Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR650SE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Suzuki DR650SE

    Откак съм го купил мотора, все се каня да сменя спирачната течност. Добре, че е бистра, германеца е я сменял като е сменял спирачния маркуч.
    А че новата ми предница тече и семеригните са на тезгяха от 3 месеца.... Айде да пада снега, че да му обърна внимание.

    Коментар


    • #32
      От: Suzuki DR650SE

      парадоксално в Миркат като им кажа че имам DR650SE ме гледат като голям камък и твърдят че такъв мотор няма.
      като си извадя парт номерата от тук - http://www.alpha-sports.com/suzuki_parts.htm се оказва че няма проблем и досега каквото съм поискал са го доставили
      LZ1NDI
      DR650SE K8

      Коментар


      • #33
        От: Suzuki DR650SE

        Здравейте,
        Да се похваля - и аз съм с dr650se '06 год от 3 седмици. Даже миналата събота го покарах в София и Панчарево. Търся да си купя оригинален багажник (80 -100$ в ebay), но ми искат много пари за транспорт от 55$. Някави съвети? Ето парт номерата (предполагам ги знаете) 46300-32821-20H или по-стар 46300-32820-20H и най-стар 46300-32810-20H. А да кажа..... питах в Миркат - 300 лв - както обикновенно в БГ е евтино

        Коментар


        • #34
          От: Suzuki DR650SE

          честито! пусни една снимка да го видим.
          за багажника и аз имах същия проблем, и накрая пръчах Pat Walsh Design, можеш да видиш снимка по-назад в темата. според мен е по-удобен и лек от оригиналния.
          LZ1NDI
          DR650SE K8

          Коментар


          • #35
            От: Suzuki DR650SE

            Снега падна, стопи се, лято дойде, а аз освен тонове кал, успях да сменя само семрингите на предницата. Амортисьорите от ДРЗ още се търкалят в гаража. Така е, като имам хиляда проекта за правене, освен това трябва и да се поработва, а и да се мързелува
            Сега да се похваля. Днес, след едногодишно чакане, адаша(VaHk0_) най-сетне ми даде предпазителя за левия капак, който има гадния навик да се чупи при изтърване на мотора. Моят си беше счупен като го взех, лепих го, после ми подариха здрав, но така и не го смених. Е, сега вече не би трябвало да се чупи.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-04-27_18-59-00_813.jpg
Прегледи:2
Размер:117.9 КБ
ID:5476268

            Коментар


            • #36
              От: Suzuki DR650SE

              Супер е...пу аз да съм следващия

              Коментар


              • #37
                От: Suzuki DR650SE

                Колега много добре се е получило, искам да попитам на тази предница кой спирачен апарат ползваш оригиналния или не ?
                По добре късно от колкото никога .
                Нула89781нула019

                Коментар


                • #38
                  От: Suzuki DR650SE

                  Оригиналния апарат с оригиналната капла и диск от ДР-а. Само направих планка, както се вижда по-горе.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Suzuki DR650SE

                    Амортисьорите, купени есента, още се търкалят из пода на гаража, но и на тях ще им дойде времето.
                    Мен нали ме хапе мухата, не седя мирен и гледам да не изтървам добри оферти за без пари в ибей
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$T2eC16ZHJHYE9nzpecDNBRIM6QR,J!~~60_12.JPG
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5481915
                    Все още е рано да се хваля, но се надявам мотора да стане достоен конкурент на КТМ 640 по мощност и по окачване, като си запази здравината и непретенциозността.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Suzuki DR650SE

                      един лек "тунинг": сложих литиев акумулатор Ballistic http://www.ballisticparts.com/produc...ries/4cell.php
                      тежи 444 грама
                      в полупразната кухина оставена от стария акумулатор наврях една резервна 21" вътрешна, по-натам ще мисля дали да я оставя или да натъпча инструменти някакви.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0767.jpg
Прегледи:1
Размер:75.9 КБ
ID:5494856
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0768.jpg
Прегледи:1
Размер:57.7 КБ
ID:5494857
                      LZ1NDI
                      DR650SE K8

                      Коментар


                      • #41
                        От: Suzuki DR650SE

                        От днес моторът ми е с карбуратор Keihin FCR-MX - механичен с плосък дросел и ускорителна помпа. Страхотен карбуратор, настроих го по съвети от интернет. Запали веднага и върви доста добре. Има нужда от леко донастройване, но в сравнение с оригиналния е самолет - много по-бързо реагира на газта, ускорението е доста по-бързо.
                        Също така смених и задния амортисьор с такъв от ДРЗ 400 СМ с регулиране на компрещън и ребаунд. Скоро ще пиша впечатления от новите подобрения.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Suzuki DR650SE

                          Как е разхода с новия карбуратор?
                          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                          Коментар


                          • #43
                            От: Suzuki DR650SE

                            От Балкана не ми остава време да си покарам Сузукито, само наливам в тунинг.
                            Днес направихме едно яко каране - по асфалта 110-130, после в гората, як офроуд, често ползване на помпата
                            На бензиностанцията даде разход 5.6. Много съм доволен и от вървенето и от разхода. На практика с оригиналния карбуратор с такова каране ми даваше малко по-висок разход, а вървенето няма нищо общо. На всяка предвавка като дам газ отлепя веднага, а не след малко както е с вакумен карб.
                            Окачването също си върши работата превъзходно.
                            Купил съм му и една разпилена глава, някой ден като и дойде времето като я сложа, ще започне да има мощност и във високите и...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Suzuki DR650SE

                              Вчера с жената се разходихме по Северното Черноморие и даде разход 5.4 с нормално за мен каране - 100-110.
                              Забелязах, че при яко ускорение съединителя приплъзва. Поръчах нови пружини, защото дисковете ми са с размера на новите.
                              Вчера се разминахме с претрепване. Долният болт на спирачния апарат изчезна някъде, горния разхлабен. Лично ги стягах, като сменях накладките, но не ги лепих. Сега отивам да въртя нова втулка и този път ще ги залепя яко.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Suzuki DR650SE

                                оказва се че доста често излиза семеринга под предния пиньон (егати как го формулирах), говоря за това нещо :
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8702061253_5848f441de_c.jpg
Прегледи:1
Размер:122.9 КБ
ID:5507870

                                решението на проблема струва около 19лв в Миркат, парт номер по Сузуки 24751-32E00
                                на моторите произведени 2013 се монтира още в завода.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7256_zpsc28e6f3b.jpg
Прегледи:1
Размер:101.8 КБ
ID:5507871
                                Последно редактирано от nii; 05-08-13, 09:50.
                                LZ1NDI
                                DR650SE K8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X