Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Траял ?

    Здравейте колеги, някой ходил ли е да я гледа тази траялка http://scooterclub-bg.com/forum/inde...c,61887.0.html гледам пише, че доста работи са сменени. Пък отдавна съм мераклия на такъв мотор и мисля да ходя да я гледам и евентуално да я купувам. Кажете ми какво да гледам. Благодаря ви предварително )

  • #2
    От: Траял ?

    Първоначално публикуван от Мартин Лозанов Преглед на мнение
    Здравейте колеги, някой ходил ли е да я гледа тази траялка http://scooterclub-bg.com/forum/inde...c,61887.0.html гледам пише, че доста работи са сменени. Пък отдавна съм мераклия на такъв мотор и мисля да ходя да я гледам и евентуално да я купувам. Кажете ми какво да гледам. Благодаря ви предварително )
    Колега,по добре гледай други обяви.Има една Монтеса във форума се продава ,много по добра идея е оттози мотор.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • #3
      От: Траял ?

      Благодаря, сега ще разгледам

      Коментар


      • #4
        От: Траял ?

        Траялката е моя.Взимал съм няколко мотора нов внос от Англия включително и този,техническото им състояние беше под всякаква критика.Кичат ги с разни глезотийки ,но не поддържат нищо.Моля колегата да се обоснове с какво Монтесата която е във форума е по-добра след като не е виждал нито един от двата.Този мотоциклет е прегледан и е сменено всичко което е било за смяна,за сумата която съм вложил няма да казвам тя и без това е невъзвращаема.Не съм търговец.Ако искаш обади ми се ще си поговорим.

        Коментар


        • #5
          От: Траял ?

          Монтесата освен, че е по-нова година е и класа над конкретно този гас-гас. При монтесата двигателят е доста по-плавен и е на хонда. Окачването е класа над тази, цветните траялски телескопи Шова, няма липси по монтесата, т.е. и маска, и фар, и калници. Ново масло и дисковете на съединителя. Усилена е задната капла при монтесата, усилен борд и специален захват на спиците, както и усилени спици.Рамката на монтесата е разглобяема, и е от новият модел, широка и профилирана. Единственият минус на монтесата е цената.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Траял ?

            Така вече съм съгласен.Само да вметна ,че има преден калник има и пачи крак.Ти карал ли си такъв ГасГас?

            Коментар


            • #7
              От: Траял ?

              Карал съм и двете.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Траял ?

                ОК.Тогава мнението ти е обективно и щом казваш ,че е така значи сигурно е така.И годината на GasGas е '93, a не '97 както е в обявата грешката е моя.
                Последно редактирано от alehandro; 20-03-12, 12:53.

                Коментар


                • #9
                  От: Траял ?

                  Първоначално публикуван от alehandro Преглед на мнение
                  ОК.Тогава мнението ти е обективно и щом казваш ,че е така значи сигурно е така.И годината на GasGas е '93, a не '97 както е в обявата грешката е моя.
                  Колега ,не съм искал да критикувам твоята моторетка просто казвам че е доста стара не че е лоша за това и предложих модела на Монтеса.Не познавам никой от собствениците на моторите за това не взимам ничия страна .Просто говоря от техническа гледна точка.А триалки мога да кажа че съм карал доста,Монтесата е перфектния мотор ,само вече е малко поостаряла като дизайн иначе мотора е бомба.Успех с продажбата
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Траял ?

                    Аз нямам нищо против критиките,стига да са обосновани.И понеже ми стана интересно,виждам че имате опит с повече от един модел траял .Може ли малко по-детайлно да опишете разликите, плюсове и минуси на по-старите траялки от началото на 90-те до края им понеже те са по-достъпни за средностатитическият любител на извънпътното каране.Гледам колегата пакссс е писал нещо за рамата ,окачването и двигателя.Лично аз не виждам кой знае каква разлика в рамките,за двигателя не знам в какъв смисъл е по-плавен,а това че бил на Хонда за мен не е довод за по-добър двигател(понеже знам какво ще последва за спора европейско и японско няма да задълбаваме),за окачването може ли малко по-подробно това "цветните траялски телескопи Шова" ми звучи малко като на Горубляне.Аз не продавам вече моя мотор така ,че искам просто да коментираме разликите и темата да е в помощ на бъдещи траяладжий и на мен разбира се.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Траял ?

                      Бе много неща са,сега ако почнем незнам до къде ще стигнем.Най основното амортисьорите Шоуа са цветни заради покритието против износване които имат, има го и на Монтесата от 99 година която е с Паиоли но е черен цвят.При триалките няма такава фрапираща разлика като при ендурото ,там всичко е на обратно работят и се нагласят по съвсем различен начин.За двигателя на Монтесата например е много по изпипан от на Гас Гас говоря за модела който имаме.Освен това този двигател на Гас Гас е старият модел които се произвежда до 2003 години слагали са го на модела ТХТ Лимитед Едишън,който е по читав от новия на Про модела но е много по голям и тежък.Като заключение според мен двата мотора не могат да се сравняват нямат нищо общо.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Траял ?

                        Първоначално публикуван от alehandro Преглед на мнение
                        ми звучи малко като на Горубляне.Аз не продавам вече моя мотор така ,че искам просто да коментираме разликите и темата да е в помощ на бъдещи траяладжий и на мен разбира се.
                        Аз за това и посочих без да задълбавам основните разлики, които са в плюс за монтесата. За телескопите няма да коментирам Горубляне, а просто само тези телескопи, на вторичният пазар струват колкото целият гас-гас от Вашият модел и година. Правени са за траял и вършат работа за траял. Рамката е пространствена, разглобяема, с лесен достъп за обслужване. Поне три пъти според мотосписанията е по-устойчива на усукване и натоварване. Аз лично не съм я усуквал, но сигурно е така щом пишат хората.
                        Двигателят трябва да си покарал и двете, за да разбереш какво значи по-плавен. Плавноста е комплексна и от двигателя и от касетата и от съединителя. И какво виждаш в тех.характеристиките? Конски сили - те не са определящи при триал машина, просто трябва да се качиш и да покараш. А това, че е Хонда, е предимство при купуването примерно, след 100 моточаса на бутало. Ще го разбереш като видиш и предлагането, и цените - кеф ти в Бг, кеф ти в Ибей.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X