Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Какво се случва с колата, когато я оставиш в сервиз, ...
    А какъв е резултатът?

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Вместо да псуваш, инвестирай в камера.
      Със сигурност. Не,че ше помогне, ма за мое удовлетворение (може би)..
      Ега съм жив де!
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Съжалявам, че нямам камера! Мислех,че таксиджиите са правени в г@з, ма НЕ. Тираджиите са правени там д..ба. Без значение от националност мамка му! Правени са баш когато на бащите им хич не им се е правило това упражнение, или пък са ги събирали с лъжица от килима.
        Тъкмо трима (българин, турчин и поляк) преди малко искаха да ме трепат. На двупосочен път първите двама (в разстояние на 5 мин.) изпреварваха с разлика от сигурно 5км/ч изпреварвания, карайки точно срещу мен. Даже вторият път се наложи да спра. Третият убавец това упражнение го направи на магистралата. Карах в най-лява лента с около 115км/ч. Техно тупана в момента, в който пусна мигача изобщо не ме бАви, а направо си се ознесе пред мен. Движеше се с най-много 90. Дееба и говедата дееба!
        Ти с мотора ли беше ?
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          Със сигурност. Не,че ше помогне, ма за мое удовлетворение (може би)..
          Ега съм жив де!
          Същите ситуации от онзи ден,само че се движех със 140. Имам ги записани.Да ти ги пусна ли за удоволетворение ? Вече чак не ми правят впечатление...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Абе, КАТ още ли приема доноси на видео?

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              ...Мислех,че таксиджиите са правени в г@з, ма НЕ. Тираджиите са правени там д..ба. Без значение от националност мамка му! Правени са баш когато на бащите им хич не им се е правило това упражнение, или пък са ги събирали с лъжица от килима...
              Човече, много долни тия приказки, бе...

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Смениха митничарите, даяджиите и закона. Сега като почнат да им свалят номерата, а не кожите, ще се научат, че и тук е Европа и трябва да работят тахографи, ограничители, да си изхвърлят говнати в кошчето в кабината, а не през джама.
                пп коментира се хиляди пъти от край време
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Ето как се означава работа по АМ Хемус в бързата лента.... За съжаление минутки (или секунди) след преминаването ми там е загинала жена и е пострадало дете...

                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    В България временната организация на движение се смята за нещо досадно.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Кой им съгласува и къде изобщо са им проектите на тия олигофренчета, със сигурност подизпълнители на мастит пътищар? За едно съгласувано и одобрено временно няколкочасово затваряне на едната лента при малкия се изсипва цялото районно и всичката община.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Сега се загледах - ударът е станал навярно около 20минути след моето преминаване... Като е ударен камион, който го няма на моето клипче. Но мястото практически е същото...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          В България временната организация на движение се смята за нещо досадно.
                          Има ли наредба как точно да сигнализират работа/ремонт на магистрала?

                          пп
                          него ден и аз ги псувах там
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            Има ли наредба как точно да сигнализират работа/ремонт на магистрала?

                            пп
                            него ден и аз ги псувах там
                            Има, и проект сигурно има, но изпълнението на място е ...

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Преди малко ми се обади журналистка от една телевизия... Според нейна информация има наредба, и изпълнителите като че ли са спазили наредбата...
                              Друг е въпроса дали наредбата е писана от човек, който е имал поне малко мозък в главата...
                              Защото формалното изпълнение на условията не решава проблема...
                              Мога да преградя високоскоростен път с бетонна стена... Ама според наредбата трябва да я обознача? Доообре, но ако в наредбата няма точни инструкции на какви условия трябва да отговаря обозначението, мога да надраскам ситно с химикалка в долния ляв ъгъл на стената 'Внимание стена'....
                              И какво? Ще съм изпълнил наредбата ако някой се размаже в стената...


                              За съжаление съм се оказал лош пророк: http://www.offroad-bulgaria.com/show...38#post2965738
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Тя информация всякаква може да има.
                                Не е спазена наредбата, това е категорично.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X