Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

    ^^^ Саковете за "пишките" са всъщност сакове за пУшки. Пишките все още си ги носим по предназначение в гащите.
    Да не се обърка някой викам...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #47
      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

      Ако не искаш да имаш МОЛЛЕ позиции:
      http://shop.camelbak.com/Military-Ta...c_3350_cl_2646
      Тази е страшна - с подвесна система на Мистери Ранч.
      Ако искаш с МОЛЛЕ:
      http://shop.camelbak.com/Military-Ta...c_3350_cl_2799
      Тази е по- новата версия на моята.....
      И двете си вървят с хидратиращата система което за вас е Калифорния си е плюс.


      Тридневка за това за което ми описваш е овъркил- при това сериозен.
      За пишките - гащя на Ъндер Армор. За пушките:
      http://www.511tactical.com/42-padded-rifle-case.html
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #48
        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

        Да му го нахакам на Айпада,все за пишки си мисли и ми поправя пУшките,женски ми е пада явно

        Видях го - това много малка раничка бе човек,нещо по- бабанесто май ми трябва???Ще видя пак какво се събира по саковете за пушките и ще преценя ма това малко ми се вижда.

        Я кажи за 3 дневна,пак ли Камила да е?И да,с Молета ми трябва,да си закачам глупостите по нея.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Да му го нахакам на Айпада,все за пишки си мисли и ми поправя пУшките,женски ми е пада явно

          Видях го - това много малка раничка бе човек,нещо по- бабанесто май ми трябва???Ще видя пак какво се събира по саковете за пушките и ще преценя ма това малко ми се вижда.

          Я кажи за 3 дневна,пак ли Камила да е?И да,с Молета ми трябва,да си закачам глупостите по нея.
          Веднага:
          http://shop.camelbak.com/Military-Ta...c_3350_cl_2604
          Ако ти се дават една идея повече парички - това:
          http://shop.camelbak.com/Military-Ta...c_3350_cl_2754
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #50
            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

            http://www.511tactical.com/rush-72-backpack.html

            Аз съм за тази... с опция да я "кичиш" ... в сравнение на препоръчаните от колегата е по тежка....
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #51
              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              http://www.511tactical.com/rush-72-backpack.html

              Аз съм за тази... с опция да я "кичиш" ... в сравнение на препоръчаните от колегата е по тежка....
              Бе и аз имах Ръш... ама честно казано в сравнение с "камилите" издишат като качество.... И трябва хидрапака да го вземаш отделно - което си е свинщина. Така примерно се оказа че на прекрасния иначе Макспедишън няма вариант да му сложиш 3 л. резервоар.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #52
                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                Относно Ъднър Армор колд гиър тактикал мок. Имам комплекта тениска с дълъг ръкав + "наполеонки" с правилната униформа (разбирайте с мембрана и полар) топли добре. Но, някакви не го чувствам добре по тялото си, много ми е стегнато нещо. Лично съм пробвал поларено термо бельо + поларена подплата + панталон и яке водонепропускливи с мембрана. При -30 в Алпите се чувствам доста комфортно. Естествено с маска за лице, пак на ъндър армър.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #53
                  От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                  Компрес серията ги целиш размер по-големи и много биват.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                    Мани аз като залинея на пролет и Л ката и на компреса ми е добре... ама като пусна пупата есенеска/зимъска.... настъпва една комресия....
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      с правилната униформа (разбирайте с мембрана и полар) топли добре.
                      Тия нашите новите униформи, нали се опитаха да ги направят "правилни". Та и мембрана си имат, вода не пускат (зимните), и поларено яке има за отдолу и подплата на панталона. И схема написали кое при каква температура се облича, ама нъц, мръзненето е големо ако стоиш на место. Пък са и тесни пущините та не можеш да навлечеш пуловера от баба отдолу, нито ватените гащи. Иначе за ходене са супер - леки , не запарват, топлят добре в движение. Мислех че кусура е че нямам термо бельо щото хората са си написали препоръката да се носи с термобельо отдолу, ама вече имам термобельо (макар и не супер дупер). Нещата наистина се подобриха значително с термобельото но пак е по-зле от старите ватенки дето иначе пък тежат яко (говорим за стоене на место)! Та "топли добре" е твърде относително понятие и е добре да се знаят точните условия при които е в сила!
                      Като ходя из планината зимно време (не на работа) съм с вълнен потник (доскоро нямах термобельо), полар и шушляк, който обикновенно си седи в раницата, от кръста надолу или летен камуфлаж или един праисторически американски армейски панталон от виетнамската война (домъкнаха ги от червения кръст преди години) с вълнен чорапогащник, гети и кубинки каквито съм подносил в момента служебни! Ама за ходене става дума па макар и до -27С, а не за стоене на место па макар и при -5С! А навремето, когато ходех доста по-активно по планините зимно време, вместо полар носех вълнен пуловер плетен от баба ми и някакво руско, тънко, бризентово яке да спира вятъра. Ама сме били улави и Господ ни е пазил въпреки многобройните опити да си оставим кокалите нейде из планините! Замръзвали са ми сополите в носа (болката е като че ти навират нажежен шиш като почне да се размразява), съфорумникът ни Васко - Kent по едно време напираше да ми реже пръсти (доктор е човека има професионални изкривявания ). Та не е като да не съм студувал, ама пусто ЕГН съчетано с тия нови технологии на обличане, нещо не ми понася напоследък!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                        Оз имам и специална "ватенка" от новите хамерикански- така нареченият Левъл 7....За ходене не става иначе за стоене на едно место си е много шукаритетно. Имам и едни "калцуни" - пак хамерикански с Тинсулейт. Иначе мене на копитата рядко ми е студено. Което не ми попречи веднъж да съм на косъм от ампутация на два пръста де.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                          Като каза пръсти - ръкавици за стрелба с Калашникоподобно.Кои са за предпочитане,тия с целите пръсти или рязани с половин палец и показалец?

                          Че имам едни за дърпане на въжета и ще ми пазят показалците,а това уж било един кусур на пукалото.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #58
                            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                            Ами зависи- ако е само за стрелба едни ако искаш "тактически" е друго....
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                              Пукало с оптика е ясно,там сьм с такива с опция да си бьркам в носа,но на Калашникоподобното се чудех с прьсти или не и май тия с прьсти ще да са,че още няма оптика.

                              Тактически………..с 2 показалеца
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #60
                                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                                Вземай обикновените на Механикс. Супер са за стрелба. Друг вариант е тези, които Калин е показал на една от снимките, дългите ръкавици. За тактически, Уайли Екс-а са перфектни, с ярешка кожа и кевлар, но там където е плата се късат на пръстите между кожата и плата. Иначе за калашникоподообни ако стреляш зимата при ниски температури ( не през декември на екватора) задължително с пръсти. И пак усещането не е много приятно.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X