Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВИНЕТКА???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВИНЕТКА???

    Хора днеска ходих в кат да си пререгистрирам тойотата! По талон са я написали хайейс - което си е бус а мойто си е хайлукс... Казах му на оня той каз че в системата на кат няма такаво с мотор 2,2 и требвало да ида на техно тест за да им го ваведат от там в системата! Това ясно! АМа таа машинка я водат товарна? Найстина ли така трябва? Тва не е ли си джип лек Винетката ми е 280 лева ... ако остане така! Ако има начин някав утре да го преправа в теста кажете,че ми писна от пропаднали институции!
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

  • #2
    хай лукса си е пикап, това се води товарен автомобил, нямаш никакъв шанс да го направиш на лек. поне не законно.

    а това че са ти го писали като бус няма разлика, и пикапа и буса са си товарни коли
    drive alive

    Коментар


    • #3
      така е ,но несе отчайвай ,има и по тежки случеи
      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

      Коментар


      • #4
        Aбе...

        така е, но ме пратиха на техно тест и ше ми земат пари и там... щото никои неси върши работата! Пък аз съм от ВРАЦА и не ми е се тая да ида до софия! Ама няма начин! А тая винетка много бе тия са луди... един москвич ше натовари повече от мене ... каде му ги слагат тия 300 лева тва направо ме уби...
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          Re: Aбе...

          Първоначално публикуван от DINI
          така е, но ме пратиха на техно тест и ше ми земат пари и там... щото никои неси върши работата! Пък аз съм от ВРАЦА и не ми е се тая да ида до софия! Ама няма начин! А тая винетка много бе тия са луди... един москвич ше натовари повече от мене ... каде му ги слагат тия 300 лева тва направо ме уби...
          4ао
          Пич, питаш ли ги тези с баничарките какво им е /например Фиат Фиорино/? и те са с лекотоварна винетка /кам 300 кинта/...

          не е въпроса колко можеш ти да натовариш, а как теб да те натоварят /с данък/...

          Технотест прави периодично прегледи и в провинцията - питай в КАТ, там знаят датите... /аз знам, че в Пазарджик ходят всеки месец/
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Слагай винетка като за лека и си гледай кефа.

            Трябва да е супер-идиот катаджията, че да почне да се заяжда и за това. Цяла година карам без да съм се спрял насам-натам по републиканската пътна мрежа и не са ме проверявали нито веднъж за винетка. Даже някой път ме е яд, че съм дал сума ти пари за винетки на няколко коли.

            И Нивата я писах товарна заради ДДС-то но и гражданската и винетката са като за леки. Няма смисъл да я караме все по устав.

            Коментар


            • #7
              Въпроса е как я водят по талон.И мене за пикапа ме бръсната като товарен,ама няма начин!
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #8
                Aбе...

                абе тва си е почти джип утре ше ида да вида на техно теста как седат нещата! Срамота е за тия возила да ни дерат толко! Аз ше го продам ако е така ....
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  Re: Aбе...

                  Първоначално публикуван от DINI
                  абе тва си е почти джип утре ше ида да вида на техно теста как седат нещата! Срамота е за тия возила да ни дерат толко! Аз ше го продам ако е така ....
                  4ао
                  Предишният собственик май не напразно се е оттървал от нея.А за да те успокоя и Москвичите-пикапи се водят товарни.Или УАЗ 452-фургон-лек,бордови-товарен.И дали "случайно"не объркан талона

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X