Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро усилватели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ретро усилватели

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    Ето ви малко "еротика" от моята колекция:[ATTACH=CONFIG]434102[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434103[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434104[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434105[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434106[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434107[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]434108[/ATTACH]
    Внимавай тези снимки да не ги види Божич .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #17
      От: Ретро усилватели

      Е, във форума отдавна си "чешем езиците" в още една подобна тема. Купувам: Стар голям радиокасетофон
      Поразгледайте я и нея.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #18
        От: Ретро усилватели

        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
        Внимавай тези снимки да не ги види Божич .
        Знам, знам ... ама той купува стари ролкови магнитофони.
        За моите представи, тези са сравнително нови.
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #19
          От: Ретро усилватели

          Божич ги видя и може да покаже доста по-сериозни джаджи, ама нема време за снимки.
          Никога не е късно да се сложи начало на една колекция!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: Ретро усилватели

            El Lungo 6+ за темата и колекцията снимки! Pioneer SX-636 имах такъв, няма да казвам какво ми струваше, или какво бих дал да го притежвама пак. Нещо и мен ме хапе мухата напоследък та да видим...

            Коментар


            • #21
              От: Ретро усилватели

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Нда....красота...2N 30 55..

              A Маршалите с EL 34....
              Лампите заминаха преди 15-ина години, но 2N3055 още ми се търкалят някъде, ако ще начеваш колекция...

              Коментар


              • #22
                От: Ретро усилватели

                @droba: След като не е твоя тази колекция от къде си взел тези снимки?
                Насълзиха ми се очите, много им се кефя!
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  От: Ретро усилватели

                  Изрових ги от мрежата. Дори не съм ги виждал на живо повечето
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ретро усилватели

                    Здравейте колеги преди малко се разгледах сайта продавалник и видях 2 интересни предложения SONY STR-6046A и marantz PM 520 DC .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ретро усилватели

                      Днес се бутнах в един вехтошарски магазин в центъра на Атина и какво да видя пълно с аудио техника от 70те и 80те.. сърцето ми се закова в една Ямаха CA-400 модел 80та, сребриста с дървена кутия в безупречно състояние... Имаше и доста Сони, Техникс, Айва, Кенууд няколко Маранц, няколко Лъксмен. Общо взето все япончета. Нещо и аз много се запалих и вече търся усилвател от тази епоха в добро състояние, ако някой има или знае нещо да пише на лично.
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ретро усилватели

                        Що не си взе нещо от там?
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ретро усилватели

                          Много пара специално този беше на 300 евро... много ми се видяха за 38 годишен усилвател.
                          Real Recognize Real

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ретро усилватели

                            Eй тъй се пулех на ламповата симфония на баба ми. Светлинките са се запечатали в съзнанието ми, и сега си правя лампово усилвателче с такива лампи и индикатор като от Симфонията.
                            Красиви са горните, ама едно дето радиото е на врътка и няма памет и дистанционно. Друго, че и радиото вече не става за слушане. Само реклами и тъпи игрички. Купуваш си една украса за 300 евро и си я гледаш.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ретро усилватели

                              Честно казано ако беше до 100 щях да я отнеса, ама триста... )))) Мога да платя такива пари само ако е 100% рециклирано и изправно като от завода, но кой ще ми даде такава гаранция... Разгледах в ОЛХ и дори си харесах едно ретро усилвателче на нормална цена, та ще видим какво ще стане.
                              Real Recognize Real

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ретро усилватели

                                Аз и в момента си ползвам този сет, който покрива напълно музикалните и киноманските ми връжделения.
                                От време на време ме присърбява да намеря едно шаси и ролков дек но нещата, които наистина ми харесват струват едни такива пари, че бързо ми минава.


                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X