Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся предни пружини от Вартбург

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся предни пружини от Вартбург

    Самаровите имат ли нужда от подложки, или им съвпадат диаметрите?

    Коментар


    • От: Търся предни пружини от Вартбург

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-4ef5976c69c6e9deb717af651bcb39c4-V.jpg
Прегледи:1
Размер:199.5 КБ
ID:5776635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-10a9bda3456aa76485a6622b0203b75c-V.jpg
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5776636Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-01d9f2ae17c79b6a3f6d14ea49ab1e2c-V.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5776637

      Коментар


      • От: Търся предни пружини от Вартбург

        видяхте - имат разлика . както и от витара и гранд витара също имат.
        аз като взех ГВ (дълга база) и започнах лифта взех едни от самара но са по ниски и меки за ГВ . за къса база ще станат.
        ако не се правят подложки , може да се редуцира горната витка на пружината до диаметъра на конзолата на ГВ.
        витарата беше с пружини от вартбург .
        размених ги и се оказа добра комбинация. постигнах много по добър лифт на ГВ
        и пак подчертавам ,зависи каква височина търсите .
        PS.
        подложката е капризен вариант и ако не са подбрани правилно ходовете на пружина/амортисьор има вероятност от аварии (разместване и дори изпадане) при по сериозни изпълнения .
        899180483

        Коментар


        • От: Търся предни пружини от Вартбург

          Зравейте,добре самаровите пружини за отзад ли са на ГВ(моята е къса база),и какви ми трябват за отпред и отзад да я повдигна в прилични см. Няма да я позлзам за тежък оффроуд ,но все пак ще се катери по баира. Също фланци колко горе -долу струват за да извадя гумите малко, и къде мога да ги направя,че имам едни 235/70/16 и ми изтъркаха шасито направо сега съм със стандартните 215/65/16.Много,много НЕ разбирам ,ама искам да я повдигна малко и бюджета ми е около 150-200лв -шансове? .Съвети и препоръки?

          Коментар


          • От: Търся предни пружини от Вартбург

            Първоначално публикуван от radenko Преглед на мнение
            Зравейте,добре самаровите пружини за отзад ли са на ГВ(моята е къса база),и какви ми трябват за отпред и отзад да я повдигна в прилични см. Няма да я позлзам за тежък оффроуд ,но все пак ще се катери по баира. Също фланци колко горе -долу струват за да извадя гумите малко, и къде мога да ги направя,че имам едни 235/70/16 и ми изтъркаха шасито направо сега съм със стандартните 215/65/16.Много,много НЕ разбирам ,ама искам да я повдигна малко и бюджета ми е около 150-200лв -шансове? .Съвети и препоръки?
            Здравей. Повдигането не става само с пружини. Има много написано относно лифт на витари и гранд витари тук, във форума.
            А бюджета е крайно недостатъчен. Само фланци ако си решил да слагаш, струват около 200лв.
            И пиши от къде си.
            Чети: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0
            Последно редактирано от Stany; 29-12-17, 17:41.

            Коментар


            • От: Търся предни пружини от Вартбург

              Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
              Здравей. Повдигането не става само с пружини. Има много написано относно лифт на витари и гранд витари тук, във форума.
              А бюджета е крайно недостатъчен. Само фланци ако си решил да слагаш, струват около 200лв.
              И пиши от къде си.
              Чети: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0
              Ясно ,значи ще увелича бюджета ,ще жертвам едните гуми и добавя още некои лев,може и да стигнат ...дано Благодаря за отговора

              Коментар


              • От: Търся предни пружини от Вартбург

                Пружини-не по малко от 50-60 лева.
                Амортисьори-и те толкова, ако са от морга или руски от магазин.
                Фланци-200 лева.
                Подложки на пружини и амортисьори отпред-според зависи, на мен ми излязоха без пари, а може да ти излязат и 100 или 200 лева, според късмета.
                Труд-не по малко от 100 лева. Или поне аз не бих се захванал за по-малко, а аз се притеснявам да искам цени, та може и повече да ти поискат.
                Сметката може да си я направиш сам.

                Другия начин е да си го направиш сам.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Търся предни пружини от Вартбург

                  След НГ ще имам един комплект вартбургови пружини с подходящи амортисьори за продаване. И един комплект от Лада 110.

                  Коментар


                  • От: Търся предни пружини от Вартбург

                    Имам за продаване един комплект вартбургови пружини, може и комплект с газови амортисьори Монро.
                    Ладовите засега не ги давам, с тях вози по-меко.

                    Коментар


                    • От: Търся предни пружини от Вартбург

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Имам за продаване един комплект вартбургови пружини, може и комплект с газови амортисьори Монро.
                      Ладовите засега не ги давам, с тях вози по-меко.
                      Здрасти колега,с колко см се повдига ,и продаде ли ги пружините и амортисьорите? Каква е цената .Защото ми предлагат един вариант за чисто нови пруж.,амортисьори(незнам каква марка и модел) и още нещо там по окачването на прилична цена сс монтажа ,но лифта ми се вижда малко 5см отпред и 7см отзад.какво ще кажете? И въпрос към всички съфорумци -фланци на 38мм под 200лв мога ли да си намеря и от къде? ..п.п . Извинявам се ,че пиша в тази тема ако не е тук мястото.

                      Коментар


                      • От: Търся предни пружини от Вартбург

                        150лв за комплекта.

                        Коментар


                        • Търся задни пружини за повдигане на ГВ.
                          Ако някой има от Вартбург или други подобни да ми звънне на 0899631020

                          Коментар


                          • Задните от мондео 1 и 2 комби са с размери като за 150 лв, но са по 5 - 10 - 50 лв комплекта, както се случи, стари или нови. Но не всички нови са хубави, повечето са много зле.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X