Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лебедка, каква и от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лебедка, каква и от къде?

    Колеги решил съм се да сложа една лебедка на работното магаре.Машинката е 700цц сузуки и понеже не съм много на ти с лебедките ако помогнете със съвет или модели Чудя се дали си струва да се купува лебедка на марката "warn" или нищо не ми пречи да си поръчам и от вромоса някоя либедка? Колко либри трябва да е?

  • #2
    От: Лебедка, каква и от къде?

    Здравей колега, на скоро слагаи и аз лебедка значи смятаи така теглото на машината плюс твоето тегло и инвентара по 2 това е горе долу минималната сила която и трябва за да те тегли в калта т.е. 240кг атв+100кг водач+10кг инвентар х 2 = 700кг
    Значи лебедка WARN си е марка и заради това и цената е такава слагаш и забравяш поме от моите наблюдения затова и на Kawasaki ги слагат фабрични но цената е много висока. Аз си взех 3500lb което е около 1100кг. малко е множко но 2000-2500-3500lb са със сходни размери и тегло а цената и е 235лв. пробяах я дутпа фиат пунто без проблеми амо че от карането мотора ми изпадна как и аз нз ... с лепило за резби решаваш тпзи проблем можеш да си я поръчаш с копче коет осе монтира на кормилото или дистанционно. Каквато ти позволява джоба такава си вземи всичко зависи от приложението на АТВ-то. Ако ще сложих симата гребло ще ти трябва по често да кажем в гората нз колко често ще ти се налага на мен до момента не ми се е налагало. Страх лозе пази но ако не караш сам и я взимаш само за това няма много смисал това е мое мнение от моята гледна точка.

    Поздрави В.Василев.
    Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

    Коментар


    • #3
      От: Лебедка, каква и от къде?

      Имам две чисто нови WARN2500. Предложете цена.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: Лебедка, каква и от къде?

        Първоначално публикуван от venkata2 Преглед на мнение
        Здравей колега, на скоро слагаи и аз лебедка значи смятаи така теглото на машината плюс твоето тегло и инвентара по 2 това е горе долу минималната сила която и трябва за да те тегли в калта т.е. 240кг атв+100кг водач+10кг инвентар х 2 = 700кг
        Значи лебедка WARN си е марка и заради това и цената е такава слагаш и забравяш поме от моите наблюдения затова и на Kawasaki ги слагат фабрични но цената е много висока. Аз си взех 3500lb което е около 1100кг. малко е множко но 2000-2500-3500lb са със сходни размери и тегло а цената и е 235лв. пробяах я дутпа фиат пунто без проблеми амо че от карането мотора ми изпадна как и аз нз ... с лепило за резби решаваш тпзи проблем можеш да си я поръчаш с копче коет осе монтира на кормилото или дистанционно. Каквато ти позволява джоба такава си вземи всичко зависи от приложението на АТВ-то. Ако ще сложих симата гребло ще ти трябва по често да кажем в гората нз колко често ще ти се налага на мен до момента не ми се е налагало. Страх лозе пази но ако не караш сам и я взимаш само за това няма много смисал това е мое мнение от моята гледна точка.

        Поздрави В.Василев.
        Ъ? А на Български можеш ли? Че и на мен не са ми ясни много тия лебедки.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Лебедка, каква и от къде?

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Ъ? А на Български можеш ли? Че и на мен не са ми ясни много тия лебедки.
          Кое не ти е ясно колега.

          Поздрави В.Василев.
          Ти виждаш наклон и питаш "защо?", аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?"

          Коментар


          • #6
            От: Лебедка, каква и от къде?

            Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
            Колеги решил съм се да сложа една лебедка на работното магаре.Машинката е 700цц сузуки и понеже не съм много на ти с лебедките ако помогнете със съвет или модели Чудя се дали си струва да се купува лебедка на марката "warn" или нищо не ми пречи да си поръчам и от вромоса някоя либедка? Колко либри трябва да е?
            Отговора ми може и да е закъснял но едва днес го установих, че за машина като твоята (аз съм същата)2500lb на vromos e малка мисли за по-голяма иначе като мен ще си седиш в калта.
            OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
            Polaris Sportsman 800 EFI

            Коментар


            • #7
              От: Лебедка, каква и от къде?

              Сложих 2500 lb Champion - Warrior - 215лв. Просто за по голяма нямам място и не виждам начин как ще се сложи без големи преправки.
              Преди малко разбрах че rusev има Warn 2500 ако знаех щях да си я купя...

              Коментар


              • #8
                От: Лебедка, каква и от къде?

                Колега кажи цена, трябва ми за YAMAHA GRIZZLY 660

                Коментар


                • #9
                  От: Лебедка, каква и от къде?

                  мога да ти продам една за 150 лева-0896 662898 Дани

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лебедка, каква и от къде?

                    аз сега ще слагам такава но си чакамплочката на която седи лебедката , аз също съм с гризла 660

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лебедка, каква и от къде?

                      Колега, как се държи Champion-a? Аз също си търся лебедка и се колебая между Cahmpion ili Warn (карам KFX 700)... въпреки че няма място за сравнение най-вероятно, но за малкото каране би трябвало да е добро решение.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лебедка, каква и от къде?

                        имам англииски лебедки 2500 либри на 150 лева- дани 0896 662898

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лебедка, каква и от къде?

                          Аз съм с Champion и нямам никакви грижи - вадила ме е няколко пъти вече...доволен съм! Ако няма да ходиш на състезание каквато и да сложиш няма да сгрешиш...всички са от един по-голям гараж от Китайско.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X