Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

    Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
    Cross country,си е класическия рали рейд,каране доколкото е възможно,по хубави черни пътища.
    Защо не,ако родителите подпишат декларация,че са съгласни детето им да участва в мероприятието.
    Абе, то тя, е една възраст... 17 навършени, карам 18.... Ама ше мъкнем ферман, щом трябва
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #32
      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

      Само да попитам, трофи България не е ли малко помпозно име за начинанието с което сте се заели. Карал съм на Балкан трофи, малко на балкан офроуд маратон, Балкан офроуд рали. На баха България, не. На рали България само съм помагал, но си е голямо автомобилно състезание.
      Защо не си харесахте едно име свързано с региона или основните опорни точки на трасето.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #33
        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Само да попитам, трофи България не е ли малко помпозно име за начинанието с което сте се заели. Карал съм на Балкан трофи, малко на балкан офроуд маратон, Балкан офроуд рали. На баха България, не. На рали България само съм помагал, но си е голямо автомобилно състезание.
        Защо не си харесахте едно име свързано с региона или основните опорни точки на трасето.
        Сигурно идеята е ТРОФИ БЪЛГАРИЯ : ПЛОВДИВ ,ТРОФИ БЪЛГАРИЯ :СОФИЯ ,ТРОФИ БЪЛГАРИЯ : ВАРНА

        Знам ли ? Така мисля аз по написаното
        Лудак

        Коментар


        • #34
          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

          За стандартите на България тридневно състезание си е сериозно начинание. Догодина може да стане и четиридневно. Трасетата на трофито няма да са като разходка. 500 -те километра за рали класа също не са малко за стандартите на нашата страна.
          Иначе ако едно състезание (с поне 3 дни каране) стане традиционно, неизбежно е трасетата в региона да се изчерпят в един момент ... и тогава се минава на съседните региони ... и тогава идва смисъла на България Пък за сега има интерес за участие от три държави, поне екипажите да знаят къде ще отиват Идеята е състезанието да стане традиционно и да има не само участници от нашата страна ....

          След обед тръгваме за състезание в Словакия, там също си имат Словакия трофи (есента)
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #35
            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            За стандартите на България тридневно състезание си е сериозно начинание. Догодина може да стане и четиридневно. Трасетата на трофито няма да са като разходка. 500 -те километра за рали класа също не са малко за стандартите на нашата страна.
            Иначе ако едно състезание (с поне 3 дни каране) стане традиционно, неизбежно е трасетата в региона да се изчерпят в един момент ... и тогава се минава на съседните региони ... и тогава идва смисъла на България Пък за сега има интерес за участие от три държави, поне екипажите да знаят къде ще отиват Идеята е състезанието да стане традиционно и да има не само участници от нашата страна ....

            След обед тръгваме за състезание в Словакия, там също си имат Словакия трофи (есента)
            Без да приемате за заяждане в този ред на мисли можехте да го наречете Трофи ЕВРОПА, или Трофи ЕВРАЗИЯ
            Но както и да го наречете, състезанието си е състезание, оценявам високо труда, който ще вложите, така, че няма голямо значение името...
            sigpic

            Коментар


            • #36
              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

              Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
              Сигурно идеята е ТРОФИ БЪЛГАРИЯ : ПЛОВДИВ ,ТРОФИ БЪЛГАРИЯ :СОФИЯ ,ТРОФИ БЪЛГАРИЯ : ВАРНА

              Знам ли ? Така мисля аз по написаното
              От 2004-та има Варна трофи.
              А последните 4години ралито е сдължина от 8-900 км за три дни. Само да не излезе, че топлата вода е открита в Тракийско.
              Не го приемайте за заяждане. Просто се стягайте за да сте адекватни на името, което сте си дали.
              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 11-04-12, 08:23.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #37
                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                Името е запазено в патентно ведомство вече по съвет на патилите.Което значи че така ще се казва мероприятието.
                Намерете си нещо друго да ви дразни (разбирам ви напълно).
                А на организаторите да мислят как ще организират нещата. С това име заявяват големи претенции.
                Примери за "велики организатори" в България колкото си искаш- последния от преди няколко дена.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #38
                  От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                  Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                  Ще имали възможност за участие на непълнолетни като навигатори ?
                  За да не мъчиш някой адвокат препиши текста и попълни личните данни на лицата.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DEKLARACIA.jpg
Прегледи:4
Размер:46.6 КБ
ID:5363772
                  TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                  TOYOTA BJ40 3.5D
                  Венци 0887551059

                  Коментар


                  • #39
                    От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                    Името си е напълно подходящо, не виждам защо някои хора се дразнят- ами да бяха си кръстили тяхното състезание така по-рано.Сигурен съм че момчетата от Пловдив ще направят едно страхотно състезание за пример.Пожелавам им успех с начинанието!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #40
                      От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                      Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                      Името си е напълно подходящо, не виждам защо някои хора се дразнят- ами да бяха си кръстили тяхното състезание така по-рано.Сигурен съм че момчетата от Пловдив ще направят едно страхотно състезание за пример.Пожелавам им успех с начинанието!
                      +1

                      Коментар


                      • #41
                        От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                        На Трофи,като на Трофи...,ще гледаме да сме на първа линия.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                          За регистрация при клас ''Трофи''- ясно, а застраховка ГО ще се иска ли?
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #43
                            От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                            рали рейда ще е страхотен-малко снимки
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #44
                              От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                              Ти от 200км. само това ли снима.Явно си се поизпотил.

                              ПП.За клас Трофи информация и снимки-утре, че днес денят дойде къс.
                              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                              TOYOTA BJ40 3.5D
                              Венци 0887551059

                              Коментар


                              • #45
                                От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ: Пловдив 29.06-01.07. 2012

                                Пилотите от трофито не е лошо да си носят семкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00002.jpg
Прегледи:2
Размер:161.5 КБ
ID:5370087 като колегата,та да има с какво да се занимават докато навигатора се чеше по главата.
                                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                                TOYOTA BJ40 3.5D
                                Венци 0887551059

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X