Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модел батерия АЦР?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Модел батерия АЦР?

    А какво е 2703? Дискове, или цилиндри?

    Коментар


    • #17
      От: Модел батерия АЦР?

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      А какво е 2703? Дискове, или цилиндри?
      The DS2703 provides a robust cryptographic solution
      to ensure the authenticity of Li-Ion battery packs for
      cell phone, PDA, and portable computing devices.
      The DS2703 employs the Secure Hash Algorithm
      (SHA-1) specified in the Federal Information
      publication 180-1 and 180-2, and ISO/IEC 10118-3.
      SHA-1 is designed for authentication⎯just what is
      required for identifying battery packs manufactured
      by authorized sources.,

      източник: http://pdfserv.maxim-ic.com/en/ds/DS2703.pdf
      бати размера.... 2мм Х 3мм
      демек ако е това, колегата ще си плати 150-те долара като поп ако иска да го ползва... ама има и лесен начин да се провери...
      Последно редактирано от Y.Stoqnov; 12-05-12, 23:37. Причина: доп

      Коментар


      • #18
        От: Модел батерия АЦР?

        Не бе, това е контролер за батерии Ние още се чудим какви са собствено батериите, дали контролерът им трябва да се лъже, е следващ въпрос.

        Коментар


        • #19
          От: Модел батерия АЦР?

          Не го знам кога изтича,поне 6 години смятано от вчера.Произведен е преди месец та не е като да сьм на зор.Взех го за резервен Ипьрб,че едни океани пак се премятат в плана и може да ми потрябва.Ония от линка пише,че вьтре в тьпия пакет са батерии правени от панасоник та няма да е кой знае какьв фифел.Като се завлека до батераджийницата там ще имат на 100% щото това им е рекламата -ако нямаме ще ви намерим.........Тик го има линка кьм снимките та направо му го копирам и го насьсквам да тьрси,ако намери му батерийка му намирам малка армия клиенти.А и много ме сьмнява,че ще сьм пьрвия с тая идея в магазина-той се намира на 3 преки от марините та спокойно може да ми я тресне на тезгяха още с влизането.Под тия номера нищо не ми вади,мислех да я пазарувам по нета и да не се мотам,но ще прежаля 3 преки щом си крият батериите които ползват.И тия с техните тьпотии като дильра на Мерцедес,ма тя крушката е специална господине,спецификация Мерцедес.......24 кинта за крушчица която е 2.70, да ме барнат за ипьрба и тия.Не е проблем и да го пробвам с какви да е батерии,пазарувам го от магазин в който редовно правим фурор та и с чука да го фрасна пак ще ми го заменят за ново.Згаря мамкаму Китайска / уж Американско обаче / и го заменям за второ и пак проба.Пьрво ще го накисна в една кофа за 3 часа и ще го пробвам после,има бутон за тест,после едни криви батерии и ако още работи ще го пусна да падне от 2 метра.Чакайте резултатЯ
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Модел батерия АЦР?

            Защо не премериш диаметъра на един от трите елемента в батерията, и дължина му. Ще се разбере веднага какви най-големи като капацитет могат да се вземат, запояват се в пакет и се омотават с термо фолио, изолирбанд или каквото и да е. Изводите са на стандартен щепсел накакъв - ако пуснеш макро снимка, ще ти дам линк откъде да купиш. Малко работа с поялник само.

            Готов пакет няма да намериш. Затова струва скъпо.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #21
              От: Модел батерия АЦР?

              А външно захранване, не е ли приложимо?

              Коментар


              • #22
                От: Модел батерия АЦР?

                Вьншно не,трябва да е готово за екшьн всяка секунда.Това ще го тьрся по описание,ако не го намери ония в магазина ще го отворя на място
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Модел батерия АЦР?

                  Тия елементи приличат на CR123. Даже можеш да си нагъл и да ги сложиш зареждаеми, ама това в устройство за спасяване не е добра идея.

                  Имай предвид, че батерията трябва да позволява поне 1 ампер консумация и например батериите, които Веско е дал в първия линк НЕ стават. На съседната страница има подходящи (http://www.eemb.com/Li-MnO2_battery/...ower_Type.html)

                  Пакетът е само с 2 жици и значи няма контролер, който да клюкари че си сложил батерия марка Офроуд. А и би било странно в устройство за спасяване.

                  Доколкото разбирам, на тези устройства лимитиращият фактор за броя тестове е капацитетът на батерията. Нищо чудно Отгоре да броят тестовете и да отказват сертификация, ако след 12 теста не си сменил батерийката официално.
                  Последно редактирано от Ясен; 13-05-12, 10:40.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Модел батерия АЦР?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Вьншно не,трябва да е готово за екшьн всяка секунда.Това ще го тьрся по описание,ако не го намери ония в магазина ще го отворя на място

                    Имах предвид външен пакет батерии. И малко тиксо.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Модел батерия АЦР?

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Имах предвид външен пакет батерии. И малко тиксо.
                      Трябва и да е херметично, все пак. А май трябва и положителна плаваемост да има.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Модел батерия АЦР?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Трябва и да е херметично, все пак. А май трябва и положителна плаваемост да има.
                        Е, то си има плавателни калъфи, за такива случаи.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Модел батерия АЦР?

                          Не си прави майтап, задачата е сериозна.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Модел батерия АЦР?

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Не си прави майтап, задачата е сериозна.
                            Въобще не се майтапя.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Модел батерия АЦР?

                              Изобщо забрави за външно захранване и плаващ калъф. Това си е авариен радио буй и цялата му карантия, трябва да е в неговата си, херметизирана кутия, която виси някъде по дрехите ти. Ако не дай си Боже, паднеш зад борд, няма да ти е до опъване на дълъг кабел до външното захранване на лодката (или самолета).
                              Тук е показан пакета батерии на подобен модел PLB (Personal locator beacon), състоящ се от 4 батерии CR123A:
                              Прикачени файлове
                              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                              No wahalla.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Модел батерия АЦР?

                                Пише,че батерияра дьржи около 60 теста и никьде не е написано,че не мога ди ги изтрескам за ден ако ми кефне.Нямат шанс да не ми го вьрнат та сьм смел,батерии ще му сменям па к'во ще да става.Задьлжават ме да го пререгистрирам всеки 2 години което отнема 3 минутки и средно скапан интернет.Никой обаче не може да ме задьлжи да сменям батерии при еди кой си или на еди какьв си интервал.Аз да го включа па те да не си мрьднат задниците и ще стане ебати мелето,по закон са дльжни да реагират,имат споразумение 5 агенции по света барабар с Канадците,испамците,руснаците.Няма начи,номера е да мьцне,че сьм го закьршил,а с какви батерии не е тяхна работа.Иначе ще му намеря или направя 2 комплекта който влизат в Пеликан кутията при другите батерии.Това трябва да плува,да е водоустойчиво или противоводно вьв всеки един момент освен ако не сьм с вас на разходка с джипките.В океана обаче трябва да е чук
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X