Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Гуми - 18

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро Гуми - 18

    Здравейте,гледам времето се оправи,снега се стопи и мисля да яхвам мотора..само че нямам гума,много е изтъркана и не ми се рискува да стане някой фал.Ако може да ме посаветвате каква гума да си купя ( задна ) ,мотора го карам главно по черни пътища,много кални за,който ми трябва хубава гума,с голям грайфер,да не поднася....ами това е чакам предложения,цената да е около 100 лева.

  • #2
    От: Ендуро Гуми - 18

    Имам гума като за теб, но си изтрий съобщенията, че не мога да ти пиша.
    Последно редактирано от vatko; 20-03-12, 21:12.
    Some call it a hobby, we call it a way of life!
    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

    Коментар


    • #3
      Ендуро Вътрешна Гума

      Здравейте,искам да попитам ако може да ми даде адрес на магазин в Пловдив за гуми за мотори ( ендуро ) и да ми кажете горе-долу колко е една вътрешна???

      Коментар


      • #4
        От: Ендуро Гуми - 18

        Първоначално публикуван от EnduroFan Преглед на мнение
        Здравейте,гледам времето се оправи,снега се стопи и мисля да яхвам мотора..само че нямам гума,много е изтъркана и не ми се рискува да стане някой фал.Ако може да ме посаветвате каква гума да си купя ( задна ) ,мотора го карам главно по черни пътища,много кални за,който ми трябва хубава гума,с голям грайфер,да не поднася....ами това е чакам предложения,цената да е около 100 лева.
        Писал си ми за една гума и искаш снимки ...,но трябва да си изтриеш малко съобщения, за да ти пратя лично с исканите снимки.
        Gas Gas ec 250

        Коментар


        • #5
          От: Ендуро Вътрешна Гума

          За адрес питала ли Google?
          Цена на вътрешна - 20 - 50 лева в зависимост от дебелина и марка.

          Коментар


          • #6
            От: Ендуро Гуми - 18

            Какво съобщения да си трие - не виждате ли че е младши учатник и няма право на ЛС
            @ EnduroFan не можа ли да пуснеш и двата въпроса за гуми в една тема...

            Коментар


            • #7
              От: Ендуро Гуми - 18

              Не знам статута дали има още значение, но на мен ми изписа следния текст, след като му писах:

              EnduroFan е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.
              Gas Gas ec 250

              Коментар


              • #8
                От: Ендуро Гуми - 18

                Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
                Не знам статута дали има още значение, но на мен ми изписа следния текст, след като му писах:
                Мисля, че младшите имат право само на 1 лично.
                Yamaha WR 200

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X