Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Това е добре, че го виждаш. Излизайки от десен завой на Подбалканската някъде след Саранци на десетина метра след завоя ГЛЕДАМ спряло возило. Без обозначение без нищо (като изключиме аварийните). Хората си бяха поседнали отстрани явно да си починат (бяха си се гушнали двамца, а третия до тях седи). Тъпото от цялото е, че бях с мотора. Иначе и онзи ден на същият път двама си изпреварваха колона автомобили карайки срещу мен. Тия двамата в разстояние 10-на минути един от друг.
    Като се замисля май ми е време да си взема регистратор, щото каската за мотора всъщност е "шапка невидимка".
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      Това е добре, че го виждаш. Излизайки от десен завой на Подбалканската някъде след Саранци на десетина метра след завоя ГЛЕДАМ спряло возило. Без обозначение без нищо (като изключиме аварийните). Хората си бяха поседнали отстрани явно да си починат (бяха си се гушнали двамца, а третия до тях седи). Тъпото от цялото е, че бях с мотора. Иначе и онзи ден на същият път двама си изпреварваха колона автомобили карайки срещу мен. Тия двамата в разстояние 10-на минути един от друг.
      Като се замисля май ми е време да си взема регистратор, щото каската за мотора всъщност е "шапка невидимка".
      Синът ми ходи на море, разправя, че на т.нар. магистрала "Тракия" двама си били спрели колите една до друга, без никакви аварийни светлини - единият в крайна лява, другият в средната лента за движение и... си приказвали нещо през отворените прозорци единият разгръщал карта. Оказа се, че клипът бил изтрит, щото се записали върху него други (картата поема само до три часа запис), а той не знаел къде да натисне, да го направи "защитЕн" и неизтриваем.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Ми проведи му обучение де?

        Или си вземи сериозни карти - аз съм наслагал 128гб и на едната кола даже не се изключва при спиране ама пусто не ми се занимава с ютуб. Иначе имам попадения.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ми проведи му обучение де?

          Или си вземи сериозни карти - аз съм наслагал 128гб и на едната кола даже не се изключва при спиране ама пусто не ми се занимава с ютуб. Иначе имам попадения.
          "Бюджетната" бракмица, която взех от... сещате се откъде изрично по ръководство не поемаше повече от 32 GB, пък като дефектира и ми я смениха, се оказа, че новата не иска да работи с картата от предишната - според руски форуми така било - работела само с "ма-а-а-а-а-аркови" (поклон-захлас-страхопочитание) карти като... Kingston и Sandisk Е, купих й една такава "маркова" (едвам намерих, прочее), а на новозакупената камера... сещате се откъде НЕ е купена сложих старата карта.
          Всъщност колкото е по-голяма картата, толкова по-голяма врътня с филмчетата после - да ги изгледаш с бързо превъртане, за да отсееш каквото ти е направило впечатление. А ти защо
          ама пусто не ми се занимава с ютуб.
          нЕма ли за тебе off-туба? На мен неясно защо ми изтриха профила там и аз обиден се връцнАх към youtube.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            ... На мен неясно защо ми изтриха профила там
            Аналогичен проблем у наш'то село.

            Иначе врътнята е никаква - гледаш само защитените филмчета, всичкото се преглежда само за да се разбере кой сви на хазяина огледалата от колата.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Иначе врътнята е никаква - гледаш само защитените филмчета, всичкото се преглежда само за да се разбере кой сви на хазяина огледалата от колата.
              Е, да, ама не всички се защитават сами, трябва някакво "екстремно събитие", иначе трябва да ръчкаш по камерата в движение.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                При мен е лесно - един голям бутон с удивителна.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  https://youtu.be/dZETThoZvlY
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Не знам,за мен минаха на оранжево.
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Е, той си се връцна към арменските гробища. Кво му придиряш?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Уви, снимката по-долу никак не е куриозна, защото турбо-простаците не са рядкост, но този със "Субарото" продължи да си бие лафа точно 7 мин. след като застанах зад него. Нямаше как да се върна или да обърна, а наглият отговор на този беше "Аз бърза работа немам".

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:турбо-простак.jpg
Прегледи:1
Размер:166.1 КБ
ID:5726573

                        Случката е отпреди час и още съм бясна. Жена на средна възраст съм и няма да изляза с манивелата. Но при подобно поведение, рано или късно някой друг ще излезе.
                        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Дани, точно защото си жена не им пука.
                          Я да беше някоя мутра с голям черен джип-бърз-бързо щяха да се отместят.

                          Балкани, балкани...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Балкани, балкани...
                            А балкани.

                            Просто са си тъмнозелени тия.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Де ги видя в колите...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Де ги видя в колите...
                                Няма нужда да ги гледам.

                                Както е казал ИсХР - по плодовете им ще ги познаете
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X