Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вашата професия отвътре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вашата професия отвътре

    Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
    ...Както знаем, всеки се препитава от нещо, било то официално или не. И колкото и да не ви се струва интересна професията ви (защото повечето от нас вероятно я считат просто за рутина), би било повече от прекрасно тук да се публикуват разкази (още по-добре фоторазкази) от работните ви места и интересните части от тях.

    Някои от тях ще станат превъзходни журналистически материали, в това сме сигурни, а други ще използваме за информация при нужда от специалисти в определена област.

    ...
    Ако официално работя като гинеколог, а не официално правя "незаконни аборти", описание и снимки ли да пратя, или направо видео?

    П.П Принципно само питам, не снимам и не разпространявам, но личния мой приятел лекар чете форума, има си джип, не се е регистрирал още и ми се обади.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Вашата професия отвътре

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Ако официално работя като гинеколог, а не официално правя "незаконни аборти", описание и снимки ли да пратя, или направо видео?

      П.П Принципно само питам, не снимам и не разпространявам, но личния мой приятел лекар чете форума, има си джип, не се е регистрирал още и ми се обади.
      Снимки, видео и телефон - задължително
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Вашата професия отвътре

        ВНИМАНИЕ! В ТОЗИ ПОСТ ИМА ПРОДУКТОВО ПОЗИЦИОНИРАНЕ!

        Никога няма да се сетите къде работя!Аз съм на бюро пред компютър и до телефон в представителство на немски концерна за строителна и земекопна техника. Но може да се каже, че работя в детската градина Понеже са ни големи играчките :
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00135.jpg
Прегледи:2
Размер:194.2 КБ
ID:5359596

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00136.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5359597

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00138.jpg
Прегледи:1
Размер:96.4 КБ
ID:5359598

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00142.jpg
Прегледи:2
Размер:118.8 КБ
ID:5359599

        Гледката от терасата на голям минен самосвал:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06124.jpg
Прегледи:1
Размер:90.7 КБ
ID:5359615

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05568.jpg
Прегледи:1
Размер:101.9 КБ
ID:5359600

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05583.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5359602

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020110.jpg
Прегледи:2
Размер:144.3 КБ
ID:5359603

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00105.jpg
Прегледи:2
Размер:155.5 КБ
ID:5359611

        Директно от завода:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00723.JPG
Прегледи:1
Размер:146.3 КБ
ID:5359604

        Най-обичам Пловдивския Панаир, за 10-тина дни се преместваме там и е много весело, но и много работа имаме:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00367.jpg
Прегледи:1
Размер:197.3 КБ
ID:5359605

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00368.jpg
Прегледи:1
Размер:177.8 КБ
ID:5359606

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00421.jpg
Прегледи:2
Размер:165.5 КБ
ID:5359608

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00426.jpg
Прегледи:1
Размер:198.5 КБ
ID:5359609

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05449.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5359610

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00259.jpg
Прегледи:1
Размер:133.9 КБ
ID:5359612

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00260.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5359613

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00261.jpg
Прегледи:1
Размер:187.2 КБ
ID:5359614

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06837.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5359616

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06838.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5359617

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06844.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5359618

        Та това е моята работа И понеже е много натоварващо, наздраве!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00372.jpg
Прегледи:1
Размер:150.7 КБ
ID:5359607
        Прикачени файлове
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #19
          От: Вашата професия отвътре

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Ако официално работя като гинеколог, а не официално правя "незаконни аборти", описание и снимки ли да пратя, или направо видео?

          П.П Принципно само питам, не снимам и не разпространявам, но личния мой приятел лекар чете форума, има си джип, не се е регистрирал още и ми се обади.
          Нищо не пречи да разкажеш за няколко куриозни случая от ЗАКОННАТА си професия например (Към въпросния ти приятел се обръщам, щом той чете тук.) И не се впрягайте на всяка дума - който има желание да сподели своето работно ежедневие - да го направи, който не иска - може да разглежда тези на другите и да бъде полезен по някоя друга тема - всеки допринася по своему
          Liebherr4eto, огромни благодарности за многото снимки!!!

          Коментар


          • #20
            От: Вашата професия отвътре

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            ВНИМАНИЕ! В ТОЗИ ПОСТ ИМА ПРОДУКТОВО ПОЗИЦИОНИРАНЕ!



            ... :
            [ATTACH=CONFIG]433796[/ATTACH]

            Та това е моята работа И понеже е много натоварващо, наздраве!
            [ATTACH=CONFIG]433807[/ATTACH]
            Да разбрах, продуктовото позициониране е на бирата "Бекс".
            А такива вериги 6 цола за снегориначката си откъде да си поръчам?


            Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
            Нищо не пречи да разкажеш за няколко куриозни случая от ЗАКОННАТА си професия например (Към въпросния ти приятел се обръщам, щом той чете тук.) ...
            Негов колега на чашка разказваше, че 1 пациентка е глътнала "Шуър чек"-тест за за бременност и се разминала на косъм от операция.
            Последно редактирано от s_s1; 28-03-12, 15:36. Причина: Добавен цитата на Вики. :)
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              От: Вашата професия отвътре

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Да разбрах, продуктовото позициониране е на бирата "Бекс".
              А такива вериги 6 цола за снегориначката си откъде да си поръчам?
              6 цола? Имаме 60 цола
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #22
                От: Вашата професия отвътре

