Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как без да искам си купих НИВА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как без да искам си купих НИВА

    Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
    Здравей колега и честита придобивка това във вратите не е обикновен алуминий поне според мен. Та цената за предаване на вторични май ще е друга.
    Ако е читаво правена - вероятно е титан.

    Коментар


    • #32
      От: Как без да искам си купих НИВА

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Интересно, а има ли усилване на окачването про бронираните ниви?
      Няма.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #33
        От: Как без да искам си купих НИВА

        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
        Най-новите Ниви са с фабрична хидравлика,ако искаш мога да наснимам нещо,карам служебна такава.
        Благодаря ти, но имаме на работа шест нови с хидравлика- ще проверя цената и на оригиналната кутия.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #34
          От: Как без да искам си купих НИВА

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          Ще извадя тези стъкла и ще сложа оригинални- поне са ефтини. Ако намеря врати кой-знае какви баници ще са. Задното стъкло е оригинално, едното странично е за смяна. Вратите са облечени отвътре с около сантиметър алуминиеви панели. Поне ще избия на кантара към 150 килца алуминий ще излезе
          А за занимавката- то ясно. Че намерих и дизелов мотор
          Който е запознат с кормилните кутии- от Омега В дали става?
          Виж тук за врати: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...476&f1=details или http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...196&f1=details ,не са чак такива баници
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #35
            От: Как без да искам си купих НИВА

            Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
            Здравей колега и честита придобивка това във вратите не е обикновен алуминий поне според мен. Та цената за предаване на вторични май ще е друга.
            Не съм убеден. Бронировката на автомобили по принцип е на някакви класове. Вероятно тази е нисък клас. А и как да позная какъв точно алуминий е използван- вероятно някакъв обикновен. Цената на брониране на такъв автомобил е около 2000 лева- проверих във фирмата. Не вярвам да са вложили кой-знае какви материали. За климатика от същата фирма обявяват отделна цена освен бронировката.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Как без да искам си купих НИВА

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Благодаря ти, но имаме на работа шест нови с хидравлика- ще проверя цената и на оригиналната кутия.
              1 000 лева и нагоре!Питах в един магазин...Като му казах, че има за 100-150 лева, той не повярва
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #37
                От: Как без да искам си купих НИВА

                Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
                Здравей колега и честита придобивка това във вратите не е обикновен алуминий поне според мен. Та цената за предаване на вторични май ще е друга.
                От фирмата, която ги бронира ми обясниха, че било ''Балистичен алуминий'' макар, че не ми се вярва да е нещо различно от алуминий на листи.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #38
                  От: Как без да искам си купих НИВА

                  Търся оборудването за вратите- стъклата, лайсни около стъклата, водачи за стъкла...
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #39
                    От: Как без да искам си купих НИВА

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Търся оборудването за вратите- стъклата, лайсни около стъклата, водачи за стъкла...
                    Колега,един съвет - по-добре цели врати. Имах земане даване с бронирана нива и знам. Много трудно се размонтира бронираното стъкло,има доста голяма вероятност да се нарани вратата,при това доста сериозно. А пък една цяла врата оборудване върви не повече от 30-40лв. Мойте ги взех за 80лв двете. Преден прозорец 40лв,втора ръка.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Как без да искам си купих НИВА

                      Ако някой има интерес за климатика да пише на лични - мога да се разделя с него, защото по принцип не го уважавам като екстра . Утре ще го снимам.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Как без да искам си купих НИВА

                        Малко раздвижване по темата
                        Тези дни полудях и изхвърлих така наречената ''бронировка'' , която се оказа пълен та-@к с извинение. Стъклата представляват няколко пласта триплекс слепени един за друг, което само по себе си е нищо според мен. И за да не съм голословен : Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03319.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5379088
                        Това се получи при изстрел от около 50 м с патрон за глиган от 6лв /не знам как му се вика- не съм ловец /
                        В самите врати и зад гърба касата е от около 10мм алуминиеви листи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03323.jpg
Прегледи:1
Размер:71.8 КБ
ID:5379105Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03321.jpg
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5379104. Наредихме 4 бр от въпросните листи или около 40 мм общо алуминий и същия такъв куршум мина като през кашкавал.
                        Хубавото от цялата работа е, че алуминия от бронировката излезе около 60кг, което автоматично намали цената на проекта с 120 лв
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #42
                          От: Как без да искам си купих НИВА

                          А защо не закараш цялото съоръжение при алуминия, където всъщност му е мястото?
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Как без да искам си купих НИВА

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Малко раздвижване по темата
                            Тези дни полудях и изхвърлих така наречената ''бронировка'' , която се оказа пълен та-@к с извинение. Стъклата представляват няколко пласта триплекс слепени един за друг, което само по себе си е нищо според мен. И за да не съм голословен : [ATTACH=CONFIG]456989[/ATTACH]
                            Това се получи при изстрел от около 50 м с патрон за глиган от 6лв /не знам как му се вика- не съм ловецсамите врати и зад гърба касата е от около 10мм алуминиеви листи [ATTACH=CONFIG]457006[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]457005[/ATTACH]. Наредихме 4 бр от въпросните листи или около 40 мм общо алуминий и същия такъв куршум мина като през кашкавал.
                            Хубавото от цялата работа е, че алуминия от бронировката излезе около 60кг, което автоматично намали цената на проекта с 120 лв
                            Казва се бренеке.Какво пишеш бре ТТето неможе да пробие 10мм алуминий.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Как без да искам си купих НИВА

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              А защо не закараш цялото съоръжение при алуминия, където всъщност му е мястото?
                              Отвори обявите за Нива около 2003-2004 година, виж какви пари вървят и ще си отговориш на въпроса.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #45
                                От: Как без да искам си купих НИВА

                                Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
                                Казва се бренеке.Какво пишеш бре ТТето неможе да пробие 10мм алуминий.
                                Не знам какво е ТТ, нито пък бренеке/ не че ме интересува де/ изобщо нямам хабер от оръжия- просто видях с очите си как въпросния куршум мина през 4плочи по 10мм /между тях имаше въздух- не бяха долепени- не знам дали има значение, не разбирам от балистика/ та мисълта ми беше, че не издържа на прост ловджийски патрон, а да не говорим за по-сериозни бойни оръжия.
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X