Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Чул ги е как нежно си гукат, видял ги е как грациозно стъпват и е преценил...
    Какво искаш да кажеш,или просто търсиш провокация.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Обаждам се и казвам - има един с цигара до колонката,прьснах го с пожарогасителя ма не сьм сигурен дали сьм я свьршил по ваше му,адрес тоя и тоя.........и топката в тяхното поле.

      Какьв фалшив сигнал ми говориш,аз сьм бензинджия,не експерт пожарникар..........па а да ги видя как няма да дойдат.

      Пак ли трябва да ти обяснявам как се играят някои игри?
      Няма да стане в Клета Майка. Там, у ФАЩ-истко, може и да минават тия работи, тука има гльобА и съд. Най-вероятно няма изобщо да дойдат, което автоматично ти спестява 1000 - 10 000 лв.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        ... да чисти сега
        От опит: това няма чистене. Един такъв пожарогасител се изкиха в УАЗа - още има прах по кьошетата, хем е УАЗ и ни мокет има, ни плюш.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          На пожарникарите за фалшив сигнал не се плаща, линейките не идват, а полицаите чака да се разберат воюващите(често пъти няма лошо). Това тук, там не знам.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
            Какво искаш да кажеш,или просто търсиш провокация.
            Искам да кажа, че ТИ не би го направил, освен ако не си сигурен, че имаш работа с нежна хомодружинка, която най-много да се разплаче, ако ги напръскаш с пожарогасител.
            ПОВТОРНО КАНЯ който иска да дойде в Перник да напръска с пожарогасител посочен от мен случайно минаващ местен гражданин
            Давам 1000 лева.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Няма да стане в Клета Майка. Там, у ФАЩ-истко, може и да минават тия работи, тука има гльобА и съд. Най-вероятно няма изобщо да дойдат, което автоматично ти спестява 1000 - 10 000 лв.

              Ми супер,аз сьм се обадил пьк те да преценяват или идват,рано или кьсно ще я оплескат и ще почнат по-редовно да се вслушват.

              В тая ситуация ми е все тая дали идват
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                На пожарникарите за фалшив сигнал не се плаща, линейките не идват, а полицаите чака да се разберат воюващите(често пъти няма лошо). Това тук, там не знам.
                Може да съм се объркАл. Знам, че се плаща, не на пожарната, а на държавата, вкл. плащаш разноските по гасенето, ако наистина има пожар.
                Иначе си знам това:

                Първоначално публикуван от Наказателен кодекс
                Чл. 326. (1) Който предава по радио, телефон или по друг начин неверни повиквания или заблуждаващи знаци за помощ, злополука или тревога, се наказва с лишаване от свобода до две години.
                (2) Ако от деянието по ал. 1 са настъпили значителни вредни последици, наказанието е лишаване от свобода до пет години и глоба от петстотин до две хиляди лева.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Говорехме в конкретната ситуация дали някой има или няма топки.

                  Човекът е имал и ги нацъска тея хомо издънки. Факт.
                  Дали ще викне пожарна, дали е трябвало и дали са щели да го глобят, второстепенни обстоятелства.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    ПОВТОРНО КАНЯ който иска да дойде в Перник да напръска с пожарогасител посочен от мен случайно минаващ местен гражданин
                    Давам 1000 лева.
                    ЗА ТРЕТИ ПЪТ каня мерАклиЙ?
                    Давам 1500 (хиляда и петстотин) лева?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Re: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                      Добре де с пожарогасителя беше малко прекалено, ама поне кофата за джамовоте бих му лиснал. Що да ставам курбан, защото този решил да е интересен с идиотията си.
                      Аман от отворковци дет се кокорчат и после "шта осъдя, ти не ме знаеш кой съм"
                      Евала на чичото, че му охлади страстите.
                      Не е прекалено. С кофата щеше да е прекалено. С пожарогасителя е точно и професионално.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Искам да кажа, че ТИ не би го направил, освен ако не си сигурен, че имаш работа с нежна хомодружинка, която най-много да се разплаче, ако ги напръскаш с пожарогасител.
                        ПОВТОРНО КАНЯ който иска да дойде в Перник да напръска с пожарогасител посочен от мен случайно минаващ местен гражданин
                        Давам 1000 лева.
                        Извинявай,ама не прави преценки за мен,съдейки по себе си.Аз съм достатъчно уравновесен да не ти вържа на провокацията.Но пък не мога да ти гарантирам че няма да използвам и "опаковката" при подобна провокация.И не само нея.От "стероиди" се плашим единствено да не попаднат в храната ми "Подсъдими,с какво убихте човека" - "Ами с вестник"-"Как така с вестник,сигурно нещо е било завито в него"- Е да,парче тел" - "А колко беше дебела телта" - "Амиий,фи 16"

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                          Извинявай,ама не прави преценки за мен,съдейки по себе си.Аз съм достатъчно уравновесен да не ти вържа на провокацията.Но пък не мога да ти гарантирам че няма да използвам и "опаковката" при подобна провокация.И не само нея.От "стероиди" се плашим единствено да не попаднат в храната ми "Подсъдими,с какво убихте човека" - "Ами с вестник"-"Как така с вестник,сигурно нещо е било завито в него"- Е да,парче тел" - "А колко беше дебела телта" - "Амиий,фи 16"
                          Именно. Не става дума за стероиди, за винкеУо, пред който всички са равни.
                          Просто българинът е страхлив - това много пъти сме го коментирали във форума.
                          Хем страхлив, хем агресивен и жесток... ама към очевидно по-слаби от него индивиди. Само към такива. Пред мутрата, айдука и т.н. пълзи и лиже подметки и други едни работи...
                          Е, може и да кажем вместо "страхлив" - "предпазлив", ако някой толкова се чувства обиден
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ЗА ТРЕТИ ПЪТ каня мерАклиЙ?
                            Давам 1500 (хиляда и петстотин) лева?
                            А ще пуши ли на пожароопасно място? Аз понеже имам опит точно в това (ама беше преди 20г и нямаше кой да снима).

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              А ще пуши ли на пожароопасно място? Аз понеже имам опит точно в това (ама беше преди 20г и нямаше кой да снима).
                              Какъв опит? Напръскаха те с пожарогасител?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X