                Аз съм студент 4-ти курс, специалност Електроника. Имам амбицията да запиша магистратура Енергетика, защото не се чувствам достатъчно добър в електрониката и май не е за мен. Когато има работа покрай баща ми се занимавам с Електрообзавеждане. Лятото бях стажант в завод за производство на бира в цеха по бутилиране, там работата ми беше предимно за автоматика и механика и по-малко електроника. През свободните дни обикновено съм на вилата където се занимавам със строителство, зеленчукопроизводство и овощарство. На кратко безработен студент, мисля, че е ясно как е отвътре. Мога да напиша доста за процеса на бутилиране на бирата, но няма да го направя защото ще стане няколко страници и не знам дали изобщо ще ли се разбере нещо.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #23
                  От: Вашата професия отвътре

                  ...при мен истинска класика-шофьор с няколко функций.Не се оплаквам въобще,в зърнения и мелничарския бизнес...Това е по-голямата част от техниката ми на разположение,има и един камион с ремърке,един мотокар и едно тракторче,старо,но ...Общо взето това е,иначе темата ми се струва полезна,браво!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 272.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5359658Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 268.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5359659Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 279.jpg
Прегледи:1
Размер:186.9 КБ
ID:5359660Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 282.jpg
Прегледи:1
Размер:212.7 КБ
ID:5359661Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 285.jpg
Прегледи:1
Размер:181.2 КБ
ID:5359662Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 765.jpg
Прегледи:2
Размер:205.3 КБ
ID:5359663Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 745.jpg
Прегледи:2
Размер:324.3 КБ
ID:5359664Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 1387.jpg
Прегледи:1
Размер:234.3 КБ
ID:5359665
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Вашата професия отвътре

                    Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
                    ...
                    Liebherr4eto, огромни благодарности за многото снимки!!!

                    За нищо Беше ми приятно
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Вашата професия отвътре

                      Имаме си първата публикация за професията на човек от Форума ни и понеже жените не са много наоколо, това е Liebherr4eto - ето ТУК можете да видите статията, а след няколко дни се задават и два материала за изключително смели и не се страхуващи от екстремното мъже

                      Коментар


                      • #26
                        От: Вашата професия отвътре

                        Първоначално публикуван от Виктория Викторова Преглед на мнение
                        Имаме си първата публикация за професията на човек от Форума ни и понеже жените не са много наоколо, това е Liebherr4eto - ето ТУК можете да видите статията, а след няколко дни се задават и два материала за изключително смели и не се страхуващи от екстремното мъже
                        Когато прочетох заглавието на статията "Жената с най-големите играчки", така се зарадвах, че чак дъхът ми спря, пък то какво било....багери

                        Коментар


                        • #27
                          От: Вашата професия отвътре

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Когато прочетох заглавието на статията "Жената с най-големите играчки", така се зарадвах, че чак дъхът ми спря, пък то какво било....багери
                          Тук тактично ще замълча сякаш не съм обмислила възможната игра на думи

                          Коментар


                          • #28
                            От: Вашата професия отвътре

                            Ще Ви се май, да си играете с моите играчки
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Вашата професия отвътре

                              Още един от професионалистите във форума ни си има специално посветен материал в OFFNews.bg Този път е Roninn, скоро чакаме icerunner, а ако още хора се престрашат да разкажат за професиите си - най-добре!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Вашата професия отвътре

                                С извинение за прережданто на колегите Ronin и icerunner сметам в няколко думи да представя каучукарската професия у нас.

                                Скроминият опит и познанствата ми с част от каучуко-свързаните индивиди говори следното. Леко екзотичен и непопулярен занаят, обичащ химията и физиката, но най-вече практическия опит. Недоходоносен, скромен, леко мърляв и отровен, но озъбил се на разните лъскави (абривиатурно известни) професии като ПиАр АйТи и т.н., защото на него вие се возите. А и не ви друса .

                                За средно образование съм чул, че се получава в техникумите по полимерни технологии в България - доколкото са останали. Висше такова в България може да се получи в ХТИ-то - полимерно инженерство. Кадър съм на катедрата от преди 10 години и мога да кажа, че макар и вяло преподаването бавно се подобрява.

                                Прясно произведеният специалист няма особено големи перспективи в сравнение с един ИТ специалист например. Въпреки всичко браншът търси кадри, но с идеята те да са готови да работят в тежка, отровна и най-вече отговорна среда за малко пари, и на смени.

                                Предприятието, в което се трудя, се счита за едно от водещите в България. Занимава се с екзотичната дейност - производство на каучукови смеси. То е нещо като да правиш тестото за хляба. Тоз хляб го пекат обаче други фирми в различни големини, форми и вкусове. Да не излезе, че хваля фирмата и екипа, но произвеждаме смеси за детайли на новото Порше, колите от Фолксваген груп, и за една камара други приложения.

                                Професията ми във фирмата е колкото сладка - толкова и горчива - работя развойчик. Шефът ми - трудночетяш Български немец - веднага прочете, че съм разбойник
                                Задачата ми е да създавам рецептурните състави на каучуковите смеси в зависимост от специфичните нужди на всяко отделно приложение и клиентска прищявка. Сладка - защото удоволствието да ти звъннат или пишат, че материалът е супер - носи голяма душевна наслада, а горчива - за обратното. Също тегаво е да се стараеш нищо да не провалиш, защото както твоят така и хлябът на колегите ти зависи до голяма степен от твоите решения. И много ясно, че понякога по нещо се проваля. Именно затова лея сълзи и сополи по-горе - хванеш ли се на това хоро - трябва абсолютно да си готов за провалите. А бъди сигурен, че влезе ли ти чернилка под ноктите - цял живот няма да я извадиш. То е нещо като мазохизъм.

                                Поздрави и лека вечер.
                                Драго
                                Последно редактирано от drago_pishinkov; 24-07-12, 20:39. Причина: щот съм идиот - граматика
                                Черно, мирише и разваля характера!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X