Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газопроводи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газопроводи

    A защо си мислиш, че аз не гледам същите звезди?!!
    "Total gas production in Russia was 579.4 billion cubic metres in 2016" -
    http://www.oilgas-events.com/market-...Gas-Statistics

    "Natural gas consumption in the Russian Federation 2016" - 420.2
    https://www.statista.com/statistics/...mption-russia/
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Газопроводи

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      ....
      DBRS, много достоверна анкета си дал - гласували 2000 човека в незнаен сайт... Все едно да настояваш за достоверност ако пуснеш анкета в сайта на БСП дали биха гласували за ББ
      Eho Moskow
      Но кажи за по-съществения въпрос
      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Ако сегашния ти телеком, ти спре доставката, защото он искал нещо от трета страна,политически лобита ли ще са причините да го смениш?
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Газопроводи

        Що обичаме Русия, а караме американски коли?
        Що Баневи не ги гепиха в Москва, а другаде?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Газопроводи

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Що Баневи не ги гепиха в Москва, а другаде?
          Да, ама Банев звънял (от ареста, по нелегално внесен телефон) на някакъв руски фактор с план-конспект за организиране Евразийска партия и незабавно да почват борбата най-после (и убежище нещо, по евразийска линия).
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Газопроводи

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Що обичаме Русия, а караме американски коли?
            Що Баневи не ги гепиха в Москва, а другаде?
            Банев дълбоко се съжалява, че не отиде в Москва, а в Париж. От Москва едва ли щяха да го върнат с толкова пари.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Газопроводи

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              A защо си мислиш, че аз не гледам същите звезди?!!
              "Total gas production in Russia was 579.4 billion cubic metres in 2016" -
              http://www.oilgas-events.com/market-...Gas-Statistics

              "Natural gas consumption in the Russian Federation 2016" - 420.2
              https://www.statista.com/statistics/...mption-russia/
              Какво различно от това, което казвам, пише в това, което представяш?
              Последно редактирано от davc; 08-01-19, 20:09. Причина: запетайка
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Газопроводи

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                От Москва едва ли щяха да го върнат с толкова пари.
                Щяха да го върнат БЕЗ толкова пари след 30 години присъда в ГУЛАГ, ако е жив още. Гей-гоп!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Газопроводи

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Да, ама Банев звънял (от ареста, по нелегално внесен телефон) на някакъв руски фактор с план-конспект за организиране Евразийска партия и незабавно да почват борбата най-после (и убежище нещо, по евразийска линия).
                  Късно е моме за китка...Комсомола го зариха отдавна дори и Русия.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • От: Газопроводи

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Ами точно така си беше - едни наши 'видни политици' плачеха по медиите 'ама вижте колко са добри руснаците - ще ни построят газопровода, щото ние нямаме пари, и затова първите Н-години няма да получаваме транзитни такси, щото да си изплащаме 'дълга'...
                    По-лошо, заемът за "Южен поток" щеше да бъде гарантиран с активите на БЕХ /Български енергиен холдинг/. БЕХ беше създаден специално за това и вътре влизат перлите на българската енергетика - Козлодуй, Булгаргаз, Мариците и т.н. Ако не обслужваш заемът тези активи стават руски. Нали се сещате колко лесно може да се организира това? Особено при проект който самите руснаци определяха като губещ още от самото начало.

                    Коментар


                    • От: Газопроводи

                      Така е Фред, една операция може да е много печеливша, и много губеща с малка промяна на началните условия...
                      Затова и аз не съм срещу Южен поток като маршрут, но при точни, ясни условия, които в края на краищата да носят и печалба (или поне да са в наш интерес)...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Газопроводи

                        За първи път държавният газов доставчик "Булгаргаз" обяви търг за закупуване на природен газ извън дългосрочния си договор с руската компания "Газпром Експорт".


                        В края месеца ще се знае дали ще има цени под 45лв./Мвтч

                        пп
                        харесва ми, че е в Мвтч
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Газопроводи

                          Прах в очите на народните маси.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Газопроводи

                            Дали целта не е промяна на методиката - вместо лесно измеряем параметър - обем, да се вкара сложна и неясна формула, през която да се прекарват увеличенията на цената...
                            Т.е. да си зареждаш автомобила с МВтч, вместо литри, ама конкретното гориво да идва със сертификат, че е 'по-чисто' и по-голяма плътност на енергията отколкото в другата бензиностанция
                            Та затова ти наливат по-малко...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Газопроводи

                              Енергията е тая търговия.

                              Енергията не се мери в куб.метри, демек сложните и неясни формули са в договорите с кубичните метри

                              Виж колко е ясно като няма кубици:
                              45лв./Мвтч доставна, Топлофикация София твърди че котлите и са с над 90% КПД и под 10% загуби пренос има ли печалба при продажна 100лв./Мвтч
                              Последно редактирано от DBRS; 22-03-19, 09:40.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Газопроводи

                                В случая намесваш потребителя (топлофикация), а той би бил потърпевш от неясни формули и т.н...
                                Има ли брояч на тръбата, който да показва колко МВтч са преминали през тръбата?
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X