Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на маслото на автоматика на 3.0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смяна на маслото на автоматика на 3.0

    Вчера най-после му дойде реда на маслото. Отидох в Джемини-4, че имат машина за пълна смяна на маслото. Закачат я за тръбата на радиатора на автомата, пали се автомобила и излизащото масло отива в празен съд, а машината подава със същото налягане ново масло в другата тръба. Машината има 2 стъклени тръбички, през които се вижда минаващото масло. Излизащото като стане с цвета на влизащото приключва процеса. При мен излизаше една боза...
    Трупъра се оказа, че няма филтър а цедка, която не се сменя, така че частичната смяна на масло трябва да е елементарна - отвива се пробката, колкото изтече и после се налива до белезите на щеката. Щеката има белези за проверка в студено и топло състояние съответно маслото може да се мери и в двата случая. Някъде в темата за автоматиците пишеше, че е по-добре да е по-малко маслото, отлколкото повече. Хората в сервиза казаха точно обратното. По-добре да е повече и в никакъв случай по-малко. Все пак белезите са за минимално и максимално количество и най-добре е да е между тях.
    Последно редактирано от silverfox; 28-06-13, 22:16.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Смяна на маслото на автоматика на 3.0

      Колко ти струваше цялата тази процедура ако не е тайна?

      Коментар


      • #18
        От: Смяна на маслото на автоматика на 3.0

        Че помня ли... виж им телефона в сайта и ги питай.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X