Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Абре ей,аз от скоро сьм велосипедист / нежна думичка ако те боли задника от байка / и нищо лошо на никой още не сьм направил...
    Шусни се от тротоара/ велоалеята перпендикулярно на пешеходната пътека, мини на червено, ако прецениш, че е безопасно, джиткай на мах по пътеките с мисълта, че щом хлапто или баба му е на колело, значи вижда и назад, па ще сърби.
    Пинизът е, че непрекъснато валят призиви да се вардят колоездачи, кашици, мотористи, псетия и кво ли не. А да подариш стойка за колела в училище директорът не дава, че било опасно да се кара колело.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Нещо не се разбрахме. Аз нямам абсолютно нищо против велoсипедисти и всякаква останала група спортист.
      Вярно не се разбрахме. Аз изобщо нямам, напротив, доста съм съпричастен. Описах как възникваха във времето конфликтите между отделните групи (ски, сноуборд и даунхил) и, че са неизбежни. Бива обаче малко взаимна толерастия.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Шусни се от тротоара/ велоалеята перпендикулярно на пешеходната пътека, мини на червено, ако прецениш, че е безопасно, джиткай на мах по пътеките с мисълта, че щом хлапто или баба му е на колело, значи вижда и назад, па ще сърби.
        Пинизът е, че непрекъснато валят призиви да се вардят колоездачи, кашици, мотористи, псетия и кво ли не. А да подариш стойка за колела в училище директорът не дава, че било опасно да се кара колело.
        АААА не,подстрекател такьв,направи го ти това,аз имам жена/деца/работа пьк и едно време по 6200 на ден болница още ми дьржат влага.Виж ако няма никой на крьстовище с 4 стопа може само малко да намаля и да мина без да спирам или да си ползвам пешеходната пьтека като им светне зелено / че тук се е отепало от пешеходци / ма да рискувам детенце или баба му или да си рискувам кокалите карайки с идеята,че сьм безсмьртен...........те това не го мога ако за каска да набих едни пари дето ме карат да я пробвам колко е каска тая Каск.
        Обожавам Тоуота Приус обаче,обикновенно се правят,че не те виждат,а обикновенно аз му се подпирам на огледалото после и чакам.........чакам вече час и свиря тоз сигнал.............и никой не излиза като е виновен
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Според правилника, велосипедът си е ППС с всички съпътстващи привилегии и ограничения. Само дето, нито МПС-тата го @бават за такова, нито велосипедистът знае правата и задълженията си като ППС. Някъде да има курсове за велосипедист? Ама, ако сгазят 7-8 и ги оставят намясто, с доказано тяхна вина (да бе, да... шофьорът винаги си го отнася) и вземат, че направят задължителни курсовете за колело, и да си длъжен, да си носиш велосипедната книжка за проверка от Органите... баси полицейската държава, ръзбийш!
          Велоалеите не са решение. По тях в момента си джиткат баби с бастуни, майки с колички и какви ли не други екземпляри. Много ще ми е интересно, кога някой засилен спортист с маунтинбайка, земе та прегази някоя детска количка на велоалея.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Според правилника, велосипедът си е ППС с всички съпътстващи привилегии и ограничения.
            Ама не четете темата, само пишете в нея. Ибо също тъй:
            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Скейтбордът е велосипед.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Много ще ми е интересно, кога някой засилен спортист с маунтинбайка, земе та прегази някоя детска количка на велоалея.
              Преди две години на Красно село пред баничарницата. Една от най-безумните алеи за велоидиоти дето съм виждал
              За негов късмет не можах да го стигна, иначе отдавна да е отишъл да види какви пари събира Харон в днешно време.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Не виждам противоречие. Ховърборд, ролери, ролкови кънки... щом е на колела и се движи с над 7 км/ч значи е ППС. Виж, за ония маратонки с едно колелце отзад.... малко се колебая.
                П.П. Това беше към Гагич.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Преди две години на Красно село пред баничарницата. Една от най-безумните алеи за велоидиоти дето съм виждал
                За негов късмет не можах да го стигна, иначе отдавна да е отишъл да види какви пари събира Харон в днешно време.
                Аха! Има ли знак, че велоалеята е споделена за пешеходци и велосипедисти? Всъщност, по сегашните критерии, бебето също е участник в движението, а детската количка е ППС, бутано/теглено с жива тяга.
                На велоалеите важат ли някакви правила за движение?
                Ако някой не вземе да направи тема- заповядайте на Ринга.
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-06-17, 06:44.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  У Нидерландия как може? Пък тука не можеее. убряяяя Ганьо , най-сериозният Им проблем са всекидневните кражби на колела из цялата страна.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                    У Нидерландия как може? Пък тука не можеее. убряяяя Ганьо , най-сериозният Им проблем са всекидневните кражби на колела из цялата страна.
                    У нидерландия релефът е малце по-друг, затова може.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      У нидерландия релефът е малце по-друг, затова може.
                      Това така, ама им е по-друг релефа у главите, и това е по-съществената причина.

                      Не казвам, че са по-умни, просто са на различен акъл.
                      Вали, духа, колелото с ремарке за лапето и така се води на градина... ентусиасти. Минус пет градуса, бабките си джиткат лежерно на разходка с колела. За идеални условия да не говорим - сигурно и до тоалетната влачат тия велосипеди...млади, стари...всякакви.

                      У България ако си жив над 70 е постижение, тия тука си карат колела на тия години.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Е ма ти пада реномето на колело,за мойта тротинетка да не говорим ако да е с 20 см лети джанти и амортесьори на предния и задния мммммост,друго си е на Голф с пернишка регистрация и вьрти гуми на светофара
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Чакайте бе, какво колело в български град?! Нали, ако не те сгазят, ще те напсуват 100 пъти, че му пречиш на таратайката! Да не говорим, че ако филтъра на противогаза ти е наред, няма да ти стига въздух до следващото кръстовище. За без противогаз да не говорим, "зелена" България или си е избушила катализатора, или е откраднат, или ич няма, или е дизел с чип /ако няма чип, дюзите пикаят.../. Какво колело, какви 5 лева?!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Абре остави ти,щом Китайците могат то всички могат пьк и не вярвам да е толкова зле.Е не е като едно време да слезеш от планината и на Орлов Мост да ти люти на очите,по-кофти ще да е,все пак повечко коли и народ има,но я виж Китайците,вьртят и..........пушек се вдига.



                            Е го човека какво сочи,те на там карайте

                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              У Нидерландия как може? Пък тука не можеее. убряяяя Ганьо , най-сериозният Им проблем са всекидневните кражби на колела из цялата страна.
                              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                              Това така, ама им е по-друг релефа у главите, и това е по-съществената причина.
                              ...
                              Разликата в манталитета е факт. Ама и релефът не е без значение. Дали нидерландците ще са навити всеки ден да педалират от центъра на Смолян до Езерово или пък, ако са в София, да курсират от/до витошките квартали? Еле пък зимата, когато и с 4х4 може да е проблем да се прибереш в къщи.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Аз искам да намекна че в София въздухът може и да е гаден ама се подобрява и от едно 5-6 години вече може да се диша. Не че нямаме избушени катализатори ама чисто икономически намаляха и останаха извън големите градове.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X