Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Щели да одат на съд
    http://www.dnes.bg/sofia/2017/10/05/...ekvatna.355316
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      ...трябва да си доста тъп за да пушиш на бензиностанция... А да продължаваш да пушиш след забележка - трябва да си малоумен...
      Човекът просто се възползва от ситуацията и обезпечи безопасността на останалите клиенти на бензиностанцията...
      Може би младежът се е опитвал да кандидатства за Наградите "Дарвин"
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Едва ли са прочели моите прогнози по-горе:
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Щото, от печалния ми личен опит предвиждам следната реакция на "органите":
        ...
        Но е нормално, особено ако са му увредени очите - със сигурност има една камара наредби и инструкции ЗАБРАНЯВАЩИ пръскането в посока на човек, освен ако дрехите му не горят интензивно.
        Ако маминка на гея извади минимума за целта връзки и упоритост, байчото ще съжалява много за доблестната си противопожарна акция.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Едва ли са прочели моите прогнози по-горе:

          Но е нормално, особено ако са му увредени очите - със сигурност има една камара наредби и инструкции ЗАБРАНЯВАЩИ пръскането в посока на човек, освен ако дрехите му не горят интензивно.
          Ако маминка на гея извади минимума за целта връзки и упоритост, байчото ще съжалява много за доблестната си противопожарна акция.
          Всъщност човек изобщо не се гаси с пожарогасител, ВКЛЮЧИТЕЛНО когато му горят дрехите. На бензиностанцията имат одеалце за такива цели.

          Но човекът гаси цигарата.

          И вече няма кой да си сложи главата в торбата да тормози байчото. Много медии, много гледания в ютуб, а и работодателят нещо бил подкрепил служителя си.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Все едно само в Перник могат да се ползват с връзки и не би могъл да добара и той някой мастит адвокатин. Райшши

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              А тук , кво става . Забъркват ме в схема за източване на евро субсиидии. Отказвам да съм част от нея . Завеждам дело. Печеля го. Пускам сигнал с неопровержими доказателства и молба за проверка , дали са върнати парите.
              Резултата , завеждат дело срещу мен и аз дължа пари, и съм с блокирани сметки.
              А , да и не искат да се здължавам на всноски, а накуп.
              Ама на , тук съм и съм упорит

              Наздраве,аз това не го мога и ти стискам палци
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Наздраве,аз това не го мога и ти стискам палци
                Наздраве
                Дорде съм прав на краката си не се тревожа.
                Другото е маловажно
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Всъщност човек изобщо не се гаси с пожарогасител, ВКЛЮЧИТЕЛНО когато му горят дрехите. На бензиностанцията имат одеалце за такива цели.

                  Но човекът гаси цигарата.

                  И вече няма кой да си сложи главата в торбата да тормози байчото. Много медии, много гледания в ютуб, а и работодателят нещо бил подкрепил служителя си.
                  Всъщност може да се гаси с каквото имаме под ръка: одеало, пясък, вода,
                  лопата, кирка и тнт.....

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Всъщност може да се гаси с каквото имаме под ръка: ...лопата, кирка и тнт.....
                    Значи сите бухалкаджиЙ всъщност просто са помагали на хората? Пребиеш някого с бухалка, после лекичко така му подпалваш дрехите, гасиш пламналото с още няколко удара и си ти!
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      И вече няма кой да си сложи главата в торбата да тормози байчото. Много медии, много гледания в ютуб, а и работодателят нещо бил подкрепил служителя си.
                      Не се знае. Този също беше много популярен, па май го осъдиха накрая?
                      Или... това не беше по времето на Бойко?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Всъщност може да се гаси с каквото имаме под ръка: одеало, пясък, вода,
                        лопата, кирка и тнт.....
                        Щеше да е вече съвсем по пернишки да му угаси цигарата с лопатата
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Според всекомпетентния "Близ" случката е отпреди месец. Появата на видеото сега е опит да се съберат симпатии към подведения под наказателна отговорност "пожарогасител", който след получения подарък - телевизор, нещо бил поуволнен...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Всъщност може да се гаси с каквото имаме под ръка: одеало, пясък, вода,
                            лопата, кирка и тнт.....
                            Т'ва е идея! - Има неколко души, които с удовоствие бих загасил с кирка. Дали да не почна с жената...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Всъщност човек изобщо не се гаси с пожарогасител, ВКЛЮЧИТЕЛНО когато му горят дрехите.
                              Всъщност ако си на зор - ще гасиш с каквото ти е под ръка
                              Между другото бях гледал клипче, при което човек държи в ръка система за обемно пожарогасене, представляваща топка, 'взривяваща' се по сигнал или при загряване...
                              И изгасява всичко в диаметър около 3-4м (човека бе близо до запалена 'тава')... Демонстрираха точно безопасността на гасенето... (ШАР 1)..
                              Просто инсталирахме подобни системи за обемно гасене на кораб, които заменяха забранени вече фреонни системи...
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Според всекомпетентния "Близ" случката е отпреди месец. Появата на видеото сега е опит да се съберат симпатии към подведения под наказателна отговорност "пожарогасител", който след получения подарък - телевизор, нещо бил поуволнен...
                                Ай ся слухове и фейк нюз!
                                Да го съдят! Така онази овца, майката на идиотчето, ще има да плаща още бая кинти за съдебни разноски, не че ще ѝ/му дойде акъла де!
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X