Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

    Теза за колегите когато карат сами да си публикуват разходките

  • #2
    От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

    Днес нямяше с кого да покарам,а се бях нагласил и си излязох сам да се разходя
    Тръгнах от Трявна към с. Пристой от там към язовира на Нейковци








    От там поедно пътче към Бахрешката спирка





    Тука вече съм към с.Дамяновци





    Дамяновската пътека





    Като слязох реших да хвана магистралата за с.Бъзовец






    А тука едно отклонение от магистралата ми хареса и реших да проверя защото винаги съм се чудил къде отива








    И излязох тука






    А от там излязох на Дамяновската спирка

    На връщане ми хареса една пътечка

















    За никъде


    От там на с.Бъзовец и посока с.Руевци,но....






    И обратно към Кръстец,а тука на табана на бившата мина Лев






    Малък Езберг,мечтата на експерта


















    От там на Българка и на доло по корените до Гръбчево
    Там видех една гъба и я вземах






    Мислех да минавам през дерето,но водата беше голяма ,а се бях къпал сутринта






    И под бариерата





    Над с.Радевци






    От там през гр.Плачковци и белият камък


















    И това беше навръщане на Пристой ед куче ми захапа крачола и изяде един ритник и аз го подгоних ,а то бяга като тръгна то ме гони и така 200м обикаляхме да се гоним


    В крайна сметка карането ми хареса припомних си добрите стари времена от преди 5 години когато нямаше ского да карам
    Пробег от 50км за 2 ч. Разходка за гъби нали съ от опън Г /гъбари/
    Поздрави Дано ви хареса новата темаи да я подържате

    Коментар


    • #3
      От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

      Ма тя тая тема като за мене е правена.
      Аз всеки път карам сам така,че има вече къде да отразявам и моите карания.
      Симеон Симеонов - 0878666200
      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
      Suzuki - A way of life

      Коментар


      • #4
        От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

        Браво бе Боре, то и сам войнът е войн !!! хахахаха

        За гъбите внимавай , че да няма като един приятел: брали гъби ,уж ги познават , но не знаели , че гъбите били поникнали до някакво желязо ли нещо такова и от там хванали някакви токсини, натравяне и газ в болницата, а пък там лекарите им казали: "Тъкмо си мислехме, че тая година няма да има натровени от гъби, те пък на куп идват " хахахахахахахахаха

        П.п А сега видя ли какво е с тея кучета , няма само мен да ме гонят я хахахахха
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • #5
          От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

          Хахахахааа Жорка кучетата са непредвидими жалко,че го нямам документираноче беше доста интересно

          Коментар


          • #6
            От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

            Първоначално публикуван от vratzassfront Преглед на мнение
            Ма тя тая тема като за мене е правена.
            Аз всеки път карам сам така,че има вече къде да отразявам и моите карания.
            Е Монка можеш да си пишеш на воля колкото ти душа искаПоздрави

            Коментар


            • #7
              От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
              Хахахахааа Жорка кучетата са непредвидими жалко,че го нямам документираноче беше доста интересно
              Хехехехех с това гонене , сигурно е било яка атракция , ако е имало кой да снима отстрани направо щяхме да те пуснем в ''Най-смешните животни и хора на планетата" хахахахаха
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • #8
                От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                И аз карах преди сам по често, а сега по рядко последния път тупнах по гръб на едно ниско отрязано дънерче бях с раница и ризница и пак ме заболя реших да си почина без да вдигам мотора и да видя колко е часа указа се, че съм си забравил телефона и си викам а бе аз какво правя тук, я да се прибирам и газ да се прибирам, ама не се прибрах, защото точно тогава много ми се докара минах още 30 км и се прибрах благополучно извод: така не трябва да се прави, но ............ а на здраве
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • #9
                  От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                  Да Дака напълно си прав,сам човек само във WCама като му се кара на човек и никой друг не иска, няма да провалям карането

                  Коментар


                  • #10
                    От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                    Бай Пав в неделя не издържал и покарал сам в дъжда



                    Коментар


                    • #11
                      От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                        Темата ми харесва защото и аз в повечето излизания си карам сам,това в моят случай се дължи на липсата на финансова стабилност,ограничавам се със минимално количество гориво да си покарам,и понеже в моят район балкана е изключително труден за каране и при положение че нямам друг избор се научих някак си да се справям,но пък и желаещи няма,колкото и пъти да звънна на някой да караме все ми е отказвано и вече спрях да се обаждам.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                          Борка другия път звънни предварително за да имам време да дойда.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                            Това момче с това ИЖ-е е направо герой,и само да съм чул че някой се оплаква че му е бил тежък мотора!!!
                            Голямо браво!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Когато няма с кого да караш-караш сам!!!

                              И аз съм впечатлен много на дебело от човека с Ижа. Явен пример, че човешкия дух и желание за приключение не могат да бъдат ограничавани от някаква си техника!
                              Относно карането сам, често съм го правил, но тогава съм значително по-предпазлив.
                              Имал съм случай, при който карах с приятели, на един съвсем смешен коловоз се подхлъзнах, моторът затисна крака ми и колкото и да е комично, не можах да се сетя как да го повдигна и да изляза изподнего. Гумата се беше закантила в дъното на коловоза и не можех да изритм мотора настрани с другия крак. Не можех и да се осуча толкова, за да го повдигна. На всичко отгоре ми беше излязла душата от умора. Приятелите дойдоха след 2 минути и ме извадиха. Последваха обичайните подигравки и нецензурен хумор... Не минаха и още две минути откакто бяхме вдигнали мотора и аз изпълзях под него. По пътя се чу рев на големи двигатели, които приближават бързо. Мястото на падане беше на остър завой. Половин минута след първия рев на двигател по пътя профуча една Г-класа, следвана от още няколко джипа. Тъкмо бяхме успели да преместим моторите встрани, на безопасно място.
                              Оттогава все се замислям какво щеше да се случи, ако бях сам и нямаше кой да ми повдигне мотора. Вероятно, ако имах 10 - 15 минути, щях да си почина и да измисля начин да си измъкна крака. Нямаше да нощувам там. Но в конкретната ситуация можеше да се окаже, че занапред крак въобще няма да ми трябва...
                              Не претендирам за големи изводи от случката, просто представям пример.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X