Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газопроводи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газопроводи

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Не съм сигурен, че руснаците правят такива тръби.
    Че могат- могат . Аз съм сигурен , щот съм работИл с такива .

    Съвсем отделен е въпросът дали в крайна сметка (ако изобщо ) ше са съвецки или западни . Независимо какво пише в нет-а.



    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    ...Не мисля, че ще могат да им извиват кунките....
    КоЙ на кого ше извива , че нещо не схванАх ?!
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Газопроводи

      Тя статията ти е отпреди две години
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Газопроводи

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        ...
        КоЙ на кого ше извива , че нещо не схванАх ?!
        Братушките на саудитите, ама не е ясно де
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Тя статията ти е отпреди две години
        Януари 2019 бря
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Газопроводи

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ....Тръбите ще бъдат от най-елементарните, естествено - на цена като космическа совалка всяка една тръба....
          Всъщност тръбите хич не са от най-елементарните , но това разбира се не пречи на братушките ( ако се строЙ с техни) да ни ги фактурират ( а мъй конечно согласнъй ) на цена като космическа совалка . Ма то нали ни го втъква Големия брат - нема да боли .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Газопроводи

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Ма то нали ни го втъква Големия брат - нема да боли .
            "Саудитския" консорциум, "саудитския-я-я-я-я" - там е разковничето
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Газопроводи

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              "Саудитския" консорциум, "саудитския-я-я-я-я" - там е разковничето
              Яааа , ма то и тоя бил физкултурник !

              Значи тЕя дет раздухват "американската мечта" пасти да ядат !
              Да дойдат да видят "българо- съвецката" мечта що е : кой от каратист , кой от джудист и ставаш я министър председател , я президент , я милЯрдер ...

              ... е, срещат се и физкултурници -кокошкари , с по 2-3 апартамента за нема и 1 милЬон , ама то нали човек е голем толкова , колкото са големи мечтите му ...
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: Газопроводи

                Обяснение защо саудитците дойдоха
                "От сега нататък всички газопроводи от страни извън ЕС, включително "Северен поток 2", ще трябва да спазват правилата на ЕС: достъп на трети страни..
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Газопроводи

                  Опять промахнулся. Тая врътка в европарлам...ата се прави, за да се спаси "Северен поток-2".
                  Докато "ArkadИЙ" идва у нас от Саудитска Арабия, щото в Италия (уж) му запорираха на Ротенберг имуществото.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Газопроводи

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Така пише в нета. Все пак става дума за конвенционален надземен тръбопровод, тип "Газопровод "Дружба"". Тръбите ще бъдат от най-елементарните, естествено - на цена като космическа совалка всяка една тръба.
                    Ми аз писах, че не съм сигурен, защото не съм сигурен. И точно от времето на Дружба са ми съображенията - тогава съвсем определено, със сигурност не можеха. Тръбите тогава ги купихме ние (някак се откроявахме в соца, със способността си да заобикаляме КОКОМ). Разбира се, така и не видяхме парите.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Газопроводи

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Разбира се, така и не видяхме парите.
                      Сега пак ще платим и ни пари, ни газ ще видим
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Газопроводи

                        Блажени са верующите ! Всите са маскари! Богати си играят игрите саудитците са си комбина с руснаците (хващам се на бас). Италианците строят голям завод за помпи и друга арматура за газопроводи в Русия! Миналата година с немска помощ в Чилябиск откриха ултра модерен завод за производство на тръби и колена за газопроводи (има филмче из нета). Само ние като баби на седянка се надяваме някой някъде нещо да ни "подаде" за Бог да прости!

                        Коментар


                        • От: Газопроводи

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Сега пак ще платим и ни пари, ни газ ще видим
                          О-о, с виждането на газ, никога не сме имали съществени проблеми - ама на дву-трикратна цена и без никакви зачатъци на дивидент от вложенията ни.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Газопроводи

                            Добре, че е Северен поток 2, та покрай германците се наместихме(заедно със сърбите и словенците)
                            да запазим мощности за пренос от Турски поток(и не само) през
                            следващите 15 години и този път няма да има "десант" на американски сенатори... дано.

                            Коментар


                            • От: Газопроводи

                              Дали са обикновени или 'златни' тръбите - не знам, ама тези дето бяха за Южен поток (и станаха за Турски) само преместването им струваше бая пари, щото захватите, с които се вдига тръбата имаха право да отработят само няколко тръби, след което задължително да се сменят за да не повредят ценната тръба...
                              Така, че по принцип е лесно да се коментира нещо, до което не си имал някакъв пряк контакт И да се бърка бирата с бозата - тръбите не са като градинския маркуч
                              Последно редактирано от slowtraveler; 05-04-19, 01:34.
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Газопроводи

                                Първоначално публикуван от mirko1 Преглед на мнение
                                Добре, че е Северен поток 2, та покрай германците се наместихме(заедно със сърбите и словенците)
                                да запазим мощности за пренос от Турски поток(и не само) през
                                следващите 15 години и този път няма да има "десант" на американски сенатори... дано.
                                Това как да се разбира?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X