Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

    Първоначално публикуван от Коцето MTTU Преглед на мнение
    ......Лятото е много приятно да се потите като кучета....
    сорри за спама!
    Колега, знаеш ли как точно се потят кучетата
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      сорри за спама!
      Колега, знаеш ли как точно се потят кучетата
      Ей така се потят:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dog-open-mouth.jpg
Прегледи:1
Размер:61.6 КБ
ID:5520443
      Щото това им е радиатора . По спомени потни жлези май хич нямаха.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #18
        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        Ей така се потят:
        [ATTACH=CONFIG]629733[/ATTACH]
        Щото това им е радиатора . По спомени потни жлези май хич нямаха.
        Тоопло!
        И на възглавничките имат малко (потни жлези).

        и понеже не обичам да спамя на 100% - колега кажи у БГ от къде да си купя нещо което да е здраво за носене, с джобове, камуфлажните цветове са + (яке и панталон за планинарство, лов, оффроуд....)
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #19
          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          и понеже не обичам да спамя на 100% - колега кажи у БГ от къде да си купя нещо което да е здраво за носене, с джобове, камуфлажните цветове са + (яке и панталон за планинарство, лов, оффроуд....)
          За София - магазин Камуфлаж.бг, и ВИП комплекса на бул Г.М. Димитров.
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • #20
            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

            Марки и ако може модели на военни обувки да ми кажеш?

            Нещо добро,яко е леко.Може да не е мадафака тактикУл плувни за парашутисти и танкисти,но да са леки,да стават за пустинята / камьни и пяськ,змии и бубулазита /.Зимни или поне планински модели от коя марка?

            Намислил сьм да хващам гората,но до там е пустиня и голям зор с обувките,имам няколко чиста високи Адидас и Пума,едни чисто зимни Ьгс и едни планински на НортФ. които май за планинско ще станат,но за пустинята особенно нямам нищо и ми трябва поне един чифт.

            Същия вьпрос за панталон за жега в пустинята - марка и модел или поне марка?Нещо за планина,дьжд,мьгла или кофти време?



            Може и ловни модели,но военните някак си май по-яки ще дойдат.Не че ще се суркам по макари ма знае ли човек.


            ТенкЮ
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

              Виж тези, аз съм лятото в планината само и основно с тях - http://fiveten.com/products/enforcer. И мои приятели ги харесват като марка, и като обувка на краката.

              Коментар


              • #22
                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                Много са марките,които могат да бъдат препоръчани. Последните години пазара се разрастна изключително много.За обувки аз бих ти препоръчал някой от моделите на Хайкс...Разгледай сайта
                http://www.haix.com
                За панталони комбинирани за пустиня и планина...едва ли може да се направи такова съчетание. Аз ползвам за много топло време модел на Columbia с УВ защита много лек. Заедно с ризата сгънати на руло се побират в джоба ми.Това нося и когато съм с мотора и не искам много багаж. За планината може всичко,което е с текстил cotton rip stop. Аз ползвам на 5.11 защото имат на коленете гумени подплънки.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #23
                  От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                  НЕНЕНЕНЕ,никакво комбиниране - едни гащи за пустинята с цвят дето не ти напича макарите,проветрява семейните бижута и не ти пьлни с пяськ задника.Втори гащи за гора,кал,трева,студ,мьгла и там каквито други гадории има Март месец в Родопите.С бутушите пак така.Няма да ги нося на грьб та може от по-здравите марки и модели да са.

                  Мани ти комбинираните работи - турбодизелкомбиспорт малолитражша 4Х4,козата си иска прьч.Аз в момента имам 3 сака с разлини дрехи в зависимост кьде ще бачкам.Прибирам се,взимам топлия и вьтре полари няма да намеря както и джапанки в тоя за студ.


                  Хайкс,припкам.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    НЕНЕНЕНЕ,никакво комбиниране - едни гащи за пустинята с цвят дето не ти напича макарите,проветрява семейните бижута и не ти пьлни с пяськ задника.Втори гащи за гора,кал,трева,студ,мьгла и там каквито други гадории има Март месец в Родопите.С бутушите пак така.Няма да ги нося на грьб та може от по-здравите марки и модели да са.

                    Мани ти комбинираните работи - турбодизелкомбиспорт малолитражша 4Х4,козата си иска прьч.Аз в момента имам 3 сака с разлини дрехи в зависимост кьде ще бачкам.Прибирам се,взимам топлия и вьтре полари няма да намеря както и джапанки в тоя за студ.


                    Хайкс,припкам.
                    Така се прави...Марки много
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                      Къде заби човека с тоя Хайкс.
                      Бенц - за САЩ - това е фирмата :
                      http://www.bellevilleboot.com/
                      Аз имам зимните на Морската пехота и съм много доволен. Сибирския по спомени има летните - той да сподели.
                      За пустинята това:
                      http://www.uspatriottactical.com/bel...-toe-boot.html
                      А за гащи - или 5.11 или http://www.propper.com/
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.



                        Ти си знаеш
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          "Кубинките" с цип наистина ли са толкова добри? Освен за бързо обуване каква друга полза има този цип?
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                            Бьрзо сьбуване

                            Няма да са с цип,че ми е балеринест глезена.А иначе тия правят какво ли не та ципа го пропускам поне аз.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                              "Кубинките" с цип наистина ли са толкова добри? Освен за бързо обуване каква друга полза има този цип?
                              Това с ципа така и не го рабрах. Значи продаваме стока, която ще бъде скъсана ..в буквалния смисъл от експлотация..и най важното не трябва да те "предаде" по време на тази експлотация щото няма как да я оправиш... Освен чисто търговски цели /да привлечем геймарите дето се мислят за нинджи..та да им е по удобно, като ги обуват и събуват без да стават много от компа../ друг смисъл не виждам... За тях трябва да има друг раздел в сайтовете...
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Снимки на моята екипировка- обещано и изпълнено.

                                Имаш кьща в полето и си бивш военен,отиваш до крьчмата с тях.мммм бем ли ги,за всеки влак си имало
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X