Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро усилватели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро усилватели

    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
    ...но ниските могат да са и под леглото.
    Абе не баш, или по-точно зависи какво искаш да чуваш. Още не съм чул система с отделен бас от колоните за средни и високи, дето да звучи баш както си му е реда. Все нещо се омазва.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Ретро усилватели

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Ъъ.. Не беше ли - защо колоните трябва да стоят на кокоши крак?!? Аз се опитах да кажа, че според мен за високите и средните е добре да са на нивото на ушите, но ниските могат да са и под леглото.
      Така де, и на ОТ стоящи на пода, средите и високите са на височината на ушите или там някъде. Поне на добре направените такива.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • От: Ретро усилватели

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Абе не баш, или по-точно зависи какво искаш да чуваш. Още не съм чул система с отделен бас от колоните за средни и високи, дето да звучи баш както си му е реда. Все нещо се омазва.
        И аз мисля така и затова избягах от разните ресийвърчета 5+1 и т.н... След три ресийвъра и една камара колончици и буфери разбрах, че всичко това е едно голямо мазало и освен за филми за друго не става, ако поне малко се държи на някакво качествено звучене. Сега с този среден по размер букшелф и отделно усилвател, тунер и ЦД нещата ми се наредиха повече от чудесно, за моето НЕ аудиофилско ухо. Една хубава колона може да извади достатъчно и качествен бас и няма нужда от буфери.
        Real Recognize Real

        Коментар


        • От: Ретро усилватели

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180810_204556-1008x756.jpg
Прегледи:1
Размер:129.8 КБ
ID:5796113Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180810_204631-1008x756.jpg
Прегледи:1
Размер:138.7 КБ
ID:5796114

          Това го намерих на улицата през нас. Интересно ми е дали става за нещо и евентуално с колко и какви колоне работи... евентуално да си зглобя нещо за в гаража. Ако не става пак ще ходи на улицата...
          0-

          Коментар


          • От: Ретро усилватели

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180810_205815-1008x756.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5796115
            0-

            Коментар


            • От: Ретро усилватели

              Мен ме е срам ма ще се включа,че срам нямам

              Баса си е бас,вече дали бие надолу,странично или напред към теб зависи и къде и как ще го сложиш.Аз имам само 2 буфера,единия 8 инча май бие странично и е под спалнята,другия е за телевизора в хола - 10 инча 400 вата / по спомени / биещ напред с ммммм хоризонтален отвор под мембраната,тоя е намален на 30% ,че като пусна Металика и на жената и заглъхват ушите......Е тука ме бие.......па аз пак като не взех 15 инча

              Букшелфа си е за тезгях,страничен примерно,централния на нивото на ушите,а предни странични може да са леко горе и да бия от горе ма зависи и какъв под имаш и какви стени.


              Нямам дьрти,останаха в БГто,тук съм с Денон и колони Клипс Премиер 5.1.2 Атмос конфигурация,горе в спалнята Клипс бар 11 модела с оригиналния бас,че са ми малки стаите,а какви идеи имаааах,мааааани
              Последно редактирано от BENZBOSS; 11-08-18, 06:10.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Ретро усилватели

                Буфер, луфер, супер-луфер, бас-каса, бас-каца, туба и прочие тъпизми винаги са придавали особена тежест на изказването...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • От: Ретро усилватели

                  Не ти върви английския ли?На Уфера махни Лто
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Ретро усилватели

                    А, справям се някак с езика. Гореизброените мъдрости са на други люде.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • От: Ретро усилватели

                      Всеки го знае различно,е аз съм им свикнал на тукашните термини и карам през просото.

                      Буфер е броня един вид,Луфер е Синя Риба,Сьб Уфер било бас / с каса без каса вече не знам / ........та като лепнеш терминологията и даже магазините които продават тия мммм джаджи карат с термините кой как му дойде.

                      Карай да върви,нали се разбираме
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Ретро усилватели

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A9FB03B6-0D05-4EC5-A615-68A22CDE0FA0.jpg
Прегледи:1
Размер:288.6 КБ
ID:5796191

                        Те го те - Бук Шелф или мммммм тонколона за тезгях за книги,ебаси превода а.
                        Прикачени файлове
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_932627.jpg Прегледи:3 Размер:324.8 КБ ID:6907719
                          Я, да ​​​раздвижим малко темата. Отдолу нагоре R1000, V 2000, CF 5000-2.

                          Коментар


                          • Еделвайс
                            Еделвайс коментира
                            Редактиране на коментар
                            Усилвателя трябва да е най-отгоре за да се охлажда, не случайно капака му е с множество отвори.

                        • Синята подсветка на усилвателя вероятно не е оригинална.
                          Никак не му отива този студен цвят.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • Gadnyara
                            Gadnyara коментира
                            Редактиране на коментар
                            Тунер да, но си има и усилвател към него. Ресивър е...

                          • Esper
                            Esper коментира
                            Редактиране на коментар
                            Само тунер, моя грешка но това не отменя факта, че с тази светлина на скалата е окепазена цялата визия.
                            Много лош избор, както и предполагах оригинално изобщо не е изглеждало по този начин а така:


                          • Yury
                            Yury коментира
                            Редактиране на коментар
                            Не е оригинална, крушките смених с лед диоди тъй като оригиналните изгоряха и не успях да намеря същите. На живо изглежда доста по- добре. Занапред обмислям да ги сменя с бял или зелен цвят.
                            Последно редактирано от Yury; 17-01-23, 15:40.

                        • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                          Синята подсветка на усилвателя вероятно не е оригинална.
                          Никак не му отива този студен цвят.
                          Аз пък съм фен на подобни преработки - изриване на ЛНЖ и заляната им със светодиоди.
                          Преди време правих подобен ъпгрейд на некакъв дъртанян, но го направих с RGB лента. С малко играчка може да се докара почти всякакъв цвят.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Да се подмени лампата с LED е ОК, просто цвета в случая ми идва неуместен.
                            Меко казано неуместен.
                            Враг усраине

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X