Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.

    Здравейте. На скоро купих този автомобил. Купих го на търг. Оказа се че колата и проблеми няколко не един всички са болест на марката с изкл. на този дето смесва водата с маслото За всичко съм прочел но не можах да намеря убяснение за това Аз ли съм 1ВИЯ на когото се случва???
    Възможно ли е да е от охладителя на маслото и или направа главата трябва да се сваля ?
    Много ще ши бъда благодарен за всеки съвет.
    Ако знаете и някои майстор който знаете че ще го направи на прилична цена и да не си остави ръцете.
    Извинявайте ако темата не е за тук, но не видях раздел ремонти.

  • #2
    От: Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.

    Пусни едно съобщение в раздела JEEP. Иначе моторът е на мерцедес 2,7 CDI, 163 к.с.. Много слаба глава, след 200 хил. км обикновено я изкривява и иска замяна. Слаби дюзи, за сметка на това са скъпи. Потърси сервиз, който обслужва такива мотори, още повече, че не си писал от къде си, така няма как да помогнем с информация. След това ще трябва колесар или самоходна платформа.....
    Георги Кулишев
    Ямбол
    0889 42 00 74

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.

      Джип е,но мотора не е както знаеш.Има едни прочути радиатори Валео които мешат маслото с вода,че и на някои скоростни кутии ги има.Преди да свалиш главата си смени тоя радиатор и стискай палци.

      Все пак сьвета за раздела Джип си е най-правилен,може да е нещо специфично за модела с някой по-гениален радиатор и там да е проблема.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grandcheokee 2.7 CRD 2002 смесва вода и масло ??? Дайте съвет.

        Мерси много за инфото. Ще е преместя темата. Все пак джипа д вече в бг в сервиз. Започнали са от маслен радиатор. Ще видим до каде ще е докарат.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X