Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от korgoth Преглед на мнение
    Някой може ли да разясни защо тази ситуация е възможна - 4 електронни фиша за превишена скорост паднаха в съда за ден
    Щото нарушенията са извършени при стария вариант на ЗДвП:
    Първоначално публикуван от едно от решенията
    Независимо от тези обстоятелства обаче, издаденият електронен фиш следва да бъде отменен. Това е така, тъй като съобразно задължителните указания, дадени на съдилищата с ТР № 1 от 26.02.2014 г. по т.д. № 1/2013 г. на ОСК на ВАС, в хипотезата на чл. 189, ал. 4 от Закона за движението по пътищата /актуална към момента на нарушението/, установяването и заснемането на нарушение могат да се осъществят само със стационарно техническо средство, което е предварително обозначено и функционира автоматизирано в отсъствие на контролен орган.
    Ето ги и другите решения. Журналистите пак правят сензация от нищо.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Re: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Да се върнем на темата: Монтански дядо не отстъпва. Може би щяха да се сбият или да седят така цял ден, ако не бях "подкрепил" дядото.



      В клипа, естествено има и една камара други олигофрени, но за ПерниСофия това е обичайно и вече не прави вЧеПетление.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Хм, какво да отстъпва дядото (подкрепен от теб )? Улицата еднопосочна ли е?
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Хм, какво да отстъпва дядото (подкрепен от теб )? Улицата еднопосочна ли е?
          Ако е това което мисля, т.е. ул. Гусла, а дядото отива към бул. цар Борис 3, то не, не е еднопосочна. Ама паркират там, мани-мани!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Ако е това което мисля, т.е. ул. Гусла, а дядото отива към бул. цар Борис 3, то не, не е еднопосочна. Ама паркират там, мани-мани!
            "Гусла" е. Двупосочна. Появата ми зад дядото просто натежа 2 коли : 1 и този "в едната кола" отстъпи пред "мнозинството". Дано да е било по съображения, че дядото и да иска, ще му бъде по-трудно да върне назад.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Демек дядото нищо не отстъпва - той узурпира.
              (Гагич е свидетел - в името на изкуството...)
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Вчера някаква бародебилска сбирка ли е имало у Софето?

                https://www.vbox7.com/play:06970ef0e6&start=8
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  Вчера някаква бародебилска сбирка ли е имало у Софето?
                  Що у Софето? По-скоро на празник на земеделските евросубсидийоусвоители негде из провинцията прилича.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Те евросубсидийоусвоителите у Софето гледат да се събират. Впрочем, май има заподозрени.
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      От София за Сяр (къф е тоя Серес не знам????) по подбалканската?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        От София за Сяр (къф е тоя Серес не знам????) по подбалканската?
                        Охи. След купона на Сяр(и аз не го знам къде е тва Серес) тумба лъскави фондоусвоители се прибира от СофЕата към столицата Свети Влас, като гледам, щото сенките от дърветата им падат на платното отдясно наляво
                        Последно редактирано от icos; 29-10-17, 11:41.
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Никой не позна. Просто "новите Софиянци" ще си покажат новите придобивки по родните места. Всъщност, като ги питаш "отиват на вилата", па тя селска прогимназия.

                          п.п. Тоя номер ми е любим, като съм с мотора. Даже ми се е случвало да спирам да не ме отнесат мамка им проста.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Ма от къф зор по подбалканската?
                            Магистралата да не е на дупки?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Ма от къф зор по подбалканската?
                              Магистралата да не е на дупки?
                              По-малко КАТ, по-малко камери? Туй са бедни хора, земеделски стопани, ти глоби ли искаш да плащат?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                По-малко КАТ, по-малко камери?
                                Въпреки че се опита нещо да ми кажеш, което не ми сана съвсем ясно, ще ти отговоря. Ако не си минавал, кат има и то бая.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X