Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странни номера с УАЗ 31512

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странни номера с УАЗ 31512

    Странни номера ми върти моя Уаз. Преди нова година правих ремонт на мотора, сменени бяха всички основни компоненти. Сегменти, основни и биелни лагери, маслена помпа, глава, бенз. помпа и др. Запалих го работи.няма проблем...сега се стопли и почнах да довършвам някой неща по него, понечих да запали, но уви. Препуква, ще му се да запали, но не! проверих карбуратор, бензиновата помпа, делко, електронното го смених с друго/ комутатора/ и неще и неще. Та как може така палеше работеше, а сега не иска да чуе!! Къде още да бъзикам, какво...казвай те!
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

  • #2
    От: Странни номера с УАЗ 31512

    Компресията./Не се мери с кофи/.
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #3
      От: Странни номера с УАЗ 31512

      Странни неща стават казваш... Есента някъде беше тръгваме с жената на разходка в планината ; УАЗа си работи нормално . Изчака да се отдалечим от града и като се запъна като магаре на мост. Най-интересното и подвеждащо беше че работи на ниски обороти но неможеше да се изфорсира. Какво ли не разглобих ; смених не и не. При поредното отваряне на делкото видях проблема - скъсана маса на бобинката. Явно е допирало леко и затова работи на ниски ; а като тръгнеш да форсираш отдалечава жичката и губи маса. Така на пътя без поялник я наддадох и закачих на едно болтче ; направих ме си разходката и чак на другия ден я запоих добре.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        От: Странни номера с УАЗ 31512

        Ревизирах цялото делко, смених втулките, че едната беше задрала! Всичко там е ок. Слагах плочка под карбуратора, но не вярвам от нея да е нещо. Вчера я махнах и пак същата работа.
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #5
          От: Странни номера с УАЗ 31512

          Върни му безконтактното и ще запали. Виж привода на делкото ако си го вадил,може да е обърнат,не рядко палеца вместо 1 цил сочи 2ри.

          Коментар


          • #6
            От: Странни номера с УАЗ 31512

            Проверил си, означава ли, че ускорителната помпа пуска бензин като му подадеш на щангите и има искра на свещите като завъртиш на стартер?
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #7
              От: Странни номера с УАЗ 31512

              Днеска запали!! Явно проблема беше в карбуратора, но так и така не разбрах какво е! Но работата на мотора не ме кефи нещо, има нещо нередно, няма как при нови основни, и биелни лагери, нова маслена помпа да няма налягане на маслото, т.е има но първите 10-15 мин. Държи 4,5-5 на студен мотор, като загрее малко 50-60 гр. и пада стремително надолу до 0. Лоша работа! Утре вечер ще е долу на земята/двигателя/, та ще видя какво ще го правя. Спестих от втулките на разпред.вала, но май от тях ще дойде проблема. Друго не ми идва на акъл какво може да е. Коляновия вал е с шлайф,не знам, вече направо ми писна.
              Сега друго. Някой знае ли къде мога да намеря комплект ризи и бутала- български? Казаха ми че са по - добри от руските.
              Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

              Коментар


              • #8
                От: Странни номера с УАЗ 31512

                Така е Влади, най добрите са българските на Дружба-Разград ризи, бутала и сегменти. На линейката ми са вече на 200000км. и проблеми няма. 0889889609 е тел. на Жоро Василев той ще ти каже от къде да си купиш.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  От: Странни номера с УАЗ 31512

                  Да добавя ризи Разград никога не са правили.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Странни номера с УАЗ 31512

                    Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                    Да добавя ризи Разград никога не са правили.
                    А как са тогава..какви български комплекти има?
                    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                    Коментар


                    • #11
                      От: Странни номера с УАЗ 31512

                      Просто ризата е примерно украинска а буталата и сегментите техни
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Странни номера с УАЗ 31512

                        комплекта на " КАРБОН " е уникален , 12 атмосфери на четирите цилиндара имам
                        МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Странни номера с УАЗ 31512

                          Мотора е долу, днес утре ще се отваря за да се види как е хавата там. Вероятно проблема идва от втулките на разпред.вала. Имам втулки ,но тука няма борщанга и специалист да извърши тази работа. Някой ако знае наблизо къде има да се обажда. Звънях в с.Тръстеник, но тел. не отговаря. Други идеи??
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X