Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    Докато се усетя, пушека намаля, но пак се вижда на какво бях подложен в задръстването от тоя ***
    https://youtu.be/eaPIaA7qlGk
    На това във форумЪт му се вика "изтърбушени еко-глупостиЙ" и е на особена почит. Га циганите загАсят кюмбетата и престанат да гОрАт жица, тогава можеш да изразяваш вАзмОщение!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      На това във форумЪт му се вика "изтърбушени еко-глупостиЙ" ...
      Па някъде може да му викат и "гори масло" или нещо подобно и в такъв случай "еко глупостите" не е като да помагат.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Помагат те.

        В зората на катализаторството имаше (по света това) мрънкане от монтьори че катализаторите прикриват пушенето от масло и не им докарват колите навреме. А пък маслото горейки стапя катализаторите.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Този "ТоВарег" изглежда доста нов, за да гори масло?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Този "ТоВарег" изглежда доста нов, за да гори масло?
            Не е първия който съм виждал.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Не е първия който съм виждал.
              Да, де - масово пушлявят такива + разни дизелови "Кайени", "Аудита", но също така и нови "МРецедеси". Затова си мисля, че "изтърбушват разните еко-глупостиЙ" соПственНиците им.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Да, де - масово пушлявят такива + разни дизелови "Кайени", "Аудита", но също така и нови "МРецедеси". Затова си мисля, че "изтърбушват разните еко-глупостиЙ" соПственНиците им.
                Не бе. Просто не са толкова нови, за сметка на това някъде по дългия път до Горубляне са прегрявани.

                Като изтърбушиш еко-глупостите общо взето се получава черен дим.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Помагат те.

                  В зората на катализаторството имаше (по света това) мрънкане от монтьори че катализаторите прикриват пушенето от масло и не им докарват колите навреме. А пък маслото горейки стапя катализаторите.
                  Ами то сега мрънкането е предимно за ДПФ - 'колко са калпави и правят проблеми'...
                  А обикновено след като разкарат калпавия ДПФ се оказва, че има причина ДПФ да се запушва...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Както писах, това е много малка част от пушека... Стояхме 10-ина минути заради задръстване /аз даже бях загасил мойта Евро-5+ баничарка/ и като тръгнахме, тоя се мушна пред мен... Леле майко! насълзиха ми се очите и се закашлях... На видеото вече почти беше изчистил... Сигурно е долял 2л масло, докато се прибере до Хасковоо...
                    Такива драстични нарушители трябва да се се спират на място и да им се свалят табелите! А не на някой му изтекла с 5 дни книжката и му спират колата от движение
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Дайте идея дали мога да помогна на човека,малката Тойота идва със 20 годишно девойче непукист,което се разправяше със всички които я усвиркаха,прави ляв завой при знак задължително надясно след знака, съответно задръства движението,човека със Киа Сийд се опитва да я заобиколи,зажулва се и без да е видно от видеото,вратата и калника са намачкани като станиол ,по една случайност карам абсолютно същия модел,същата година и даже същия цвят,за един ключ драскотина по задната врата и калник по Каско го оцениха на 1800 лв.Та този човек ще се ръси повече.Незнам ако няма Каско,може ли да претендира за обезщетение по ГО на нарушителката.Ще пратя клипа и на трафик нюз но все пак да питам.


                      https://youtu.be/aWqZqu2VAyE

                      п.п Девойката отпраши със мръсна газ.
                      Номерата и на двете коли са записани!
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Аз не разбирам с какво глупостта на тойотата е виновна за глупостта на киа-та? Тя дори даде малко напред, за да бъде заобиколена по-лесно. А онзи си се надяна абсолютно сам. Не виждам кой му е виновен.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Дайте идея дали мога да помогна на човека.....!
                          Да си върне книжката в КАТ.Сам се удари в спряла кола.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ако на неговото платно има дупка и докато се опитва да я заобиколи,навири задницата,пак ли така.Малката Тойота изобщо не трябва да е там.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              E, требваше той веднага да дзвъни в КАТ, да я пишат бегАла от ПТП. ПресЕкла му пътя, засЕкла го и той едвам избегнАл удара. Клип нЕмате, имате само снимки - съответно един-два стоп-кадъра от клипа идеално вършат работа.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ...Малката Тойота изобщо не трябва да е там.
                                Това е съвсем отделен въпрос. Ти визираш остъргването на киа-та в тойотата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X