Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

    И аз благодаря. Надявам се да ви харесва, защото подготвям ново четиво за следващите 2-3 месеца, което искрено се надявам да ви привлече вниманието.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #32
      От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

      И аз благодаря, както за споделеното, така и за отделеното време.

      Седя и се чудя как съм пропуснал темата досега.
      Чакам следващото.

      Коментар


      • #33
        От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

        Stas, най-искрено Ви благодаря за прекрасното приключение, което изживях благодарение на Вашите пътеписи. И за Бали, и за Сингапур, и Малайзия. Още повече, че в началото на следващата година ни предстои пътуване по тези места и Вашите мнения и съвети са наистина безценни като един страхотен пътеводител. Благодаря Ви още веднъж и Ви пожелавам още безброй пътувания!!!

        Коментар


        • #34
          От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

          Страхотни снимки, Благодаря!

          Коментар


          • #35
            От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

            Много ми е неудобно и неприятно, но се налага да изясним нещо. Аз се запознах с Косьо, когато пристигнах в Бали. Човекът ме посрещна топло и с изключително позитивна нагласа. Той живее там вече от 4 години и се труди честно, за да се изкарва прехраната на семейството си.

            Всичко положително, което съм написал за него се базира на личните ми впечатления и не натрапвам на никого.

            Казвам всичко това, защото много хора ми се обадиха и поискаха да ги свържа. Някои са много доволни, други си преценяват, че не искат да ползват услугите му. Всичко това е въпрос на личен избор.

            Ситуацията, обаче, с четирима пътуващи, на които съм дал телефоните на Косьо е малко по-различна. Те предварително си поръчват услуга по VIP посрещане и се съгласяват с всички условия по нея, кацат в Бали, ползват услугата и в крайна сметка не си плащат. Тези хора са:
            Анастасия и Георги Петкови,
            Полина и Георги Алексиеви.

            Като потвърждение имам кореспонденцията им с Косьо и съм възмутен от постъпката им. Много ми е неприятно, когато се злоупотребява с моето име и в крайна сметка се уронва престижа на българския турист. Ако тези хора все пак са платили междувременно ще изтрия този пост, но дотогава аз ще остана с неприятното отвращение от подобни прояви.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • #36
              От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

              Стас затова го накарай да им взима аванс, поне част от разходите си да може да плати. То се вижда че балканеца си е балканец.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #37
                От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                Бях много впечатлена от разказа и снимките и тъй като на нас ни предстои да пътуваме до Бали,бих искала ако може да ми дадете някакви координати на Косьо.Благодаря ви предварително.

                Коментар


                • #38
                  От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                  Здравей Stas ,
                  На мен също ми предстои ми Бали и Борнео !...вие правихте ли предварително някакви ваксини ?

                  Коментар


                  • #39
                    От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                    Не, ваксини не се изискват. Със съпругата ми си бяхме направили 2 години преди това ваксина против хепатит А и Б, но то беше заради Индия.
                    Задължителни не се изискват. За Борнео специално, може би има смисъл да се провери в Националния център по заразни и паразитни болести. Те имат информация за коя държава каква ваксинация се изисква. За Бали със сигурност няма задължителни.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • #40
                      От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                      Благодаря ти за информацията, снимките и духа на пътуванията си, които споделяш с нас.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #41
                        От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                        Стас, може ли телефон на Косьо или е-мейл.
                        Предстои ми почивка в Бали и бих искала да имам сигурен гид.

                        Благодаря ти предварително!

                        Коментар


                        • #42
                          От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                          Здравей ,

                          Много добър разказ!!!
                          През август си организирахме семейна почивка до Бали , Сингапур и Куала Лумпур.Ние също сме резервирали хотел в Санур - Hayatt.(надявам се да съм направила правилния избор, тъй като още се двоумим м/у него и Melia в Nusa Dua)
                          Бих искала ако може да ми пратиш координати на Косъо и Мая, тъй като и ние не сме с екскурзовод.

                          Предварително благодаря

                          Коментар


                          • #43
                            От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                            Здрвейте,

                            Предполагам че съм поредния желаещ за координатите на Коцьо и Мая, но подготвям самостоятелна екскурзия до о-в Бали и бих искала да се възползват от услугите им.

                            Предварително благодаря за отделеното време!

                            ПП: Превъзходен пътепис, наистина успяхте да ме потопите в атмосферата на Бали!

                            Коментар


                            • #44
                              От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                              Радвам се, че ви харесва.
                              Моля личните въпроси на лични съобщения, а не като постове във форума.
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • #45
                                От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. БАЛИ.

                                Благодаря на Стас за този пътепис - чудесен ориентир е за това, какво да се посети в Бали. Искам да попитам, само с долари ли може да се закупи местната валута или може и с евра? Разбрах, че освен за виза 25 долара, имало и такса за излизане - вярно ли е? От пътеписа ви разбирам, че заведенията за хранене в Санур (където ще бъда) са отворени до 22 часа с изключение на Пица Хът - правилно ли съм схванала? Колко струва бутилка вода? Как стой въпросът с алкохолът в ресторант (бира, вино)- някъде четох, че балийците не пият...И...разбира се...аз също ще попитам за е-мейл на Косьо и Мая

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X