въпрос 0, си решават въпрос 1.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Офф, какво се хванахте за тези кенефи...

                                Разбира се, че в града не бива да се пикае, още повече другата работа на безразборни места. В града естественото е да си потърсиш тоалетна(туй пък откъде излезе на клозета да викат тоалетна...). Но край пътя или в гората да ме глобяват щото съм си свършил ЕСТЕСТВЕНАТА нужда покрай пътя-както казах по-горе-ай сиктир.

                                Ясене, вземи отдели кенефните постове, че изпитвам угризения, че спамим в тема която е за съвсем друго.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X