Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Демонтиране на седалки от МПС-то

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Демонтиране на седалки от МПС-то

    Пак е въпрос на тълкуване.

    Конструкцията на автомобила в общия случай изрично предполага махането на седалките. Или сгъването им, няма значение. А в талона пише колко максимално могат да се возят. Не е описана конструкцията.

    Иначе има и куриози -
    примерно имам един дрънгел който е конструктивно със 7 места, но регистриран за 5. Задните 5 седалки (от които имаме 3) са еднакви, могат да се обръщат по и срещу движението и сме правили най-различни комбинации.

    Ушев веднъж се пробва да обясни че не можело то така средната седалка да отиде отзад ама като вдигнах рамене и му казах да пише изведнъж му хрумна да направи "компромис".

    Коментар


    • От: Демонтиране на седалки от МПС-то

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      ...Пак е въпрос на тълкуване..
      Ми няма какво да се тълкува . Лекият автомобил си е лек , товарния си е товарен .
      Ся , това че има товарни автомобили с общо тегло до 3,5 т. , т.е. могат да се карат с любителска книжка не ги прави леки .
      Както и обратното : това че има леки автомобили с 8+1 места не ги прави товарни .

      ПС. При товарните автомобили товарния отсек е винаги фабрично изолиран от пътническия ( та дори да е 4+1 места) и има защо .

      Дъвчеме го в 10 теми тоя въпрос ....
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Демонтиране на седалки от МПС-то

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Гледам , че на въпросът ти е отговорено точно преди 4 години . Отговорът е точно над твоя пост .
        Да разбирам , че ако прибера седалките в пода и натоваря нещо съм в нарушение , а пък ти ако монтираш багажник на покрива и натовариш колци за домати и два топа мрежа не си в нарушение? Автомобила ми има преграда между предния ред седалки и задните два реда седалки.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Демонтиране на седалки от МПС-то

          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
          Да разбирам , че ако прибера седалките в пода и натоваря нещо съм в нарушение , а пък ти ако монтираш багажник на покрива и натовариш колци за домати и два топа мрежа не си в нарушение? Автомобила ми има преграда между предния ред седалки и задните два реда седалки.
          Истинският полицай винаги може да намери нарушение.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X