Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Черен Жип е с предимство.................много забавни бяха двете мацки с Витарата, но явно който им е продал книжката е забравил упътването за употреба.

    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      УАЗ - висок колкото Г-точката
      Ко речи?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Първоначално публикуван от razs Преглед на мнение
        Пак ли вие, тъкмо без да видя авторът на поста, гледам, че криволичи из лентите и кара с опасно близка дистанция, а то кой... господин " вечно виновни други му "...
        Не се коси,нали знаеш-винаги се намират такива на които им пречат космите!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Съжалявам само, че на 22.03.2017 г., когато преминавах през Бачково и Асеновград, не си бях включил видеорегисгратора...тогава имаше някакъв мотосъбор.
          много груби и нагли нарушения на ЗДвП. Казвам го, не че аз съм водач за пример, но гледам да не застрашавам живота и здравето на останалите участници в движението..Изпреварване на непрекъсната линия на тесен път без видимост в участъка на идпреварване, навлизане в отсрещнот платно, по начин такъв, че да те привудят да спреш, двойно изпреварване, изпреварване без даване на мигач, засичане отдясно.Подобно оношение от страна на матоциклетистие към останалите участници в движението е просто неномално, неадекватно, патологично...после, зщо мвсички ги мразят? Е как нема да мразиш подобни говеда-самоубийци? лошото е че обикновено съсипват животите на други нищо неподозиращи участници в движението.
          Изключително нагло и гадно племе са българските мотористи! Съжалявам, че толкова директно го казвам, може и да обидя някого от този форум, но поведението им по българсиките пътища е изключително опасно...
          А всички останали трябва да ги пазим тия...
          За 13 години шофьорски стаж, само 3/ТРИ/ пъти съм виждал читави мотористи по републиканската пътна мрежа...Фактът че помня тези случаи е много показателен..
          Ползвам МПС ако не ежедневно, то поне д 5 дни от седмицата..
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            А ти защо се притесняваш, моторист се размазва най-лесно. Виж, ако беше камазаджия, да се шашкаш, ама на шемета с мотора, няма какво да му мислиш толкова. Само си сложи видеорегистратор, за да докажеш, че не си бил ти виновния.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              А ти защо се притесняваш, моторист се размазва най-лесно. Виж, ако беше камазаджия, да се шашкаш, ама на шемета с мотора, няма какво да му мислиш толкова. Само си сложи видеорегистратор, за да докажеш, че не си бил ти виновния.
              Като са голяма група са изключително опасни. "Мотобратството" в такива случаи се преобразува в "правим каквото си искаме защото сме много и можем да набием всеки".

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                В САЩ са го решили проблема,със свободно носесене на пушкала.И да са много,все ще отиде някой заедно с теб при свети Петър.
                Трябва много да сгафил,за да ти излезнат на оръжие.ОБАЧЕ тук не е така.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  В САЩ са го решили проблема,със свободно носесене на пушкала. ...
                  В САЩ със свободното ПРИТЕЖАВАНЕ на оръжие са решили съвсем друг проблем. Свободно се носи оръжие само в някои щати и там с това се решава трети проблем.

                  Срещу големи хулигански банди решенията са по-сложни.

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Имаше клип и тема тук преди време как мотобанда във ФАЩ се опитва да линчува някакъв индус с "Рейндж Роувър".
                    А по-горе мисля, че в тази тема има пример как съдът изкарва виновен водач, блъснал неспазила знак "Стоп" кола, щото нарушил задължението си да направи всичко възможно да спре, а според (зло)вещите лица било възможно да спре. Така, че не разчитайте на видеорегистратори и това, че мотористът е бил в отявлено и умишлено нарушение. Не се знае съдът после кого ще изкара виновен - напр. момичето във Варна беше виновно, че пресичало на пешеходна пътека без да прецени (изчисли) скоростта на връхлитащия моторист, нали?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Имаше клип и тема тук преди време как мотобанда във ФАЩ се опитва да линчува някакъв индус с "Рейндж Роувър".
                      Ако е същия за който си мисля, те хич не си останаха с опита.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Ако е същия за който си мисля, те хич не си останаха с опита.
                        Този. А тук има подробности - единият от мотобандитите е със счупен гръбнак и няма да може да ходи никога.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          А ти защо се притесняваш, моторист се размазва най-лесно. Виж, ако беше камазаджия, да се шашкаш, ама на шемета с мотора, няма какво да му мислиш толкова. ...
                          Е точно щото лесно се размазва си е за притеснение и то голямо. Разправиите и главоболията са достатъчно големи, дори и в крайна сметка да те оправдаят, което далеч не е сигурно.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Този. А тук има подробности - единият от мотобандитите е със счупен гръбнак и няма да може да ходи никога.
                            И в крайна сметка, поне според коментарите:

                            11 of the bikers were convicted of assault, and no charges were filed on the driver of the Range Rover. Just if anyone wanted to know the outcome
                            Да ви светна ли такова нещо как би завършило тук? Достатъчно е в тълпата да има само едно мамино синче на "богопомазан". А даже и да няма - пак така.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Да ви светна ли такова нещо как би завършило тук? Достатъчно е в тълпата да има само едно мамино синче на "богопомазан". А даже и да няма - пак така.
                              Даже не е необходимо да има в тълпата. Ако самият водач на автомобила не е нещо "богопомазан", той ще го отнесе заради "общественото напрежение и големия обществен интерес". Виж ако тумба таксиджии пребият един моторист - ще бъде точно обратното. У нас от 70 г. насам интересите на тълпата винаги са поставяни над правата на индивида.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Нещо не се разбрахме- аз в никакъв случай не апелирам да се джасат нарочно мотористи, колкото и да е виновен, аз не съм тоя дето да раздава присъдите. Просто исках да кажа, че ако се тресне в тебе, вероятността аз да изляза читав от катастрофата е по-голяма, от това да ме джасне Камаз.
                                За сволоч мотористка- тука камерите много помагат, ама защото съдията обикновенно не е на страната на тълпата, а гледа кой наистина е виновен.
                                При нас /Калифорния/ свободното купуване на оръжие е разрешено /е, със съответните проверки да не си идиот/, свободното носене, НЕ е. Ама пренасянето от едно място на друго, е разрешено. Аз постоянно пренасям с колата или 9мм или .45 Колт. За гъдел, ще си сложа и един Калашник за пренасяне, за калибъра се замислям още.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X