Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

    Здравейте, иСкам да попитам кой от тези 2 мотора е по-добър за Supermoto.За моделите около 2005 година.

  • #2
    От: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

    Няма еднозначен отговор!
    И двата мотора стават перфектно.
    motobattalion

    Коментар


    • #3
      От: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

      И аз съм на мнение, че и двата мотора са перфектни за супермото. Все пак според световната тенденция на профитата, хондите се карат в пъти повече от ямахите! А защо е така, могат да ни кажат някои колеги и то от първа ръка
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #4
        От: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

        Да, и двата са чудо и приказ за тази работа. Ще върви на главата си за сметка на по-сериозна поддръжка разбира се. Имай това предвид - моточасове, ала-бала ... знаеш.

        Мога да предположа защо повече карат црф-и - защото:
        1) е хонда - много хора като чуят "хонда", замълчават и изпадат в богоговение
        2) има един разпределителен вал и с един клапан по-малко
        3) отделно масло за двигателя и скоростите
        4) защото са червени ... шегувам се, ха-ха
        Аз лично харесвам повече ямахите. Нещата опират до индивидуални предпочитания. Ако търсех YZF на супермото и намеря запазен црф, няма да го мисля много.

        Коментар


        • #5
          От: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

          Мерси за бързите отговори.Искам и още няколко мнения за KTM Sx 450 2008 година.Като за Supermoto и Motocross(един приятел ме помоли да попитам)Мерси много предварително.

          Коментар


          • #6
            От: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

            Какво ще кажете за този KTm SX 450 2008 година.По добър ли е от японките?

            Коментар


            • #7
              Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

              За супермото ли?
              Ако ще е зе мото защо не си вземеш направо 450 SMR

              Коментар


              • #8
                От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                Да, но KTM по-добро добро ли е от Honda CRF 450?

                Коментар


                • #9
                  Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                  Да го кажа така - КТМ 450 SMR излиза от магазина като състезателно супермото с всичките му необходими за това неща и настройки - джанти, гуми, спирачки, окачване, двигател. Ако искаш crf трябва след това да го преработиш в супермото

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                    Да знам,че излиза така ,а и лично на мен KTM повече ми харесват,но кой от двата е по-добър след като се преправи CRF.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                      Преправен црф струва в повече от ктм сток,казвам го от личен опит,парите не си заслужават за илигалбайк повярвай!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                        Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                        Преправен црф струва в повече от ктм сток,казвам го от личен опит,парите не си заслужават за илигалбайк повярвай!
                        Ще може ли да споделиш своя опит от Хондата ,за да видим какви са разликите?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                          Еми най-на просто ремонт на двг. 2500 лв джанти СМ 1000лв. с гуми и дискове,крайна цена на мотора 8000лв годината е 2002ра,вие преценете разумно ли е за мотор с такъв ресурс на двг. от 80 100 моточаса.а и още куп неща като вериги масла филтри и окачване не ги вкл. в тази цена.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                            Аз че съм тъпичък ,но не мога да разбера за каране по улицата ли става въпрос или за състезание?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: Honda CRF 450 vs Yamaha YZF 450 Supermoto ?

                              Не за състезания,за кеф,купих си мотора с кросови капли и понеже беше HM 450 f му вързах и фар и реших да си го направя СМ,това което споделям е крайният резултат.не казвам,че мотора е лош,просто не е за тази цел според мен.(всичко това зависи от желанието и възможностите на човека,но аз втори път такъв мотор не бих правил)
                              Поздрави Янис!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X