Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

    Трябваше тоя гранд да го дам на Бат Митко. Той щеше да подходи по-сериозно...

    Коментар


    • #17
      От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

      Лесно ти е на тебе. Ама така си си го направил. Затова съм те признал.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #18
        От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

        Лесно?!?! Ми... добре!

        Коментар


        • #19
          От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

          Мислех да не пиша ..ама много Ти станаха удивителните.
          Гранда ,както и Черокитата се намират при Искрен .Ние с Наско документ за собственост нямаме ,а и не ни е необходим,така че не СЪЖЕЛЯВАЙ дай го на когото смяташ за добре.Винаги сме вярвали ,че проекта е на Нетуоркс и никога не сме имали претенций за собственост.
          СЪЖЕЛЯВАМ, че СЪЖЕЛЯВАШ....желая успех!
          Последно редактирано от Zahari; 24-04-12, 14:35.
          Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
          "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

          Коментар


          • #20
            От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

            Гюни се обади днес, че също са в боя с Delido:
            Гюнайдин Мурад/ Делян Димитров- Джип Вранглер

            Коментар


            • #21
              От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
              Гюни се обади днес, че също са в боя с Delido:
              Гюнайдин Мурад/ Делян Димитров- Джип Вранглер
              А така...

              Коментар


              • #22
                От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Канени сте на банкет.
                Пламене,винаги съм разчитал,че ще прочета нещо написано от теб на доста по-висок и с повече чувство за хумор стил ! Много сухо ! Бях сигурен ,че ги умееш поканите -до сега! А да , щях да забравя ,ако ще правиш рекламни тениски 1.81 ,125кг -перефразирано XXXL ЗА МЕН и XL за навигаторчето !!!
                Пишете ни и НАС ! Николай Николов -навигатор НЕ ЗНАМ още кой ще ме търпи ! Джип Паджеро или Г-класа
                Последно редактирано от 4nikix4; 24-04-12, 19:59. Причина: допълнение
                http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                Коментар


                • #23
                  От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                  Аз не съм готов- имам да преправям клетка, Нямам лебедка, нямам гуми.
                  За Нова Черна съм на линия.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #24
                    От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Аз не съм готов- имам да преправям клетка, Нямам лебедка, нямам гуми.
                    За Нова Черна съм на линия.
                    Борко, я покажи какво си взел.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • #25
                      От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                      Борко, я покажи какво си взел.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=143990
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #26
                        От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                        Пламене,винаги съм разчитал,че ще прочета нещо написано от теб на доста по-висок и с повече чувство за хумор стил ! Много сухо ! Бях сигурен ,че ги умееш поканите -до сега! А да , щях да забравя ,ако ще правиш рекламни тениски 1.81 ,125кг -перефразирано XXXL ЗА МЕН и XL за навигаторчето !!!
                        Пишете ни и НАС ! Николай Николов -навигатор НЕ ЗНАМ още кой ще ме търпи ! Джип Паджеро или Г-класа
                        Високо уважаемиг-не,
                        Ще имам честа от името на АСК "Черно море" да ви кажа най-настоятелно, че по време на мирянските почивни дни Почитащи Булгаробуквието, ви каним за официален превоз на 40 разгонени абитуриентки барабар с Али Бабатов ( с ес-класата).
                        Ако поканата ми Ви се стори прекалено настоятелствена да се имат предвид и финладките от плажа Панорама, зажаднели за нещо по зеленото и хълмистото на запад от морето.
                        Ако жена ти не одобрява офертата, кажи и че идваш на обикновен банкет, Така да се каже една суховата оферта.
                        Ии тениски ще има.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #27
                          От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                          Абитуриентките стават ли за сапанджийки? Разпъват ли лебедка?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            Абитуриентките стават ли за сапанджийки? Разпъват ли лебедка?
                            Адаш,гореспоменатите,само от Д,,Мост 1
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • #29
                              От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Високо уважаемиг-не,
                              Ще имам честа от името на АСК "Черно море" да ви кажа най-настоятелно, че по време на мирянските почивни дни Почитащи Булгаробуквието, ви каним за официален превоз на 40 разгонени абитуриентки барабар с Али Бабатов ( с ес-класата).
                              Ако поканата ми Ви се стори прекалено настоятелствена да се имат предвид и финладките от плажа Панорама, зажаднели за нещо по зеленото и хълмистото на запад от морето.
                              Ако жена ти не одобрява офертата, кажи и че идваш на обикновен банкет, Така да се каже една суховата оферта.
                              Ии тениски ще има.
                              Това вече ми се понрави ,дори да се колебаех нямаше да мога да откажа ! Освен това запазваш СОБСТВЕН стил и чувство за хумор ! И .......що така с тия кърски подмятания ,толкова ли са претъпкани хотелите ? Може и да си прав,да им е писнало от прекаленото северозападно ДЖЕНТЪЛМЕНСТВО и да ронят сълзи ( в последствие) по нашата топла и неубоздана кръв ,която ги влачи,в пряк и преносен смисъл , към зеленото и хълмистото ! Момента със загатването на одобрения от страна на съпругата ще го пропусна в благодарствинния към теб коментар ! Като цяло ПОКАНА НА НИВО ! От тук нататък ,който смее да не дойде !
                              Последно редактирано от 4nikix4; 25-04-12, 17:35. Причина: допълнение
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • #30
                                От: Участие на русенската група на Варна - 24.5.2012

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Аз на 26-ти имам бал. Не зная на кои дати се кара трофито.
                                А и като гледам до тогава няма да имаме още цял джип.
                                Аз пък, на 26 имам панаир
                                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                                Г 230Е
                                Г 500 0887 390 703

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X