Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Аааа щом е тъй отивам на хотел.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
      Аааа щом е тъй отивам на хотел.
      Са, ако кажеш, че взимаме с Ванката комисионна от хотелите..
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        Ще има ли сузи групичка и тази година?

        От миналия петък съм натоварил джипа с рууф бокса отгоре и само чакам работната седмица да привърши.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          След Средец по кой път минаваш и проходимо ли е с лека кола? Аз пътувам по същото време и ми се ще да избегна традиционния маршрут през Сливен-Бургас.
          И по царския път става,но ако слезеш от магистралата при с.Зимница,трябва да минеш през с.Веселиново-Могила-Калчево-Саранско-Тамарино-Войника-Зорница-Загорци-Светлина-Средец-Дебелт-Меден рудник-през язовирната стена към с.Твърдица-с.Маринка-Ново Паничарево-Ясна Поляна-Приморско.Пътя между Саранско и Тамарино е на вълни и бабуни,но се търпи,все пак е около 3 км.От Маринка до Приморско няма ядове.Миналата година по този маршрут пътувах.Лесно се подържа скорост от 80-90 км.,но не е като главния пътя София-Бургас.Все пак избора е твой.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ще има ли сузи групичка и тази година?

            От миналия петък съм натоварил джипа с рууф бокса отгоре и само чакам работната седмица да привърши.
            Ще има.
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Айде бре! К'во чакате? И уличното осветление монтираха вече, и кръчмата.....
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Айде бре! К'во чакате? И уличното осветление монтираха вече, и кръчмата.....
                Ми до утре следобед!

                Коментар


                • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Айде бре! К'во чакате? И уличното осветление монтираха вече, и кръчмата.....
                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Ми до утре следобед!
                  Палете скарите и хладилниците,че народа идва утре!!!
                  От Велико Търново тръгваме около 14.00.
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    Кой утре кой другия ден, от Стара Загора тръгваме две джипки в Четвъртък сутринта , на петолъчката ще се чакаме с Пожарникарчето от Ловеч (Бързашки), и по обед сме на масата.
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Понеже от Габрово се очертава да съм само аз(тръгвам на 6ти) Ако има някой от Региона може да звъни смело на телефона от подписа Поне да се Водим Че каквато съм блейка да не ида в Турско
                      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                      Коментар


                      • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                        Понеже от Габрово се очертава да съм само аз(тръгвам на 6ти) Ако има някой от Региона може да звъни смело на телефона от подписа Поне да се Водим Че каквато съм блейка да не ида в Турско
                        Ами,свържи се с Гаргата,може да е куц и на някоя Пещерска,ама е навигатор на място и ще те доведе директно при нас.Ориентира се по барбекюто да знаеш!
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                          и по обед сме на масата.
                          Кой ако не ти? Само маси ти в главата... Затуй си те обичам аз
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Тръгвай смело, хора има
                            Какво ще ги правим тези "пенсионери", не искали силна музика, нещо в онанизъм ни обвиняват....ще приготвяме Радка пиратка
                            Ще блее ли агънцето

                            Коле, който пръв дойде пази място, аз се очертавам с три палатки ;-)
                            Румбата - в събота.
                            Ванка/Жорка, да нося ли Жоро Минчев?
                            ...сам на бара, мама му стара...
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Предполагам разбирате, че тази дописка е реклама. Но това, че фирма за женска козметика си е избрала мъжки форум като нашия, за да пробива на пазара, може само да ни радва. Помогнаха за женското състезание, което сигурно ще е атрактивно. Дадоха по една торба награди за всяка участничка. Жена ми каза, че били върхът на сладоледа.

                              ПП: Не се връзва изобщо с дискусията това мнения, но не знам къде да го сложа
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                                Ами,свържи се с Гаргата,може да е куц и на някоя Пещерска,ама е навигатор на място и ще те доведе директно при нас.Ориентира се по барбекюто да знаеш!
                                Еййййй казах ви аз че съм блейка Хич не се усетих че по миризмата от скара може да се ориентирам.....
                                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X