Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Canon EOS 550D!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Canon EOS 550D!

    Ами мисля, че са му намерили проблема и искаха парите . .. и да се надяваме до края на месеца да ми го върнат!
    -B

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Canon EOS 550D!

      Не знам колко е вярно , но ми казаха, че точно този модел 550Д са с дефект на софтуера и спират производството им.
      -B

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Canon EOS 550D!

        И аз не знам колко е вярно,но преди месец си купих същия и ако имаше нещо такова ще трябва да компенсират клиентите си.Тук е България и надали ще сме компенсирани.

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Canon EOS 550D!

          Ами една позната се чудеше дали да си купи 550Д или 600Д, и в магазина и казали, че 550Д са с дефект и си взе 600Д.
          -B

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Canon EOS 550D!

            Няма такова нещо "дефект". Ако можеш, дръпни си последния фирмуеър от сайта на канон и го качи.

            Ако не - занеси апарат в "зентекс". Намира се в Младост 1, звъни по телефона че човека нед винаги е там. За координати потърси в гугъл, тук е забранено да се дават. Снимам с канони последните 10 години и досега не съм имал проблем, който да не го оправи човека.
            Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
            Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

            0885372997 - Дани

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Canon EOS 550D!

              Колега, какво стана с апарата ? Понеже и аз мисля да си взимам такъв.

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Canon EOS 550D!

                Аз вече няколко месеца го ползвам и няма никаква пречина да се оплача,много хубава кутия.Чета няколко фото форуми и никъде никой не споменава за проблеми с този апарат.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Canon EOS 550D!

                  Няма такова нещо като дефектни Canon 550D. Относно 600D е много по добрия вариант, там е заложено на една уникална матрица която поместиха дори и в най-новото про тяло на Канон.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X