Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Куриозни снимки и филмчета на нарушители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

    Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
    ....А ти като не си тъп, що не станеш проектант? Найш колко кинти ш'напрайш.
    Ти за моите кинти не се кахъри
    Да ти обяснявам ли как минават два автомобила едновременно през това кръгово (отвсякъде подхождат и излизат по две ленти)... Или как преминава през него прицеп... (същото това кръстовище преди 'реконструкцията' и оптимизацията имаше ускорителна лента за слизащия от Аспаруховия мост транзитен и тежкотоварен трафик - вижда се, че наоколо има много място...)
    https://www.google.bg/maps/@43.20197...2!8i6656?hl=bg
    Или през това кръгово, през което преминава и целия товарен транзитен трафик от АМ Хемус към Бургас или пристанището...
    https://www.google.bg/maps/@43.20973...2!8i6656?hl=bg
    Последно редактирано от slowtraveler; 24-05-16, 21:05.
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Ти за моите кинти не се кахъри
      Да ти обяснявам ли как минават два автомобила едновременно през това кръгово (отвсякъде подхождат и излизат по две ленти)... Или как преминава през него прицеп...
      https://www.google.bg/maps/@43.20197...2!8i6656?hl=bg
      Или през това кръгово, през което преминава и целия товарен транзитен трафик от АМ Хемус към Бургас или пристанището...
      https://www.google.bg/maps/@43.20973...2!8i6656?hl=bg
      Ами...обясни ми. От снимчица надали може да се разбере.
      После ще ми обясниш кой и как ги е правил. Явно си наясно.

      П.С. Пази Боже да съм се закахърил за кинтите ти.

      Коментар


      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

        Ами два автомобила не минават - не могат да минат... Прицеп закача и централния остров (което си личи по разбития 'тротоар')... Под моста също не можеш да преминеш едновременно с прицеп - лентите са прекалено тесни и малко изнасяне на прицепа не ти оставя място...
        Знам кой и как го е конструирал - познат ми е и редовно го споменавам... Ама не винаги културно Общо взето се усвояваха едни пари...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

          Ми хубаво, оправяйте се с тия, които ги приемат тия неща. Знаеш ли колко от тях имат нужното образование?
          А при положение, че при вас и при нас е така, знаеш ли какво е в по-малките общини?
          Въпросите са риторични. Не искам да измествам темата.

          Коментар


          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

            Лошото е, че познатия е с 'нужното образование'.... От което ми става все по-страшно...
            Иначе лошото е, че и самата инфраструктура влияе върху 'нарушителите'... Един откровено некадърно проектиран път (или некадърно поставени знаци) могат да позволят или да подтикнат дори и изряден шофьор да извърши нарушение...
            Като стана въпрос за примери - ето този мост: https://www.google.bg/maps/@43.26272...!6m1!1e1?hl=bg
            В момента се преизгражда - т.е. събори се стария мост, който бе на 90 градусов завой и на същото място се строи нов мост, пак с 90 градусов завой...
            А 'времянката' (която стои вече над година) ? Аааа, времянката си е един съвсем плавен завой... Т.е. една година и половина (ако го построят за година и половина това мостче) ще се 'мъчим' с плавния завой в участъка, но след това нещата ще се 'оправят' с отново острия 90 градусов завой...
            А мястото е известна 'черна точка': http://bnr.bg/vidin/post/100429544
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              Е това мнение чаках.Много ли ви дразни ника .
              Значи заграждаме всичко с бетон , вишки и картечници и всичко пияно и дрогирано ....
              Не ми определяй мисленето - това което съм видял ти не си и сънувал.
              Сега адаш видя ли там няколко страници по напред защо така реагирах? Ти каза да не взимам нещата толкова навътре,ама е трудно.Както сега и тук са нещата.Когато знаеш нещо добре,е наистина трудно да подминаваш глупостите..Има хора тук,и те изобщо не са малко,дето всичко и всички им пречат.Дано си ме разбрал правилно.Поздрави.
              Иво (таксито) Андреев
              0988 91 80 50
              Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

              Коментар


              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                Е, покажи и времянката.

