Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Миналата година беше страхотно на Приморско.......айде и тая да сме там

    Коментар


    • #17
      От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

      И, ако е възможно, за повече време. Тамам започне да става кеф и айде тръгвайте си...
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #18
        От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

        И аз съм за Приморско, каквото и да си говорим, за лятна среща си е най-добре на морето а зимата на Ст.Загора.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #19
          От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

          Ванка, с това двукратно ходене на море - веднъж на семейна почивка и втори път - за Събора, съвсем ще фалираме, бре.
          Като знам, че обикновено всеки един такъв "круиз" (вкл. отбивките тук-там) ни излиза по около 1000 км. ... Умножено по две, си е сериозен принос към смога.
          Иначе, съм сигурен, че в семейството не би имало някой, който да е против идеята - да посети морето два пъти в рамките на една година.
          И двата пъти до сега в Приморско, много харесаха на Люси и Косьо.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #20
            От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

            Защо не правиш като мен? Съчетеваш почивка и събор и кеф.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #21
              От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

              Да продължа с оф-топика
              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Защо не правиш като мен? Съчетеваш почивка и събор и кеф.
              2-3 дни за Събора - ОК. Но две седмици в Приморско и то - в края на сезона, биха ни дошли в повече (без да обиждам нашите приятели от този курортен град).
              Правихме подобен опит за отлагане на почивката за началото на септември и случихме на няколко дни с дъжд, вятър и над 2-метрови вълни. На мен това не ми пречи, но плажът и морето са цел №1 за децата (и Люси) в тези почивки.

              Иначе, мястото вече си има традиция, ако Събора се организира отново там, вярвам, че повечето участници биха били доволни, а и вероятно няма да се размине и без стабилно участие на ОФ-Медия, което неминуемо ще разнообрази програмата на мероприятието.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • #22
                От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                Хм.
                Нали едно време го мислехме всеки път на различно място. Един вид - "Опознай Родината, за да я обикнеш." ...

                Коментар


                • #23
                  От: Къде ще се състои Петия Национален оффроуд събор...

                  Така е, но май не се намират желаещи, които да се нагърбят с нелеката задача по организацията.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                    И аз съм пак за Приморско.

                    П.П. Ники, обещавам ти хубаво време тази година.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                      Купон като в Приморско няма да намериме никъде.
                      Ако хората там се навият пак да ни уйдисват на идиотията не трябва да се изпуска.
                      Нали пробвахме в Пловдив. Не беше като на морето.
                      Жените и децата няма да ги коментирам. Ако не е плажа и морето, те са като наказани.

                      Адаш, със или без събор, ние пак сме там. Стягай се.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #26
                        От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                        И аз съм силно ЗА Приморско. Наистина купона е много хубав, уникалното съчетание от гора и плаж се харесва на всички.

                        А ние хубаво си пишем тук, ама не се питаме дали хората които правят организацията са съгласни наново да се пускат в организацията по събора
                        Миналата година някой се изказа, че никой няма да се нагърби с такъв ангажимент, ако няма поне малко финансов резултат. Разбирам го, и си мисля, че някаква минимална такса ще помогне на организатора. Както беше миналата година. Само дето някои се опитваха да шикалкавят, ама то всяко стадо...

                        Айде чакаме Септември.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Ако организацията от миналата година ви е харесала,За тази освен всичко ново което ще ви се случи имаме и ГОЛЯМО ДА от Община Приморско.
                          Ето ти го отговора бре Коле

                          П.П. Тоя път съм в палатковия лагер

                          Поздрави

                          Коментар


                          • #28
                            От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                            Опа, пропуснал съм го...

                            В лагера определено купона е много по-сериозен отколкото по хотелите.

                            Още помня вкуса на мидите дето Таргата ги "набра" и черпи целия лагер с тях.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              И аз съм силно ЗА Приморско. Наистина купона е много хубав, уникалното съчетание от гора и плаж се харесва на всички.

                              А ние хубаво си пишем тук, ама не се питаме дали хората които правят организацията са съгласни наново да се пускат в организацията по събора
                              Миналата година някой се изказа, че никой няма да се нагърби с такъв ангажимент, ако няма поне малко финансов резултат. Разбирам го, и си мисля, че някаква минимална такса ще помогне на организатора. Както беше миналата година. Само дето някои се опитваха да шикалкавят, ама то всяко стадо...

                              Айде чакаме Септември.
                              Кольо, пак не си разбрал, ще те сложим отново до кенефа - и ни искат и има кой да организира, не ги обиждай хората.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Купон като в Приморско няма да намериме никъде.
                                Ако хората там се навият пак да ни уйдисват на идиотията не трябва да се изпуска.
                                Нали пробвахме в Пловдив. Не беше като на морето.
                                Жените и децата няма да ги коментирам. Ако не е плажа и морето, те са като наказани.

                                Адаш, със или без събор, ние пак сме там. Стягай се.
                                Аз съм тук и ще те чакам на по бира.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X