Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Впрочем не знам що се хванахте точно за това че е педал. Сексуалната ориентация не дава никакви гаранции че не си кръгъл идиот.

    Тоя поне не е тръгнал да се размножава, което е важен жест към генофонда на човечеството.
    Ами, следва да бъде обвинен пожарникарят в хомофобия Едва ли би се отнесъл така с мъжествено изглеждащ типаж като Митьо Очите или Перата например.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Е го Боголюб, пак с мутренските мераци от средата на 90 те.

      Голямо разочарование, господа, познавам хора, тежащи по 75 кг, които могат да нокаутират с един удар добре напомпан билдър с една песница.
      Последно редактирано от Ясен; 04-10-17, 21:07.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Ебаси. Тая държава пропаднА. И в Перник ли има педали
        Щом виреят и там, трябва да им признаем, че са бетон като хлебарки у стюдънт сити!
        Последно редактирано от gucko; 04-10-17, 20:01. Причина: кривописна грешка
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • Re: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Добре де с пожарогасителя беше малко прекалено, ама поне кофата за джамовоте бих му лиснал. Що да ставам курбан, защото този решил да е интересен с идиотията си.
          Аман от отворковци дет се кокорчат и после "шта осъдя, ти не ме знаеш кой съм"
          Евала на чичото, че му охлади страстите.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Що да е прекалено? Щеше да го направи със сигурност и на Перата. Много го искат, но трябват топки.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Не става с кофата - ще изсъхне
              Доста встрани от темата, ама на времето отивам да видя един колега. Кани ме в тях и още от коридора виждам фин бял прах от пожарогасител...
              В кухнята бе страшно - всичко 'напудрено'... Питам го какво става:
              - майка ми забравила две филии във фурната и те изгорели..
              - ами добре, ама защо не ги изхвърли? Нещо друго ли се запали
              - ааа, не, ползвах праховия пожарогасител за да и е кофти - да чисти сега
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Щеше да го направи със сигурност и на Перата. Много го искат, но трябват топки.
                Щеше той. Българинът "учи" (в смисъл "обучава") само видимо по-слаби от него индивиди. Пред другите се умилква като помияр.
                Предлагам бас - издебваме Перата да го пуснат (ако изобщо в крайна сметка е задържан) от ареста и го причакваме с един пожарогасител да му изгасим избухливостта. Който има топки ще гАси, аз мойте си ги пазя от увреждания.
                А може и да не чакаме Перата - ей го деЙ Перник. Пожарогасителят от мен.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ако бакшишът, който ти изтарани на България беше те напудрил с един пожарогасител, сега нямаше да си толкова атрактивно навит за саморазправи.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Чичката пожарникар със сигурност е бил в казарма и знае от кво да се плаши и от кво не.Като гледам нито се впечатли от регистрацията,нито от бройката обгазени.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Добра идея, но аз говорех за конкретния чичка бензинджия, независимо че си прав за ,,обучението".
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                        Чичката пожарникар със сигурност е бил в казарма и знае от кво да се плаши и от кво не.Като гледам нито се впечатли от регистрацията,нито от бройката обгазени.
                        Чул ги е как нежно си гукат, видял ги е как грациозно стъпват и е преценил...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Боса нещо се е изнервил напоследък.

                          Маке не сьм аз да ти кажа,няма за какво,но определено има изнервени и неразбрали за какво иде реч като тоя с цигарката.

                          Бензинджията обадил ли се е на пожарната?Аз ако бях щях да се обадя,е така за всеки случай
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Бензинджията обадил ли се е на пожарната?Аз ако бях щях да се обадя,е така за всеки случай
                            И ще ти пишат акт за 10 000 лв. глоба за фалшив сигнал за пожар. Это Болгария, детка.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              И ще ти пишат акт за 10 000 лв. глоба за фалшив сигнал за пожар. Это Болгария, детка.
                              Обаждам се и казвам - има един с цигара до колонката,прьснах го с пожарогасителя ма не сьм сигурен дали сьм я свьршил по ваше му,адрес тоя и тоя.........и топката в тяхното поле.

                              Какьв фалшив сигнал ми говориш,аз сьм бензинджия,не експерт пожарникар..........па а да ги видя как няма да дойдат.

                              Пак ли трябва да ти обяснявам как се играят някои игри?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ... Это Болгария, детка.
                                Не само в България. На северозапад от Калотина в един хотел на времето човекът ни предупреди като пушлявим в стаите (тогава още можеше да се пуши) да проветряваме, щото, ако сработят датчиците на пожароизвестителната система и дойде пожарната, ще се плаща за ненужното идване ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X