                Коментар


                • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Дали пък нямаше пешеходен светофар с копче тогава?
                  Имаше го него и то доскоро.Когато махнаха забранителния знак за излизането от Кирил Видински на ДраганЦанков,малко след това махнаха оня светофар и сложиха сегашния,като преместиха и пътеката,с което стана доста по опасна за пресичане!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    Е, покажи и времянката.
                    Е нямам в момента снимка... Другата седмица може са смъкна от DVR ако минавам из района..
                    Времянка като времянка - калпава, но треакторията е съвсем друга - 'сече' завоя с много по-голям радиус......
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      А как да пресича, като по улицата се носи стадо бизони, които много бързат да се подредят преди маломерното кръгово?!?
                      Е то ако това е маломерно,какво ли тогава е онова на камбаните или другото на Неделчо Бончев под моста за аерогарата?
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                        Тоя унгарски дядо,кръшна към мен,влезна в моята лента и ми изкара акъла....




                        ютуб реже много качеството!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5716375

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2016-05-29-01h59m33s671.jpg
Прегледи:1
Размер:94.1 КБ
ID:5716373

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5716374
                        Последно редактирано от Roninn; 29-05-16, 01:46.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                          Лято, жега, прав път - явно е позадрямал... Въпреки минималното влизане в твоята лента си е плашещо, щото не знаеш ще продължи ли да влиза или ще се събуди
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                            В една междуградска лента по стандарт, два автомобила се разминават лесно, стига всеки да е настъпал неговата си ограничителна линия.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              В една междуградска лента по стандарт, два автомобила се разминават лесно, стига всеки да е настъпал неговата си ограничителна линия.
                              Това последното не го разбрах... По кой стандарт, за какъв път, и коя ограничителна линия... Ако и двамата са настъпили осовата ограничителна линия е готов стандартния тестови удар с до 25% застъпване...
                              Разминаване в една лента също изглежда доста невъзможно...
                              Това ще рече лентата да е широка поне 4м - тогава може да успеят да се разминат само със счупени огледала... Ама такава лента не съм виждал в БГ, пък и май я няма по стандарт..

                              Абе както се казва - да не те среща мечка... Имам разглобено огледало (за мое учудване огледалото на Маздата не се счупи при удар в насрещно движещ се мерцедес при моя скорост около 80км/ч ), а в Мерцедеса излязоха бели като платно - строшеното им огледало допълнително бе ударило страничното им стъкло... По третокласен междуградски път...

                              А това са 'леките поражения' при съвсем леко по-голямо застъпване с ниска скорост - около 50км/ч (13.03.2012г, Каптивата въпреки привидно доброто и състояние, също бе тотализирана - не подлежеше на ремонт по 'международните стандарти'):
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026612013.jpg
Прегледи:1
Размер:84.4 КБ
ID:5716479
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026612021.jpg
Прегледи:2
Размер:85.4 КБ
ID:5716477
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026612019.jpg
Прегледи:1
Размер:52.4 КБ
ID:5716478
                              Последно редактирано от slowtraveler; 30-05-16, 10:42.
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Куриозни снимки и филмчета на нарушители

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Това последното не го разбрах... По кой стандарт, за какъв път, и коя ограничителна линия... ...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:put_standarti.JPG
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5716480

                                На път с 90, ако гумата ти(дясната) е върху твоята дясна маркировка
                                и другията така е настъпил неговата в случая от дясно осева линия - имате над 40см. между най-близките ви точки при разминаване.

                                Ако всеки го знае и не се шашка, то при ситуация, просто отива максимално в дясно и няма да има дори и огледала ударени.
                                Но всеки с късмета си, явно моя е по-голям от твоя(пу-пу-и-трипътипократуната) ( задминал съм 600х. но нямам нито един такъв удар като от снимките )
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X