Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Преди малко ми се обади журналистка от една телевизия...
    Е, па твоя клип го даваха тази сутрин по БиТиВиту на кОлтурата. Ти ли им го изпрати "за рубриката "Аз репортерът""?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Не съм го пращал на никого... Роднина на загиналата бе помолил за каквато и да е информация в една затворена група (от тези 'Къде е КАТ'), та изрових и качих в нета видеото, и му го пратих... От там нататък медийната еуфория се е завъртяла (щом си видях клипчето в БЛИЦ със 'страшно заглавие' какво да говорим)...
      Единствено вчера от Нова ТВ съвсем коректно ми звъннаха и направиха проверка на информацията, с молба да излъчат видеото и дали бих искал сутринта да има телефонно включване... Разбира се, че отказах интервюто, но им потвърдих, че могат да го излъчват колкото си искат.....
      Сутринта са го въртяли видеото по сутрешния си блок заедно с телефонно интервю с роднината на загиналата...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Не съм го пращал на никого... Роднина на загиналата бе помолил за каквато и да е информация в една затворена група (от тези 'Къде е КАТ'), та изрових и качих в нета видеото, и му го пратих... От там нататък медийната еуфория се е завъртяла (щом си видях клипчето в БЛИЦ със 'страшно заглавие' какво да говорим)...
        Единствено вчера от Нова ТВ съвсем коректно ми звъннаха и направиха проверка на информацията, с молба да излъчат видеото и дали бих искал сутринта да има телефонно включване... Разбира се, че отказах интервюто, но им потвърдих, че могат да го излъчват колкото си искат.....
        Сутринта са го въртяли видеото по сутрешния си блок заедно с телефонно интервю с роднината на загиналата...
        Все едно - приготвѝ се за призовки, полиция, разпити, пак призовки, прокуратура, разпити, предоставяне на (ако откажеш, ще ти я "изземат" насила) на оригиналния носител (SD-карта), после на цялата камера за експертиза, които няма да си видиш няколко години, докато трае разследването и делото, накрая може и да се окаже, че са ги "изгубили" някъде
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Гагич, излишно черноглед си.

          Просто някой ден ще го арестуват на работа или другаде пред много хора които го познават, защото не е отишъл да свидетелства.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            А седи споко!Нищо няма да му изземат.Картата е стотинки и може да ти я подари да си тичкаш по фантазии
            Преди няколко дни пътувах по диагонал през Европа.Ми не се праят така нещата по селски на автомагистрала.Не , че и в Германия , и в Унгария , при все правилното обозначение и регулировка , потока от южносъседскоживеещи не направи катастрофи.
            Кофти е , че много хора - и пътуващи , и регулиращи ситуациите по магистрала се бъркат с движение в населено място.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Гагич, излишно черноглед си.

              Просто някой ден ще го арестуват на работа или другаде пред много хора които го познават, защото не е отишъл да свидетелства.
              Аха , ще му спретнат некоа катастрофа!
              Къде го видехте за свидетел?
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Прекалено сте черногледи ....
                Всичко зависи от подхода... И сами знаете, че има варианти, при които да съдействаш на правосъдието, без това да ти отнема прекален ресурс...
                А в случая - няма как да съм свидетел на нещо, което се е случило минути след като съм минал от там...
                Но видеото бе добра илюстрация как 'работеха' по магистралата... Пък ако спомогне да се подобрят нещата - ще се радвам (и дори доброволно бих отишъл да дам предложения)...
                Последно редактирано от slowtraveler; 03-08-17, 13:34.
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  ...Картата е стотинки
                  Стотинки, зер, ...

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Ясене, малЦе си се объркАл Марката е същата, само че жълтата серия, и са две карти х 32GB.... Цената ако не се лъжа преди 2 години бе около 30-40лв /бр... Толкова ще загубя ако заредя в София вместо Варна
                    Правокативния ти пост е аналогичен на този: предполагам не можеш да услужиш с химикалката си, и никога не си услужвал, щото е http://www.graf-von-faber-castell.us...yPoBoC1hnw_wcB
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Всъщност давал съм 128гб карта на пострадал от ПТП. Тогава струваше колкото струваше, сега са по 100-150лв.

                      Човекът си свърши работата и даже ми я върна.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Аха , ще му спретнат некоа катастрофа!
                        Къде го видехте за свидетел?
                        Катастрофа не, ама състав в НК ще му намерят при желание - видял е ... престъпление (?) заснел го, пък не уведомил своевременно "органите", пък качил видеоматериал в тубата и го предоставил (иди доказвай, че не е така) на телевизии и на "Блиц", пък се укрива и не отиде да свидетелства, ама-ха!
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Къде виждаш престъпление Гагич? Би ли услужил със съответната Наредба, спрямо която трябва да се означават ремонтни дейности по АМ? И какво са нарушили от поддържащата фирма... Нарушили ли са конкретната Наредба?
                          Ама отговори веднага, щото и аз в колата нямам наръчници и не плюнча пръста докато карам...

                          Общо взето - не се притеснявай за мен... За укриването - ВЕРНО Е! Само jeko успя да ме намери два пъти за два дни в 'укритието' В неделя живот и здраве съм в София и ще си пия кафето с колеги от Тойота форума на Еко-то на България от 17:00 часа - бързай към близкото РПУ да уведомиш - тъкмо ще имат възможност да осъществят плана за 'арест пред публика - админа на форума арестуван пред съфорумци' Като преди това смятам да навестя Дедо Владо - и там може да се спретне театро...

                          Лошото е друго - връзката с администрацията е мисия невъзможна... Май бях писал - над 3 години подаване на сигнали ми струваше поставянето на един знак, забраняващ навлизането в насрещно движение по магистрала...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Общо взето - не се притеснявай за мен... За укриването - ВЕРНО Е!
                            Значи, зависи доколко си ( а явно си доста ) вътрешен в кръга "Котараците". Ако котарашката фирма, усвоЙвала средства за ремонта, е по-близо от тебе до центъра на кръга, мооооооооже и да имаш някакви проблеми. Требе да си "на ти" с полиция и прокуратура в района, в който е бил извършван ненадлежно обозначения ремонт и съответно последвалото ПТП. Щото тука застрахователи ще се опитат да смъкнат доста пари от "котарашката фирма" и ще ръчкат по разследването да изкарат виновни нейните служители.
                            Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 03-08-17, 14:20.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              НАРЕДБА № 3 от 16.08.2010 г. за временната организация и безопасността на движението при извършване на строителни и монтажни работи по пътищата и улиците

                              Виж приложение 11.
                              Последно редактирано от druncho; 03-08-17, 14:21.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                P.S. Народният трибун и чалга-герой Слави Трифонов навремето беше подал сигнал за паднало на пътя дърво (преодолял го с "Хъмъра"), около три-четири часа след сигнала му в дървото се нахакали семейство с ниска кола и загинали. После в няколко свои предавания той се оплакваше как през ден го призовават да дава показания някъде в Добричко. Тамън се върне оттам в София и му звъннат по телефона, че трябвало да се яви утре пак.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X