Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Далавера с въже?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Далавера с въже?

    Ввижте на какво попаднах в магазин "Немски" на Г. Делчев.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:waje 001.jpg
Прегледи:1
Размер:263.6 КБ
ID:5966023Натиснете снимката за да я уголемите

Име:waje 002.jpg
Прегледи:1
Размер:221.9 КБ
ID:5966024Натиснете снимката за да я уголемите

Име:waje 003.jpg
Прегледи:1
Размер:254.9 КБ
ID:5966025Натиснете снимката за да я уголемите

Име:waje 004.jpg
Прегледи:1
Размер:195.5 КБ
ID:5966026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:waje 005.jpg
Прегледи:1
Размер:212.9 КБ
ID:5966027

  • #2
    От: Далавера с въже?

    А за какво ще го ползУваш?

    Коментар


    • #3
      От: Далавера с въже?

      За каквото се наложи. То е ясно, че за вадене от дълбока кал не е, ама си е 15м. колан с тресчотка и два карабинера по 5000либри.
      Става и за по предназначение - за тренировка за равновесие.

      Коментар


      • #4
        От: Далавера с въже?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        За каквото се наложи. То е ясно, че за вадене от дълбока кал не е, ама си е 15м. колан с тресчотка и два карабинера по 5000либри.
        Става и за по предназначение - за тренировка за равновесие.
        Тия карабинери ме съмнява да устискат 1600 кг дори при нулева гравитация
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Далавера с въже?

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          За каквото се наложи. То е ясно, че за вадене от дълбока кал не е, ама си е 15м. колан с тресчотка и два карабинера по 5000либри.
          Става и за по предназначение - за тренировка за равновесие.
          Най-добре си го използвай по предназначение, че да не ти излезе солена далаверата ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Далавера с въже?

            Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
            Тия карабинери ме съмнява да устискат 1600 кг дори при нулева гравитация
            Стоманени са. 11мм. пише си 2500кг/5000лбр.
            п.с. висял съм доста по въжета. От 1973г. насам.Та имам някакъв опит.

            Коментар


            • #7
              От: Далавера с въже?

              Абе трябва ми едно такова въже за ползване по предназначението му. Къде е тоя магазин "Немски" на Г. Делчев?

              Коментар


              • #8
                От: Далавера с въже?

                Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                Абе трябва ми едно такова въже за ползване по предназначението му. Къде е тоя магазин "Немски" на Г. Делчев?
                На Бул. Г. Делчев 100м. след Бул. България в посока Южен парк отдясно.почти на спирката на рейсовете. За днес наличността е изчерпана, утре щели пак да заредят.

                Коментар


                • #9
                  От: Далавера с въже?

                  Колега brum , преди няколко часа минах през магазин "Немски" пред НАТФИЗ и имаше такива въжета - даже 2 бр. Разгледах ги обстойно,карабинерите изглеждат стабилни,навярно си отговарят на 5-те хиляди либри.За цената въжето си е трепач!
                  First Man, then Machine!
                  Lada Niva
                  Honda XR 400

                  Коментар


                  • #10
                    От: Далавера с въже?

                    Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                    Колега brum , преди няколко часа минах през магазин "Немски" пред НАТФИЗ и имаше такива въжета - даже 2 бр. Разгледах ги обстойно,карабинерите изглеждат стабилни,навярно си отговарят на 5-те хиляди либри.За цената въжето си е трепач!
                    А пише ли кога са произведени?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Далавера с въже?

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      А пише ли кога са произведени?
                      Утре ще загледам. Визуално - току що. Иначе си имат и ТЮФ.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Далавера с въже?

                        ТЮФ - ок, ама стареят. Аз затова подшушнах да погледнете.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Далавера с въже?

                          Утре също имам път натам,ако Пенчо не отиде аз ще отговоря
                          First Man, then Machine!
                          Lada Niva
                          Honda XR 400

                          Коментар


                          • #14
                            От: Далавера с въже?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ТЮФ - ок, ама стареят. Аз затова подшушнах да погледнете.
                            Гледам. гледам. Всичко старее. И не го взех, та да вися на него.
                            П.с. наскоро тествахме статично пещерняшко въже произведено 1986г. Съхранявано в сухо мазе. Представи се на 99%. При фактор 1.
                            Та, че стареят - стареят. Ама това от 86г. го купувах на 4$ метъра.А $лара беше 3лева на черно. При средна заплата 100тина лева.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Далавера с въже?

                              За теглене не мисля че става, но примерно за укрепване на багаж и подобни дейности си е повече от прилично.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X