Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!



    На пазара е новият брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG. Чувстваме се празнично – станахме на 8 години! Затова, а и заради настъпилата (най-накрая) пролет, решихме и изданието за април да е малко по-празнично.
    Истински празник за автомобилните маниаци е и автомобилният салон в Женева. Тази година международният форум отново се отчете подобаващо със световни премиери и концепции на нови модели, като сегментът SUV и 4х4 не направи изключение.
    Именно в Женева бе дебютът на доста интересния Evoque Cabrio. За него и афинитета на Land Rover към моделите без покриви сме посветили обширен материал. Кои са двата открити джипа, които все още се предлагат на българския пазар, също ще разберете от априлския брой на списание OFF-road.BG.

    След Great Wall Hover, “под лупата” на нашия екип мина и китайският пикап Steed. Както и Ssangyong Korando и Nissan Pathfinder V6.
    Ще ви представим и два интересни тунинг проекта – за новата бегачка на оф-роуд състезателя ни Иво Върбанов, дело на знаменитите FB и един Wrangler JK, доработван в Киото, Япония.

    Стартът на Световния ендуро шампионат за тази година дебютира в Южна Америка, а ние чакаме с нетърпение и дебюта на Beta Cross country. Абе, има интересни неща за четене...

    Във връзка с 8-ия рожден ден на списание OFF-road.BG, в понеделник (21 април) стартираме страхотна игра-анкета с награди. Очаквайте повече информация за нея скоро.

    >>ВИЖ СЪДЪРЖАНИЕТО<<


  • #2
    От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

    Честит рожден ден на СПИСАНИЕТО, с пожелание да надминете по тираж второто ми най-любимо такова след вас. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:playboy_icon24.gif
Прегледи:1
Размер:2.7 КБ
ID:5367014

    Коментар


    • #3
      От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

      ИГРАТА НИ С НАГРАДИ ВЕЧЕ ЗАПОЧНА - ВКЛЮЧЕТЕ СЕ!!!

      Коментар


      • #4
        От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

        Честит Юбилей!!Все така да ни радвате със Списанията
        Абре, аз ли съм тъп или нещо линковете не са в ред, от половин час цъкам "Към Анкетата", започва да зарежда и ми зарежда същата страница...?Единствено достигнах до "Общи условия за играта"
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

          Мерси за поздрава, проблемът не е в твоя телевизор... Изивнявам се, вече би трябвало да работи...

          Коментар


          • #6
            От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

            Вижте яките награди, които може да спечелите в играта на списание OFF-road.BG

            Коментар


            • #7
              От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

              Да, сега работи Но линка за общите условия, накрая на 10 въпрос, нещо не излиза Всмисъл копирам го, пействам го горе и не излиза, както беше преди във вашият сайт....Дава някакво търсене, от някаква търсачка, с английски линкове.. htpp.com или нещо подобно.. Извинявам се, че пак пиша "кусур"
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Да, сега работи Но линка за общите условия, накрая на 10 въпрос, нещо не излиза Всмисъл копирам го, пействам го горе и не излиза, както беше преди във вашият сайт....Дава някакво търсене, от някаква търсачка, с английски линкове.. htpp.com или нещо подобно.. Извинявам се, че пак пиша "кусур"
                Грешката е в двете http, които съм сложил, сега е "6"

                Коментар


                • #9
                  От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  Грешката е в двете http, които съм сложил, сега е "6"
                  Браво, е това е реакция, веднага е оправено.. Дано да е на "6" цялото списание, дълги години...
                  Чакам аз в Списанието, да се появи нещо за Нива, ама уви...Само Цена
                  Пу, развалих темата с мойте постове
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                    >>КУПИ БРОЙ 95 НА СПИСАНИЕ OFF-ROAD.BG В ДИГИТАЛЕН ФОРМАТ САМО ЗА 3 ЛВ. ОТ ТУК<<

                    >>НАПРАВИ СВОЯ ДИГИТАЛЕН АБОНАМЕНТ ТУК<<

                    Виртуалната книжарница приема плащания по бнака, с карта, paypal и т.н. За да направите покупка, ще трябва да се регистрирате.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                      ОСТАВАТ 8 ДНИ ДО КРАЯ НА НАШАТА ИГРА С НАГРАДИ!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                        ОСТАВАТ САМО 6 ДНИ ДО КРАЯ НА НАШАТА ИГРА С НАГРАДИ!!! ВКЛЮЧЕТЕ СЕ!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                          ОСТАВАТ САМО ДВА ДНИ ДО КРАЯ НА НАШАТА ИГРА С НАГРАДИ! ВКЛЮЧЕТЕ СЕ!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                            Включихме се!
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • #15
                              От: Брой 95 (април 2012) на списание OFF-road.BG – 8 години!

                              Включ! ЧРД!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X