Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Далавера с въже?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Далавера с въже?

    Купих. Има ги и в другите магазини немски център. При цена на карабинер 12+ лв този комплект от 2 карабинера, 15 метра колан и тресчотка на цена 17.50 лв си е много на сметка.
    На коланът пише:
    Herstellungsdatum: 05/2011

    За теглене на леки автомобили по асфалт ще се справи със сигурност.
    За вадене на джипки от кал не мога да коментирам поради липса на опит с такова.
    В книжката пише, че на колана по време на употреба действат натоварвания до 1000 кг. А опорите на закрепване трябва да издържат минимум 2000 кг.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #17
      От: Далавера с въже?

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Ама това от 86г...................... При средна заплата 100тина лева.
      Бат' Пенчо, тогава минималната заплата беше 110 лева бе. Средната поне с 50% нагоре.
      За доларите-в края на 84 купихме касетофон от кореком. 240 долара, купени по 5 лева. Безумни пари за такава техника, ама пусти мерак...

      И за да не е съвсем спам-във витарата ползвам за теглене подобен колан на който двата края са вързани на някакъв възел. Колко пъти са ме вадили с него, и колко пъти аз съм вадил... Е, леко е закъсан по ушите, ама за експлоатацията на която е предложен се представя идеално.

      Абе въже, нищо, че е плоско. Става за много неща.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Далавера с въже?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Бат' Пенчо, тогава минималната заплата беше 110 лева бе. Средната поне с 50% нагоре.
        .
        Ей сега си разгледах трудовата книжка.Почнал съм на 20.11.78 с 90лв. +5лв. по 63ПМС/за захарта/. като видеотехник. Ех,спомени.
        От 1.09.84 до 1.9.86 съм бил на 190лв. от 1.9.86 на 200лв. и така... до 270 към 1.6.1989г. когато напуснах,че се ожених и парите не стигаха.
        Все на длъжност "отговорен инженер" в тогава единствената БТ./талавизията/.
        Та не вярвам да съм бил на средна заплата.

        Коментар


        • #19
          От: Далавера с въже?

          Колана и тресчотката изглеждат добре и ще вършат работа, ама карабинките няма да устискат ако видат зор
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #20
            От: Далавера с въже?

            Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
            Колана и тресчотката изглеждат добре и ще вършат работа, ама карабинките няма да устискат ако видат зор
            Защо мислиш така? Пипна ли ги?

            Коментар


            • #21
              От: Далавера с въже?

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              ... И за да не е съвсем спам-във витарата ползвам за теглене подобен колан ...
              Е баш с подобно коланче ми счупиха задното стъкло ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                От: Далавера с въже?

                Извинявам се, че си спамя в темата, ама на който не му харесва да не си купува. Не съм дилър на въжета или каиши.

                Коментар


                • #23
                  От: Далавера с въже?

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Е баш с подобно коланче ми счупиха задното стъкло ...
                  Е, има доста по-истински въжета за теглене, ама като нямам какво да правя? Да седя и да чакам, или да извадя "неправилния" колан и да ме издърпат от локвата

                  А беля може да стане с каквото му е угодно на човек. С книга, лъжица, часовник...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X