Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
    Жълто?
    [ATTACH=CONFIG]507344[/ATTACH]
    Ее, за стотна от секундата може и това да е картинката.

    Коментар


    • #17
      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      И с МТ гуми съм - на мокро спират ужасно.
      Ей точно за това аз поне бих внимавал много с дистанции и жълти светлини на светофарите. Като сложим в сметката и тежък джип....(ако е джип на клипа) Абе добре , че няма поражения - материални и психични!
      Последно редактирано от Борислав Бонев; 29-10-12, 20:16. Причина: допълнение
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • #18
        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Ее, за стотна от секундата може и това да е картинката.
        Каква стотна, нали има брояч светофара.

        Коментар


        • #19
          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
          аз пък не разбрах как се е " вмъкнал най-НАХАЛНО" ...
          Вмъкна се вярно. Това формално не е някакво нарушение, но си е ситуация.
          А инак и двамата навлязохте на жълто, ма той явно е видял патрулката отсреща и се спече.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Вмъкна се вярно. Това формално не е някакво нарушение, но си е ситуация.
            А инак и двамата навлязохте на жълто, ма той явно е видял патрулката отсреща и се спече.
            Аха! Ясно. не го видях на клипа. Аз такива най ги обичам . Наистина си е ситуация!
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • #21
              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Момчетата сигурно са инвалиди... хм, не знаех, че приемат инвалиди за патрулни полицаи...
              Прикачени файлове
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • #22
                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Момчетата сигурно са инвалиди... хм, не знаех, че приемат инвалиди за патрулни полицаи...
                Айде и ти отече...

                Коментар


                • #23
                  От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Момчетата искат да покажат как не тябва да се прави

                  Коментар


                  • #24
                    От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Аз мисля, че са застанали там, за да не паркира някой - пазят мястото, един вид...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Изключително много ме дразнят дебелокожите унтерменши, спиращи на инвалидни места, и то при над 50% празен паркинг. Пред кварталния супер най-редовно се заяждам със всякакви тупани, дето ги мързи да паркират 5 метра по-нататък. Обикновено им пожелавам в най-близко бъдеще да имат пълното законно право да ползват въпросното паркомясто
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        ...Пред кварталния супер...
                        А да знаеш пък колко пъти в подобно ситуация, насреща си имам абсолютно здраво и право червендалесто говедо - и въпреки това със съвсем легално (надлежно документирано) право да бъде там...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Тук е 1000 долара БЕЗ МРЬНКАНЕ това спиране,за настьпана линия е сьщото,а да се спра като Арабин в пустиня ммммммм и шамар от някоя баба мога да отнеса.

                          ТЪПО та дрьнка,тия толкова ли акьл нямат? Човешко било да се пикае в храстите,човешко било да се спи в патрулка...........да спреш на инвалидно място пак ли е човешко?

                          Дата,час и място да има някой?
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            А да знаеш пък колко пъти в подобно ситуация, насреща си имам абсолютно здраво и право червендалесто говедо - и въпреки това със съвсем легално (надлежно документирано) право да бъде там...
                            Ако е със стикер на предното стъкло - нямам претенции. Човека може наистина да си е инвалид, ако и да изглежда здрав и прав.

                            Ама да ми се оправдава "Ама аз само за малко, ама аз бързах" - ми на м@айка ти в п...та, само ти ли бързаш, бе тупан, или ще си счупиш краката да мръднеш 2 паркоместа в страни. Кога ли ще попадна на някой с големите шамари и ще ям лабут...
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Да попитам автора на темата, че не схванах: Ти имаш постоянно работеща камера на предното стъкло ли?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Що се впрягате, инвалид може да си и в психическо отношение. Примерно - общоприетите норми да са ти през... крАчола на вратовръзката. Трябва да им помагаме на такива. И със снимки може. Някоя покана за беседа после все ще я преживеем някак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X