Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тойотата на Белата и нейните превъплъщения...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

    Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
    ..... имаше Уникална Витара ....
    Ако можеше да се нарече Витара ...и Опел да кажеш,няма да сбъркаш
    OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

    Коментар


    • #32
      От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

      Браво колега!

      Коментар


      • #33
        От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

        Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
        Никога не е имал уникален Опел имаше Уникална Витара ....
        Опела не беше на Белата,а на един папагал,който се изживява като модератор в един друг форум.

        Коментар


        • #34
          От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Бела, добре че те хапе мухата, та успях да намажа хубавата броня от "паркетния" период на твоята Тойота.



          С леки доработки, но добре лепна на моето магаре.
          Да са живи и здрави и двете!
          И от мен успех в Трявна!!!
          Радвам се че е отишла при расов кон като твоя екземпляр на Ленд Крузер
          Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
          Ако можеше да се нарече Витара ...и Опел да кажеш,няма да сбъркаш
          Стига ся,от Опел бяха само амортесйорите.....Витара като Витара,по малко бяха тогава Витарките,Иван Попов ги направи по популярни







          Първоначално публикуван от ronny Преглед на мнение
          Опела не беше на Белата,а на един папагал,който се изживява като модератор в един друг форум.
          Предлагам да не се занимаваме с хората,нека спазваме добрия тон,и позитивизъм какъвто цари в този форум,другите форуми са грижа на други..
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #35
            От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

            Направи някоя друга снимка както е сега,готова за подвизи!
            После аз ще направя някоя друга снимка след Трявна,да открием разликите
            OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

            Коментар


            • #36
              От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

              Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
              Направи някоя друга снимка както е сега,готова за подвизи!
              После аз ще направя някоя друга снимка след Трявна,да открием разликите
              Усилена и наточена като Самурайски меч ,само врътки през таван биха я спрели,за по малко поразии сложих и 4 точковите колани,да не изкочи Бенито през задния прозорец.Имам известно опасение за тръбичките на задния блокаж,ама май няма и да ми трябва.


              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • #37
                От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                =belata;1818772Имам известно опасение за тръбичките на задния блокаж,ама май няма и да ми трябва.
                Прихвани ги тук там на първо време с някоя миша(плъхска) опашка ! Аз мисля че няма да е лоша идея,ако направиш предпазна кутийка да пази блокажа захваната за моста,ако изобщо това ти са опасенията де.
                А що се отнася до Бенджи,направил си застраховка "живот"
                OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                Коментар


                • #38
                  От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                  На Патрулските мостове единстения проблем е вакуумното включване на задния блокаж.Имам в мазето 4-5 строшени планети и муфи от недовключване или недоизключване.Вакуумната мембрана,като я отвориш като консерва в повечето случаи е изгнила,а от там проблемите не закъсняват.Ако имаш някакви съмнение,че работи бавно,избягвай да го ползваш.
                  Поздрави.
                  П.П. Пратил съм ти по Асен лепенки,че аз няма да идвам на Трявна.
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    На Патрулските мостове единстения проблем е вакуумното включване на задния блокаж.Имам в мазето 4-5 строшени планети и муфи от недовключване или недоизключване.Вакуумната мембрана,като я отвориш като консерва в повечето случаи е изгнила,а от там проблемите не закъсняват.Ако имаш някакви съмнение,че работи бавно,избягвай да го ползваш.
                    Поздрави.
                    П.П. Пратил съм ти по Асен лепенки,че аз няма да идвам на Трявна.
                    Отворих вакуумната мебрана,понеже имах малък проблем с нея,оказа се че има пробив и не сработваше,заварих пробива от тогава никакви ядове,пуснал съм я към вакумния разширителен съд и още едни клапани,като тези които управляват раздатката,нови маркучи,вакум бол,сложихме и индикация към датчика да светка лампата когато е включен,че малко го забравях...ще видим във времето как ще се държи.
                    Последно редактирано от belata; 04-12-12, 22:22.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                      Как се справи Тойотата в Трявна, пробвахте ли лебедката?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                        Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
                        Как се справи Тойотата в Трявна, пробвахте ли лебедката?
                        Тойотата се представи блестящо,голяма част от машините се счупиха първия ден,и цяла вечер ги ремонтираха за втория,а баба яга се оттърва само с претягане на болтове,които се бяха развили от скоците и блъскането на скорост.Много съм доволен от резултата.Лебедката я пробвахме като я поставихме на изпитание в голямото дере,където имаше тапа,и си избрахме да не чакаме,а да щурмуваме баира,справи се отлично.Все пак реших да сложа по още един амортесйор отзад и отпред,че се клатушкам малко,а ме карат да се боря в рали формати с полу траялка .




                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Тойотата се представи блестящо....................Много съм доволен от резултата.
                          Това е най-важното,ти да си доволен и да получиш удовлетворение,като знаеш колко труд и нерви си вложил!
                          OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                            лебедката се справи наистина добре бях ме със самурая отзад и видях как издърпа без кой знае какво усилие!
                            Nissan Patrol 4.0

                            Коментар


                            • #44
                              От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                              От начало бях скептично настроен към този вид лебедки!
                              Самото механично задвижване и при първоначалните тестове тук на траяла в Стара Загора,Белата с помощта на Бакалов,Гаргата,Коко и моя милост си бях леко резервиран,докато не видях едно голямо предимство, бързото навиване(прибиране на въжето) на 5-та бавна,без да има връзка с движението на колелата ...уникално се получи.
                              OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                              Коментар


                              • #45
                                От: Тойотата на Белата и нейните превъплащения...

                                Да за бързото навиване си прав но мисля ,че бъркаш маи беше на 2-ра навиването
                                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X